הוגו 2 - הרפתקאות הוגו החדשות

Hugo 2

המדריך למשתמש כתב/ה:

תיאור המשחק:
כדי להציל את הוגולינה והילדים מהמכשפה הרעה גריזלדה, יהיה עליך לעזור להוגו להתגבר על אתגרים רבים , כעת נעבור לפירוט של השלבים השונים:

SNOWBOARD - הוגו בשלג

שלב זה מתרחש בחורף. הוגו מטפס על הר כאשר המכשפה המרושעת מפעילה פצצה בראש ההר. כעת עליך לעזור להוגו לרוץ במהירות במורד ההר
כדי להתחמק מהמפולת, בזמן שאתה מתחמק מכדורי שלג ענקים. מדי פעם יצוצו מולך אנשי שלג ויהיה עליך להילחם בהם עם כדורי שלג. כמו כן, מדי פעם יהיה עליך לבחור האם אתה רוצה להמשיך שמאלה או ימינה. אם תבחר בדרך האטית, המפולת עלולה להשיג אותך. למזלך להוגו יש מפה, והוא יכול להציץ בה כדי לבחור את הדרך העדיפה. הדרכים שמסומנות בירוק הן הדרכים המהירות יותר.

NIMBUS - הוגו על האופנוע

בשלב זה הוגו רוכב על אופנוע מסביב להר. על הוגו להגיע למערה של המכשפה, אך בדרך הוא יתקל בעיזים, בסלעים, בבורות ובסכנות אחרות. עליך לעזור להוגו להתחמק מכל הסכנות, ובנוסף לאסוף מיכלי דלק נוספים במהלך הדרך· כמו כן, מומלץ שתבדוק במפה שאתה נמצא בדרך הנכונה.

DOLMEN CAVE - הוגו במערות

בשלב DDLMEN CAVE הוגו מסתובב במבוך תת-קרקעי של מערות. מפלס המים במערות עולה באטיות ככל שהזמן עובר, ולכן עליך לצאת במהירות. להוגו יש מפה של המבוך התת-קרקעי אשר כולל מעליות, חבלי טיפוס ומפלצות רבות.

BALLOON - הוגו בבלון פורח

בשלב ה- BALLOON , הוגו טס בשמים בין הרים ומעל צוקיס קטלניים. לפתע, הכדור הפורח שלך מאבד אוויר ואתה צריך לזוז שמאלה וימינה כדי להגיע לתחתית המערה בלי להיפגע.

תמונות(ללחוץ להגדלה):הורדה
לחצו כאן כדי להוריד את הוגו 2.


הוראות הפעלה לחלונות XP
יש כמה דרכים להפעיל את המשחק. לנוחיותכם כללתי את דוסבוקס מובנה בתוך ההורדה - יש רק להפעיל את הקובץ Hugo2 DOSBox.exe ולשחק - כל ההגדרות כבר בפנים!

לחלופין, המשחק עובד בהפעלה רגילה דרך XP אבל אתם זקוקים לכרטיס קול שיכול לעבוד בסביבת דוס (או שיש לו אמולציה כזו) בכדי לשמוע מוזיקה/קולות - אם יש ברשותכם כזה הפעילו את הקובץ sndsetup.exe, בחרו את כרטיס הקול והפעילו את המשחק (hugo.exe).
יכול להיות שגם VDMSound יעבוד, אבל לא בדקתי.
[עדכון] לאחר שרכשתי מסך LCD (דק) כאשר אני מפעיל את המשחק היישר מחלונות (כלומר, ללא שימוש בדוסבוקס) המחשב מאתחל את עצמו (עושה Reset), ראו הוזהרתם.


להורדת עוד משחקים נדירים הכנסו לקטגוריית שיתוף הקבצים שבאתר!

[Gordi, 19.06.2014]הוספת הקישור לסקירה[/Gordi]

למידע נוסף על המשחק ולשאלות ספציפיות בנוגע אליו, אנא פנו לשרשור בפורום.

זהו משחק מתוך "קטגוריית שיתוף הקבצים" של "מסע אל העבר" (מה זה אומר?). קטגוריית שיתוף הקבצים כוללת משחקים אשר הועלו על ידי חברי הקהילה. הדפים שמכילים את המידע ואת פרטי ההורדה אודות המשחקים של קטגוריה זו לקוחים למעשה מתוך הודעות שונות בפורום "מסע אל העבר", ולכן הם אינם בעלי סגנון אחיד או תבנית אחידה. בנוסף, בניגוד למשחקים בקטגוריות אחרות, חלק מהמשחקים בקטגוריה זו מאוחסנים על גבי שרתים חינמיים, ולכן אין האתר אחראי לזמינותם או לתוכנם.
על מנת לקבל סיוע בהורדת / בהפעלת המשחקים, יש לפנות לשרשור המתאים כפי שמצויין בסוף כל דף.

(-) Og

  מסע אל העבר
תפריט