פיפוש 3D - המהפכה

Piposh 3D

ויקיפדיה כתב/ה:
המשחק הרביעי בסדרה משנת 2003 אשר נקרא "פיפוש 3D - המהפכה" נעשה כולו בגרפיקת תלת-ממד. עלילת המשחק מתחילה כאשר פיפוש (שאילן גנני חזר לשחק את דמותו) עושה פרסומות לנקניקיות ללא הצלחה ומתפטר, ומר שיק (בדיבובו של גלעד קלטר) רוצה שיעביר אגרטל לארצות הברית. האגרטל נופל מהמטוס ומתרסק לחלקים ברחבי מדינת "פוזפוזמיג'אן", ופיפוש צריך לאסוף ולהדביק את כל חלקי האגרטל בלי ששיק יגלה שמשהו קרה. במשחק השתתפו הקומיקאים אילן פלד (כקרופניק), תומר שרון (כאחד הרעים במשחק) ויובל סמו.תמונות (לחצו להגדלה):הורדה
להורדת המשחק לחצו כאן.

הוראות הפעלה לחלונות XP ומעלה
פרסו את המשחק לפי הוראות הפריסה שבאתר.
הריצו את Piposh3D.exe.

מכיוון שבגרסה זו בוצעו שינויים על מנת להתאימה לריצה נוחה, אם הצלחתם לסיים את גרסת המשחק המוצעת כאן להורדה נשמח אם תוכלו לציין זאת כתגובה לנושא זה.המשחק נתרם על ידי 2130Tomer בעזרתו ובתמיכתו של Danny Levy.
תודה ל-2130Tomer על הסריקות!

למידע נוסף על המשחק ולשאלות ספציפיות בנוגע אליו, אנא פנו לשרשור בפורום.

זהו משחק מתוך "קטגוריית שיתוף הקבצים" של "מסע אל העבר" (מה זה אומר?). קטגוריית שיתוף הקבצים כוללת משחקים אשר הועלו על ידי חברי הקהילה. הדפים שמכילים את המידע ואת פרטי ההורדה אודות המשחקים של קטגוריה זו לקוחים למעשה מתוך הודעות שונות בפורום "מסע אל העבר", ולכן הם אינם בעלי סגנון אחיד או תבנית אחידה. בנוסף, בניגוד למשחקים בקטגוריות אחרות, חלק מהמשחקים בקטגוריה זו מאוחסנים על גבי שרתים חינמיים, ולכן אין האתר אחראי לזמינותם או לתוכנם.
על מנת לקבל סיוע בהורדת / בהפעלת המשחקים, יש לפנות לשרשור המתאים כפי שמצויין בסוף כל דף.

(-) Gordi

  מסע אל העבר
תפריט