קפטן הוק

Claw

MobyGames כתב/ה:
קפטן קלאו, הידוע גם כ"שורד שבעת הימים", הוא פיראט מצליח וידוע לשמצה. אגרופיו של נתנאל ג'וזף קלאו נודעו כאגדה, כך גם יכולתו לחמוק ממצבים מסוכנים ולשים את טפריו על אוצרות.
ממלכת הקוקר-ספאניארד בתסכול מציעה פרס של מיליון מטבעות זהב בעבור לכידתו של קפטן קלאו. הצעה זו מושכת צבא של ציידי פושעים בעקבותיו של קלאו, שלבסוף נתפס בידי הקפטן לה-רו, ונשבה בכלא.
מכל מקום, מזלו של קפטן קלאו ממשיך להאיר לו פנים, כאשר נתקל במכתב ישן מאת אדוארד טובין המכיל מידע על מיקומו של "קמע תשעת החיים" - חפץ מסתורי שהשמועות על אודותיו מספרות כי הוא מעניק לבעליו כמעט-אלמותיות. נרעש מהאתגר החדש הניצב בפניו, מצליח קפטן קלאו לפרוץ מתאו בכלא...

תורגם ע"י Radioactive Grandpa.

תמונות: http://www.captainclaw.com/screenshots/claw.asp


הורדה
לחצו כאן להורדת המשחק במספר חלקים.
הוראות הפעלה לחלונות XP ומעלה
ראשית, אם אינכם יודעים כיצד לפרוס קבצי SFX, בדקו את המדריך לפריסת קבצי SFX.
לאחר פריסת הקובץ יש להפעיל את unecm.bat כדי לקבל את הקובץ claw.bin. לאחר מכן ניתן לצרוב את הקובץ או לטעון אותו בכונן וירטואלי, כפי שמוסבר במדריך לטיפול בקבצי תמונה.

הערה חשובה
כשתנסו להפעיל את המשחק הוא יבקש להכניס את הדיסק לכונן למרות שקובץ התמונה כבר טעון בכונן הוירטואלי. כדי לפתור את הבעיה הזאת תצטרכו להוריד את העדכון למשחק לגרסה 1.2 מפה.

חלצו את קובץ ההפעלה לתיקייה אליהם התקנתם את המשחק ואשרו את ההודעה ששואלת אתכם לגבי החלפת הקובץ הנוכחי.
עכשיו תוכלו לשחק במשחק ולראות את הסרטונים (שנמצאים בדיסק ואינם מותקנים).

למידע נוסף על המשחק ולשאלות ספציפיות בנוגע אליו, אנא פנו לשרשור בפורום.

זהו משחק מתוך "קטגוריית שיתוף הקבצים" של "מסע אל העבר" (מה זה אומר?). קטגוריית שיתוף הקבצים כוללת משחקים אשר הועלו על ידי חברי הקהילה. הדפים שמכילים את המידע ואת פרטי ההורדה אודות המשחקים של קטגוריה זו לקוחים למעשה מתוך הודעות שונות בפורום "מסע אל העבר", ולכן הם אינם בעלי סגנון אחיד או תבנית אחידה. בנוסף, בניגוד למשחקים בקטגוריות אחרות, חלק מהמשחקים בקטגוריה זו מאוחסנים על גבי שרתים חינמיים, ולכן אין האתר אחראי לזמינותם או לתוכנם.
על מנת לקבל סיוע בהורדת / בהפעלת המשחקים, יש לפנות לשרשור המתאים כפי שמצויין בסוף כל דף.

(-) C-man

  מסע אל העבר
תפריט