[הורדה] פוטוספארי -- Photosafari

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Og
מנהל
מנהל

[הורדה] פוטוספארי -- Photosafari

שליחה על ידי Og »

שם המשחק בעברית: פוטו ספארי
שם באנגלית: Photo Safari
חברה: קינמון מולטימדיה יצרו, באג מולטיסיסטם הפיצו
שפות: עברית (שפת המקור), אנגלית, יפנית וספרדית
שנה: 1995
מערכת הפעלה עבורה נוצר המשחק: חלונות 3.11 וחלונות 95
סוג כיווץ: 7-zip בתוך WinRAR SFX
גודל מכווץ: 198MiB
גודל לאחר פריסה: 470MiB

תיאור:
משחק פאזל שבא על תקליטור, מכיל דיבוב וגרפיקה איכותית אך מבחינת משחקיות יש לו הרבה מה ללמוד ממשחקים ישנים יותר וססגוניים פחות. משחקים כדוגמת The Electric Jigsaw #1 או הפאזלים של מיקי.

זהו רק תיאור קצר, אם מישהו מעוניין לכתוב סיקור אנא כתבו אותו בשרשור הזה ואני אצרף אותו להודעה הזו.

תמונות(ללחוץ להגדלה):
תמונה

הורדה
לחצו כאן כדי להוריד את פוטוספארי.

הוראות הפעלה לחלונות XP, 7 וויסטה
פריסה:
לאחר הורדת הקובץ יש לחלץ (לפרוס) אותו, כדי לעשות זאת לחצו עליו לחיצה כפולה ועקבו אחר ההוראות שעל המסך. בסיום החילוץ תיווצר תיקייה בשם puzzlepc, יש להיכנס אליה להמשך ביצוע ההוראות.
הפעלה:
כדי להפעיל את המשחק לחצו לחיצה כפולה על הקובץ puzzle.exe.
המשחק יעבוד על כל מערכת הפעלה מחלונות 3.11 ועד חלונות 7 בתנאי שהן לא מערכות של 64 ביט. המשחק לא יעבוד על מערכת הפעלה בגרסת 64 ביט בצורה ישירה ולכן עבור מערכות כאלה יש להפעיל את המשחק תחת VPC. הנה מדריך שיעזור לכם להפעיל את VPC:
http://www.old-games.org/virtualpc.php" target="_blank

בחלונות 7 או ויסטה אם אתם מקבלים שגיאה על dirdib.drv, עליכם להפעיל את האפשרות "הפעל כמנהל" בלשונית התאימות.
stranger
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: [הורדה] פוטוספארי -- Photosafari

שליחה על ידי stranger »

תודה רבה כבר שנים אני מחפש את המשחק! D:
Og
מנהל
מנהל

Re: [הורדה] פוטוספארי -- Photosafari

שליחה על ידי Og »

בכיף.
במקור לא תכננתי להעלות את המשחק כי יש לי כ"כ הרבה משחקים אחרים שעדיפותם גבוהה יותר... בהתחלה בדקתי את הגודל שלו וראיתי שהוא 470מגה ואמרתי שאין סיכוי שאני מעלה, אבל אמרתי "לפחות נראה לכמה הוא מתכווץ" כשראיתי של200מגה, עדיין אמרתי שאין סיכוי אבל אמרתי "בוא לפחות נפעיל אותו, נראה אם יש לו הגנה" וכשראיתי שאין לו שום סוג של הגנה כבר השתכנעתי. אני אוהב משחקים ללא שום הגנת העתקה(אפילו לא הגדרת נתיב), הם עושים את החיים קלים.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא