דני שטראוס: כח המבצר

Dani Strauss: The Fortress' Power

gal7051 כתב/ה:

"דני שטראוס" זו סדרה של משחקים שהייתה מחולקת לאוספי מעדני דני שטראוס. המשחקים הם משחקים פרסומיים המפרסמים את דני שטראוס.
סדרת משחקי דני שטראוס מכילה בסך הכול 3 משחקים:


המשחק דני שטראוס: כח המבצר מכיל את המשחקונים והסרטונים הבאים:
משחק כח המבצר - במשחק זה אתם צריכים לאסוף פריטים שמופיעים על המסך בכדי לצבור נקודות. יש גם רוחות רפאים. רוחות הרפאים הטובות מוסיפות נקודות, אך אם תופסים רוחות רפאים רעות יורדים נקודות.
משחק פאזל כח המבצר - המשחק הוא משחק פאזל, שבו צריכים לבחור 25 או 36 או 49 חלקים לפאזל, ובנוסף צריך לבחור תמונה אחת מתוך 4, כדי להרכיב פאזל בהתאם לבחירה.
דני שטראוס הכי חזק - סרטון המפרסם את דני שטראוס.
משחק כח המבצר זיכרון בקלפים - המשחק הוא משחק זכרון המכיל בהתחלה 20 קלפים/חלקים, שבהם צריכים לזהות כל 2 תמונות זהות מהחלקים כך שיעלמו מהמסך. כשנשארים רק 2 חלקים, מתווספים חלקים נוספים למסך באופן אקראי.
ספנקי - סרטון על ספנקי.
בנוסף יש תרגול משחקי בונוס:
משחק בונוס 1: כח הבליסטרה - במשחק בונוס זה צריך ללחוץ על הכדורים כך שייכנסו לקו של הבליסטרה.
משחק בונוס 2: כח התותח - במשחק בונוס זה צריך לפוצץ את החביות על ידי לחיצה על סימן התותח כשהוא מכוון לחבית מסויימת.
משחק בונוס 3: רוחות רפאים - במשחק בונוס זה צריך ללחוץ על רוחות הרפאים שיוצאים מהחלון לפי סדר היציאה שלהן.
משחק בונוס 4: כח הצלילים - במשחק בונוס זה צריך קודם לשמוע רצף הצלילים מסויים ולנסות לשחזר את הרצף על ידי לחיצה על הצבעים, כל צבע מייצג צליל מסויים.
משחק בונוס 5: מכונת המזל - במשחק בונוס זה צריך ללחוץ על ידית מכונת המזל ויופיעו צירוף של 3 תמונות ונקודות בהתאם לסדר הצירופים.
משחק בונוס 6: כדורים וגולגלות - במשחק בונוס זה צריך להניע את השטיח ימינה ושמאלה כך שיפגע בו כדור ויעוף לעבר אחת מהגולגלות, ולאחר מכן לתפוס את הכדור עם השטיח כך שהכדור לא יפול מהשטיח לריצפה.
משחק בונוס 7: כח כדור הברזל - במשחק בונוס זה צריך לאסוף גביעי דני שטראוס וכדורי רגל ולמנוע מכדור הברזל הקוצני להגיע לגביעי דני שטראוס ולכדורי הרגל.


תמונות (לחצו להגדלה):הורדה
הורידו את המשחק "דני שטראוס: כח המבצר" בשלושה חלקים כאן.

הוראות הפעלה לחלונות XP ומעלה
לאחר פריסת המשחק, הפעילו את הקובץ Menu.exe.
יתכן שתצטרכו להשתמש ב"מצב תאימות" ולסמן את "הפעל תוכנית זו במצב תאימות עבור Windows 95" ואת "הפעל ברזולוציית מסך 640x480".


תודה רבה ל-Danny K. על המשחק!

למידע נוסף על המשחק ולשאלות ספציפיות בנוגע אליו, אנא פנו לשרשור בפורום.

זהו משחק מתוך "קטגוריית שיתוף הקבצים" של "מסע אל העבר" (מה זה אומר?). קטגוריית שיתוף הקבצים כוללת משחקים אשר הועלו על ידי חברי הקהילה. הדפים שמכילים את המידע ואת פרטי ההורדה אודות המשחקים של קטגוריה זו לקוחים למעשה מתוך הודעות שונות בפורום "מסע אל העבר", ולכן הם אינם בעלי סגנון אחיד או תבנית אחידה. בנוסף, בניגוד למשחקים בקטגוריות אחרות, חלק מהמשחקים בקטגוריה זו מאוחסנים על גבי שרתים חינמיים, ולכן אין האתר אחראי לזמינותם או לתוכנם.
על מנת לקבל סיוע בהורדת / בהפעלת המשחקים, יש לפנות לשרשור המתאים כפי שמצויין בסוף כל דף.

(-) Gordi

  מסע אל העבר
תפריט