המסע להצלת הכוכב

Robby 2

ציטוט:
הלומדה הראשונה בארץ העוסקת בזהירות וערנות בדרכים.

זהו סיפור הרפתקאות אינטראקטיבי אשר משלב סרט אנימציה והנפשה תלת ממדי המיצג את מיטב הטכנולוגיה הקיימת עבור לומדות ומשחקי מחשב.

רובי הרובוט הדמיוני ומשעשע חוזר מטיול בחלל ומוצא לפתע את כוכבו "כוכב הרובוטים המאושרים" בתוהו ובסכנה. ספר חוקי התנועה והזהירות בדרכים אבד. המלך "מתיתיהו מתי האוטומטי" שולח את גיבורינו אל מסע גלקטי להשבת הספר האבוד יחד נבקר עם רובי במספר כוכבי לכת דמיוניים, נעזור לו למצוא את הספר האבוד ולהציל את כוכב הרובוטים המאושרים.
זהו רק תיאור קצר, אם מישהו מעוניין לכתוב סיקור אנא כתבו אותו בשרשור הזה ואני אצרף אותו להודעה הזו.


תמונות(ללחוץ להגדלה):הורדה
לחצו כאן כדי להוריד את המסע להצלת הכוכב מהאתר.


הוראות הפעלה לחלונות XP, 7 וויסטה
פריסה:
לאחר הורדת הקובץ יש לחלץ (לפרוס) אותו, כדי לעשות זאת לחצו עליו לחיצה כפולה ועקבו אחר ההוראות שעל המסך. בסיום החילוץ תיווצר תיקייה בשם robby2, יש להיכנס אליה להמשך ביצוע ההוראות.
הפעלה:
כדי להפעיל את המשחק לחצו לחיצה כפולה על הקובץ ROBBY2.EXE
המשחק יעבוד על כל מערכת הפעלה מחלונות 95 ועד חלונות 7 בין אם 64 ביט או 32 ביט. בחלונות 7 יש סיכוי טוב שהצבעים יהיו משובשים, כדי לסדר זאת, אתם יכולים להפעיל את הקובץ win7fix.bat אך וודאו שכל שאר הישומים סגורים ועבודתכם שמורה! הקובץ סוגר את הExplrer ועשוי לסגור יישומים ותכניות נוספים.

משחקים בסדרת הרפתקאות רובי הרובוט:

למידע נוסף על המשחק ולשאלות ספציפיות בנוגע אליו, אנא פנו לשרשור בפורום.

זהו משחק מתוך "קטגוריית שיתוף הקבצים" של "מסע אל העבר" (מה זה אומר?). קטגוריית שיתוף הקבצים כוללת משחקים אשר הועלו על ידי חברי הקהילה. הדפים שמכילים את המידע ואת פרטי ההורדה אודות המשחקים של קטגוריה זו לקוחים למעשה מתוך הודעות שונות בפורום "מסע אל העבר", ולכן הם אינם בעלי סגנון אחיד או תבנית אחידה. בנוסף, בניגוד למשחקים בקטגוריות אחרות, חלק מהמשחקים בקטגוריה זו מאוחסנים על גבי שרתים חינמיים, ולכן אין האתר אחראי לזמינותם או לתוכנם.
על מנת לקבל סיוע בהורדת / בהפעלת המשחקים, יש לפנות לשרשור המתאים כפי שמצויין בסוף כל דף.

(-) Og

  מסע אל העבר
תפריט