פיפוש בחלום שהתגשם

Piposh in: A Dream Come True

ויקיפדיה כתב/ה:
"חלום שהתגשם" הוא המשחק השלישי בסדרה משנת 2001. עלילת המשחק נפתחת כאשר אדם מסתורי מזמין דמויות מהמשחקים הקודמים של "פיפוש", כמו גם דמויות חדשות, לטירה אפלה ומסתורית. סגנון המשחק שונה מהמשחקים הקודמים בסדרה. המשחק משלב בתוכו שלל משחקוני ארקייד קלאסיים, כגון: קרבות מטוסים, מבוכים ומשחקי חשיבה. עם זאת, ההומור שאפיין את המשחקים הקודמים נשמר. במשחק זה משתתף בתפקיד אורח גם משה פרסטר, במיני משחק המשך ל-"תככי הרייטינג", המוחבא בתוך המשחק.תמונות (לחצו להגדלה):הורדה
להורדת המשחק לחצו כאן.

הוראות הפעלה לחלונות XP ומעלה
פרסו את המשחק לפי הוראות הפריסה שבאתר.
הריצו את Dream.exe.

מכיוון שבגרסה זו בוצעו שינויים על מנת להתאימה לריצה נוחה, אם הצלחתם לסיים את גרסת המשחק המוצעת כאן להורדה נשמח אם תוכלו לציין זאת כתגובה לנושא זה.

תודה רבה ל-2130Tomer על המשחק ועל הסריקות!

למידע נוסף על המשחק ולשאלות ספציפיות בנוגע אליו, אנא פנו לשרשור בפורום.

זהו משחק מתוך "קטגוריית שיתוף הקבצים" של "מסע אל העבר" (מה זה אומר?). קטגוריית שיתוף הקבצים כוללת משחקים אשר הועלו על ידי חברי הקהילה. הדפים שמכילים את המידע ואת פרטי ההורדה אודות המשחקים של קטגוריה זו לקוחים למעשה מתוך הודעות שונות בפורום "מסע אל העבר", ולכן הם אינם בעלי סגנון אחיד או תבנית אחידה. בנוסף, בניגוד למשחקים בקטגוריות אחרות, חלק מהמשחקים בקטגוריה זו מאוחסנים על גבי שרתים חינמיים, ולכן אין האתר אחראי לזמינותם או לתוכנם.
על מנת לקבל סיוע בהורדת / בהפעלת המשחקים, יש לפנות לשרשור המתאים כפי שמצויין בסוף כל דף.

(-) Gordi

  מסע אל העבר
תפריט