גם אתם יכולים לעזור!

אם יש לכם משהו להוסיף למאגר, נשמח לשמוע. בין אם מדובר בדרך מיוחדת להפעיל משחק בעייתי, בשיטה מומלצת למעבר קטע במשחק או בכל דבר אחר שעשוי לעזור לגיימרים בדרכם אל סיום המשחק - נשמח אם תשתפו אותנו בפורום!

בנוסף, אתם מוזמנים להוסיף להסבר שלכם גם תמונה או סרטון הדגמה שיקלו על ההבנה של הקוראים. אם אתם משתמשים ב-DOSBox כדי לשחק במשחק, ניתן להשתמש בפקודות הפנימיות שלו כדי לקחת תמונות או לצלם סרטונים.

כדי לקחת תמונה ב-DOSBox, יש ללחוץ על CTRL+F5. התמונה תשמר בפורמט *.Png בתיקייה capture בנתיב בו התקנתם את DOSBox (בדרך כלל C:\Program Files\DOSBox-0.70\capture). את התמונה אפשר להעלות לשירות אחסון תמונות חינמי, כמו ImageShack.

כדי לצלם סרטון ב-DOSBox, יש להתקין תחילה את תוסף הוידאו של התוכנה. הדבר נעשה על ידי כניסה לתפריט ההתחלה, כניסה לתיקיית DOSBox ובחירה ב-"Install Movie Codec" תחת תיקיית "Video". לאחר מכן, ניתן להתחיל לצלם סרטון על ידי לחיצה על CTRL+ALT+F5, ואותו צירוף מקשים יפסיק את צילום הסרטון אם ילחץ בשנית (בו זמנית, כמובן). שוב, הסרטון ישמר בתיקייה Capture (בדרך כלל C:\Program Files\DOSBox-0.70\capture). את הסרטון ניתן להעלות לשירות אחסון וידאו חינמי, כמו YouTube. מומלץ להמיר את הסאונד לפורמט יותר חסכוני כגון MP3 בכדי להשיג זמן העלאה קצר בהרבה, אך אין בכך חובה.

בנוסף, אם תיעדתם את עצמכם מסיימים שלב שלם או משחק שלם (במיוחד אם מדובר בזמן-שיא [Speed Run]) - העבירו אלינו את הקובץ ונשמח לעזור לכם לשתף את העולם בכך... תודה!

משחקים ישנים רומים ואמולטורים