חללית שצריכה להמנע מקירות לווינדוס, ושאילתה על מולטימליונר

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

notthat
משתמש רשום
משתמש רשום

חללית שצריכה להמנע מקירות לווינדוס, ושאילתה על מולטימליונר

שליחה על ידי notthat »

אני מחפש משחק ארקייד לווינדוס במבט מהצד. אתה חללית שנראית דומה למשולש אפור שצריכה לטוס דרך מנהרות אפורות משמאל לימין ולסיים שלבים. המנהרה היא בערך בחצי התחתון של המסך ומעליה יש חלל ריק ושחור.
כל שלב המנהרה נהיית צרה יותר ועם יותר פניות. הקושי הוא להסתדר עם כח המשיכה והיו גם צריחים במנהרה שירו עליך ויכולת לירות בחזרה (יריות ניראו כמו נקודות ...)
יכולת לבחור רמת קושי 1-10 ואני חושב שהיה לך דלק שנגמר כל פעם שירית או הפעלת מנועים.

לגבי השנה אני לא בטוח אבל הייתי אומר 94-97.

ויש לי בקשה נוספת,
לאחרונה באופן בלתי מוסבר נזכרתי במשחק מולטימליונר. אני מבין שקשה / בלתי אפשרי למצוא אותו באינטרנט. אני זוכר אותו מאוד מעורפל. האם מישהו יכול לתאר אותו בקצרה? אני זוכר רק שהוא היה על להרוויח כסף ושהיה טקסט בעברית. וכמובן אם למישהו יש רעיון איך אולי למצוא אותו אני מעוניין לנסות.

תודה מראש.
Og
מנהל
מנהל

Re: חללית שצריכה להמנע מקירות לווינדוס, ושאילתה על מולטימליונר

שליחה על ידי Og »

תאמין לי שאם היינו יכולים היינו מוצאים בעצמנו, לדעתי זה המשחק הישראלי החמקמק ביותר כיום. אגב, אני אמנם לא הכרתי אותו, אבל חלק מן ההודעות היותר רציניות שראיתי המבקשות את המשחק קראו לו "מולטי מליונר" ולא "מולטימליונר" שהוא ("מולטימליונר") גם השם של משחק טריוויה המגיע על תקליטור ולא קשור למשחק הנדיר כלל.

אם אתה יכול לתת את כל הפרטים שאתה זוכר על המשחק זה יכול לעזור בעתיד...
אורח

שליחה על ידי אורח »

אני לא זוכר הרבה פרטים לצערי.

היה אותו לחבר שלי ככה שיצא לי לשחק בו רק מספר פעמים. הייתי אז בכיתה ד' - זה היה לפני 14 שנים אז המשחק יצא מתישהו לפני 94.
אני די בטוח שלמשחק היה קשר לנפט, נדמה לי שאני זוכר תמונת פתיחה בכמה צבעים (אולי זה היה רק המסך) שמראים שמה אזור קידוח נפט.
יכול להיות שהמשחק היה לכמה משתתפים והמטרה הייתה להיות הראשון שצובר 1,000,000 ש"ח. אני מקווה מאוד שאני לא מתבלבל עם משחק טריוויה מסוים שאני יודע שהיתה לו אותה מטרה.

לגבי איך אפשר למצוא אותו - מה היית אומר האפשרויות? יכול להיות שמישהו שמשום מה יש לו עדיין את המשחק יגלה את האתר הזה מתישהו ויחליט להעלות את המשחק. חוץ מזה יש עוד מה לעשות?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אורח כתב:לגבי איך אפשר למצוא אותו - מה היית אומר האפשרויות? יכול להיות שמישהו שמשום מה יש לו עדיין את המשחק יגלה את האתר הזה מתישהו ויחליט להעלות את המשחק. חוץ מזה יש עוד מה לעשות?
זהו, שלפי דעתי זו האפשרות היחידה (אפילו ליצור קשר עם היוצר אי אפשר כי אף אחד לא יודע מיהו...), זו הסיבה שהמשחק מופיע במדור המבוקשים של האתר.
ET
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי ET »

העלילה היא על ירושה מדודה עשירה שהורישה לך אי שהתגלה כמצבור נפט או משהוא כזה. אני זוכר שיש גם מסך ניהול עובדים.

אגב, הסיבה שלדעתי המשחק נדיר היא בין היתר שהוא היה מוגן בפני העתקה הרבה לפני שהתחילו לפרוץ משחקים בארץ באופן שוטף... :idea:
notthat
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי notthat »

תודה לכל מי שענה עד כה. באמת שאין לי מושג למה אבל נדבקתי על למצוא את המשחק הזה. ולכן אני מרענן את ההודעה למקרה שמישהו שמע / ראה / מכיר יתקל בה. לכל מי שיודע דבר על מקום המצאו של "מולטי מליונר"...

אני יוצא מנקודת הנחה שהמשחק לא נמצא באינטרנט. לכן מה שנשאר זה למצוא מישהו שיש לו עדיין את המשחק. וכמובן שאם מישהו זוכר פרטים נוספים על המשחק / מתכנת / חברה אני אשמח.

nt
notthat
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי notthat »

באמפ
אורח

שליחה על ידי אורח »

המשחק נפתח בהודעה שזכית במכרה באיי שלמה (או משהו דומה). במשחק עצמו כורים מתכות שונות\יהלומים בכל יום. אפשר לשכור עובדים מיומנים ולא מיומנים ולקנות שטחים נוספים באי. בנוסף ניתן היה לרכוש בעיירה מסבאה, בנק ואפילו בית זונות ולהרוויח מהם כסף.
notthat
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי notthat »

אתה לא יודע איזה פלאשבק מטורף הבאת לי עכשיו. תוך כדי שאני קורא את ההודעה שלך אני נזכר במה שאתה אומר.

תודה על המידע!

אתה זוכר במקרה איפה שיחקת במשחק? אולי ניתן למצוא מישהו שמכיר, או שיודע איפה משיגים, או קצה חוט?
notthat
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי notthat »

באמפ
Og
מנהל
מנהל

Re: חללית שצריכה להמנע מקירות לווינדוס, ושאילתה על מולטימליו

שליחה על ידי Og »

זה לא ב100% מתאים לתיאור, אבל יכול להיות שהמשחק עם החללית הוא Crazy Gravity ?
notthat
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי notthat »

Og! וואו!! שנתיים וחודשיים אחרי ההודעה האחרונה שלי אתה מציע משחק. מדהים ולא ייאמן כמה שאתה ואנשים עוזרים באתר הזה!!! המון תודה.

זה לא המשחק שחיפשתי, אבל החללית נשלטת, מרגישה, ואפילו נראית ממש דומה לחללית במשחק שחיפשתי. אם היית אומר לי ש crazy gravity נכתב על ידי אותו אדם בתור ה sequel למשחק שאני חיפשתי הייתי מאמין.

למעשה חשבתי בכיוון הזה, מצאתי את היוצר (Axel Meierhoefer), אבל זה לא הוא.

לאחר חיפושים נוספים הצלחתי למצוא את המשחק שחיפשתי. מסתבר שאני (והוא) ישן יותר ממה שחשבתי והמשחק ל windows 3.1.
מצאתי אותו כשעברתי על רשימת משחקים ל windows 3.1 וישר כשראיתי את השם הוא קפץ לי.

המשחק נקרא Graditor והוא נכתב על ידי Pentti Moilanen בשנת 1992.

את המשחק ניתן להוריד מכאן:
http://www.download-central.ws/Win16/Games/G/Graditor/

העליתי וידיאו קצר של המשחק אותו ניתן לראות כאן:
http://www.youtube.com/watch?v=P4T4Bwye ... e=youtu.be

בשלבים הראשונים אתה באיזור פתוח ולא במנהרה, תקפצו 60 שניות בוידיאו בשביל לראות את השלבים שדיברתי עליהם בהודעה המקורית.

עכשיו רק נותר למצוא את מולטי מליונר וסיימנו :lol:
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

:Sad:
טוב, מה זה חודש יחסית לשנתיים וחודשיים... אבל לרגע חשבתי שניתן כאן סימן חיים. תמונה
נערך לאחרונה על ידי Radioactive Grandpa ב ב' מרץ 26, 2012 10:27 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
סיבה: שיט, אני צריך להתרגל לבדוק איך נראות ההודעות שלי בדפדפן נוסף...
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Radioactive Grandpa כתב::Sad:
טוב, מה זה חודש יחסית לשנתיים וחודשיים... אבל לרגע חשבתי שניתן כאן סימן חיים. תמונה

???
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

Radioactive Grandpa כתב::Sad:
:cry:
Radioactive Grandpa כתב:תמונה
אם ניסית לעשות Hotlinking לאייקון כלשהו, זה התפקשש...
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא