אלדין.. Cave of Wonders

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

אורח

אלדין.. Cave of Wonders

שליחה על ידי אורח »

מישהו יודע איך לעבור את המפצלת הצהובה בשלב המערה?
אורח

שליחה על ידי אורח »

על איזה אלאדין אתה מדבר?
זה שבאתר, כי שמה אין שום מפלצת צהובה.
נ.ב. בפעם הבאה פרט שלב
sunrise421
משתמש רשום
משתמש רשום

אלאדין

שליחה על ידי sunrise421 »

בשלב cave of wonders, השלה שבו צריכים לפוצץ פסלים אדומים, יש מפלצת או שד צהוב שמרחף בין 2 סטנדים.

ניסיתי לזרוק תפוחים וניסיתי להרוג אותו הרבה זמן... איך עוברים אותו???
אורח

שליחה על ידי אורח »

או קיי זה שלב חמישי כי השלב עם אבו זה שלב בונוס.
אתה רק צריך לפגוע בשד (כשאתה פוגע בו הוא מוציא קצת עשן) עם החרב/ תפוחים
נ.ב. זה בערך עשר/ אחדעשרה מכות
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

מדובר בזה?
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

מה פתאום...
זה מיני-בוס של שלב חמישי. כמו שנאמר, הוא פשוט מאד קשוח. צריך לחסל אותו בהרבה מכות.
הדרך המומלצת היא לרוץ מצד לצד עוד לפני שהוא צץ במעמד השני, וכבר להתקיף עם החרב כדי לפגוע בו מיד כשהוא מופיע, עוד לפני שהוא מספיק להתקיף. המעמד השמאלי הוא מעט גבוה ויש לדייק היכן לעמוד כדי לא להיפגע מממנו כשהוא מופיע, ומאידך לא לפספס אותו עם החרב. מי שלא מתורגל לזה, עדיף שלשמאל פשוט יזרוק תפוחים וזהו, ובחרב יתקיף רק לימין.

אגב, גורדי, אם כבר הבאת את הטיפים לג'אפר, הם די צולעים. יש בכלל כמה מקומות בשאילתא שהתשובות הן מעין "הנה, אספנו קומץ של תשובות שכל מיני גולשים טרחו להשאיר. נסו לכם". במקום איזה נוסח בדוק וברור. ממליץ לגבש משהו... הממ... ראוי ונח יותר.
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

תודה על ההסבר, אני אוסיף את זה לשאילתא...
Radioactive Grandpa כתב: אגב, גורדי, אם כבר הבאת את הטיפים לג'אפר, הם די צולעים. יש בכלל כמה מקומות בשאילתא שהתשובות הן מעין "הנה, אספנו קומץ של תשובות שכל מיני גולשים טרחו להשאיר. נסו לכם". במקום איזה נוסח בדוק וברור. ממליץ לגבש משהו... הממ... ראוי ונח יותר.
אתה צודק, אך זהו המצב כרגע. אי אפשר לבדוק כל טיפ וטיפ שהגולשים משאירים. לעיתים מדובר בתשובה מפורטת ומנוסחת היטב, ולעיתים זהו קומץ של תשובות לא ברורות. אני לא מהסס לתקן ולשפר את התשובות שניתנות בשאילתא, אבל אני לא יכול לבדוק כל תשובה ותשובה ולכן אני מסתמך ב99% על הפידבקים של הגולשים (לשם כך, אגב, מפורסמת הודעת ה"עדכון עיתי" של שאילתא - כדי שאם מישהו מאתר משהו לא מדויק, הוא יוכל להעיר לי ואני אתקן את הטעות). ההנחה היא שזה עדיף על כלום, ושאם הגולש המקורי הצליח לפתור את הבעיה בעזרת ההסבר שניתן בפורום, גם הבאים אחריו יצליחו.
אורח

שליחה על ידי אורח »

אנונימי כתב:על איזה אלאדין אתה מדבר?לנו בכיתה יש קודים אבל אגלה לך כוד אחד לעבירת שלבים אז כך משיש את סרט הפתיחה לחץ כל הזמן על 6f ואז שמתחיל המשחק לעבירת שלב לחץ על כפתור פלוס שבצד בין אנטר לקו
זה שבאתר, כי שמה אין שום מפלצת צהובה.
נ.ב. בפעם הבאה פרט שלב
אורח

שליחה על ידי אורח »

אולי תגידו לי איך ניכנסים לאתר שבו מורידים את אלדין אני רק יודעת שצריך להיכנס לגוגל
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

:?: :?: :?:
ניסית להכנס למסע אל העבר?
פעם הבאה אל תקפיצי הודעה שבכלל לא קשורה..
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא