אלגברה בקלי קלות

Math Blaster Mystery: The Great Brain Robbery

DSP כתב/ה:
ישנם שני דברים שהמשחק "אלגברה בקלי קלות" מצטיין בו, והם הומור ולהיות הזוי.
בכל דמות במשחק המתמטי הזה הושקעה מחשבה גם בציור של הדמויות, גם בקול של הדמויות וגם במונולוגים ההזויים שהם נותנים.

במשחק אתם תשחקו חייזר צעיר וירוק עם קרן על הראש שמעריץ את הגיבור המקומי ששמו הוא "רב מח". כשאתה יושב לך במיטה ערב אחד ומקשיב לרדיו, קריין החדשות מדווח שמישהו שדד את המח של הגיבור שלך היישר מראשו ואין רמזים לגבי זהות השודד.
אתה מאמין שהאחראי הוא "דוקטור כפליים" שהוא כנראה הנבל המקומי ומחליט לצאת לאחוזתו בעצמך ולהשיב את השלל העיסתי לראשו של הגיבור שלך. בתחילת המשחק תגיעו לאחוזה המפחידה, בתוכה ישנן מספר מפלצות שיבקשו מכם לעזור להן בפתירת שאלות אלגברה, חלקן פשוטות וחלקן מסובכות מאוד.
דבר נוסף שאופף את המשחק מרגע שנכנסתם לבית הוא: שפשוט אין לכם מושג מי אלה המפלצות הללו ומה הן רוצות מכם?
ואת האמת? כל זה פשוט לא חשוב, ניתן להעביר שעות באמצעות חקירת מסתורי הבית ופתירת השאלות של המפלצות השונות.
וגם כשתגיעו לסוף? רוב הסיכויים שתתחילו מההתחלה סתם כדי לראות עד כמה מטבעות אתם יכולים להשיג.

המשחק הוא מסוג משחקי ההרפתקה שמכוונים את הדמות באמצעות העכבר כמו הפנתר הוורוד הוקוס פוקוס או אי המסתורין ואם נהנתם מאלו מובטחת לכם גם הנאה מהמשחק הזה.תמונות(ללחוץ להגדלה):


הורדה
לחצו כאן כדי להוריד את אלגברה בקלי קלות


הוראות הפעלה לחלונות XP
פריסה:
לאחר הורדת הקובץ יש לחלץ (לפרוס) אותו, כדי לעשות זאת לחצו עליו לחיצה כפולה ועקבו אחר ההוראות שעל המסך. בסיום החילוץ תיווצר תיקייה בשם RDesign, יש להיכנס אליה להמשך ביצוע ההוראות.
שימו לב: אם תחלצו את המשחק לתוך תיקייה בעלת שמות בעברית המשחק לא יעבוד, אם אינכם בטוחים מה לעשות, חלצו את המשחק לשורש כונן C.

הפעלה:
כדי לשחק במשחק הפעילו את הקובץ Go.bat ולא את הקובץ MBMYST.EXE .
שימו לב: בחלונות XP (וכנראה גם בויסטה ו-7) יתכן שחלק מן הטקסט במשחק לא יהיה קריא. כדי לתקן בעיה זו, הפעילו את המשחק תחת VirtualPC.

למידע נוסף על המשחק ולשאלות ספציפיות בנוגע אליו, אנא פנו לשרשור בפורום.

זהו משחק מתוך "קטגוריית שיתוף הקבצים" של "מסע אל העבר" (מה זה אומר?). קטגוריית שיתוף הקבצים כוללת משחקים אשר הועלו על ידי חברי הקהילה. הדפים שמכילים את המידע ואת פרטי ההורדה אודות המשחקים של קטגוריה זו לקוחים למעשה מתוך הודעות שונות בפורום "מסע אל העבר", ולכן הם אינם בעלי סגנון אחיד או תבנית אחידה. בנוסף, בניגוד למשחקים בקטגוריות אחרות, חלק מהמשחקים בקטגוריה זו מאוחסנים על גבי שרתים חינמיים, ולכן אין האתר אחראי לזמינותם או לתוכנם.
על מנת לקבל סיוע בהורדת / בהפעלת המשחקים, יש לפנות לשרשור המתאים כפי שמצויין בסוף כל דף.

(-) Og

  מסע אל העבר
תפריט