אפצ'י - הרפתקאות השבט המכושף

The Gorps

המדריך למשתמש כתב/ה:
"אפצ'י הרפתקאות השבט המכושף" הינו משחק קסום אשר מתרחש על כוכב הלכת מלודיה, שבו מופרת השלווה בעקבות הכישוף הנורא שהקוסם השובב קמטמונדה מטיל על הגורפים האומללים.
רק פרי עץ הבאובאב הקסום נושא את המרפא לכישוף הנורא. והדרך היחידה לגרום לעץ הבאובאב לגדול ולשאת פרי היא לשלוח לכדור הארץ את אחד מהגורפים האמיצים שתפקידו יהיה לעזור בכל מקום שבו זקוקים לעזרה. הגורף קאי מתנדב למשימה.
קאי מזמין אתכם לסייע לו ,ולהצטרף אליו להרפתקה חובקת . עולם, במסגרתה הוא יעסוק בהחזרת הטבע לג'ונגל, בבניית איגלו
ובהצלת כלבי ים. תוכלו ליצור סיפורים בדואיים מרתקים, לחקור כוורת דבורים ועוד דברים רבים ומרתקים .
אם כן, היכונו למסע המרתק, במשחק הקסום "אפצ'י הרפתקאות השבט המכושף".
הזדרזו, קאי ממתין לכם בכיליון עיניים ...


תמונות(ללחוץ להגדלה):הורדה
לחצו כאן כדי להוריד את אפצ'י.


הוראות הפעלה לחלונות XP
הורידו ופרסו את הקובץ Hupcho.7z.exe מהקישור דלעיל, אם אתם מתקשים בפריסה, אנא עיינו בסעיף פריסת קבצי SFX של 7-Zip אשר נמצא כאן.
לאחר הפריסה מתקבל קובץ ISO שהוא קובץ תמונה, אם אינכם יודעים מה לעשות עם קובץ כזה, אנא קראו את המדריך לטיפול בקבצי תמונה של דיסקים.
לאחר הכנסת הדיסק לכונן (בין אם הוא וירטואלי או לא) אם מופיעה הודעה ששואלת אם להתקין את המשחק יש לבטלה (לבחור לא).
לאחר מכן יש להפעיל את הסייר/מחשב שלי ולאתר בדיסק את הקובץ Autorun.exe, להקליק עליו עם כפתור העכבר הימני ולבחור מצב תאימות לחלונות 95 כפי שמוסבר כאן
לאחר מכן יש להריץ את autorun.exe, להתקין התקנה רגילה ולהפעיל. יתכן שיהיו בעיות בהפעלה - אם אתם חווים כאלה, אנא דווחו כאן, ולאחר שיפתרו כמה בעיות אני אעדכן את ההודעה עם פתרונות.

למידע נוסף על המשחק ולשאלות ספציפיות בנוגע אליו, אנא פנו לשרשור בפורום.

זהו משחק מתוך "קטגוריית שיתוף הקבצים" של "מסע אל העבר" (מה זה אומר?). קטגוריית שיתוף הקבצים כוללת משחקים אשר הועלו על ידי חברי הקהילה. הדפים שמכילים את המידע ואת פרטי ההורדה אודות המשחקים של קטגוריה זו לקוחים למעשה מתוך הודעות שונות בפורום "מסע אל העבר", ולכן הם אינם בעלי סגנון אחיד או תבנית אחידה. בנוסף, בניגוד למשחקים בקטגוריות אחרות, חלק מהמשחקים בקטגוריה זו מאוחסנים על גבי שרתים חינמיים, ולכן אין האתר אחראי לזמינותם או לתוכנם.
על מנת לקבל סיוע בהורדת / בהפעלת המשחקים, יש לפנות לשרשור המתאים כפי שמצויין בסוף כל דף.

(-) Og

  מסע אל העבר
תפריט