מכירת חורף ב-GOG.com

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

מכירת חורף ב-GOG.com

שליחה על ידי Octarine »

מעבר לכל מיני מבצעים שיתחלפו כל יום, ב-46 שעות הקרובות הם נותנים בחינם את Fallout 1+2+Tactics.
האתר קצת עמוס בדקות האחרונות, אז למי שרוצה כדאי שיחכה קצת שירגע.

http://www.gog.com/promo/fallout_series ... promo_2013" target="_blank
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: מכירת חורף ב-GOG.com

שליחה על ידי עידן »

הקדמת אותי. אני מציע לתת כותרת טובה יותר לנושא. משהו כמו "משחקים בחינם ב-GOG! כנסו עכשיו!!1".
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

הייתי מציע למי שמעוניים במשחקי Fallout להוריד וליצור להם גיבוי מכיוון שכנראה הם ייעלמו מ-GOG בתחילת השנה (הזכויות עוברות ל-Bethesda).
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

זה משהו רישמי?
בכלל, מותר להם לעשות את זה? אם קניתי משחק, הם יכולים פתאום להגיד שהם איבדו את זכויות ההפצה ולהוריד לי אותו מהספריה?
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

לא משהו רשמי, פשוט ראיתי דיונים על כך בפורומים של GOG על זה שמכיוון ש-Interplay מאבד את הזכויות שעוברות ל-Bethesda ומכיוון שהאחרונה לא מחבבת חוסר ב-DRM (ובכל מקרה הם לא מוכרים את המשחקים שלהם ב-GOG) מאוד ייתכן שהם ימשכו את ההסכמה למכירת המשחקים שלהם ב-GOG.

אני יודע שבעבר משחקים שהורדו מהאתר המשיכו עדיין להופיע בספריות של המשתמשים שקנו אותם, אולם מדובר במקרים שמשחקים הורדו בגלל חוסר פופולריות, לא ממש ברור מה יקרה במקרה שמשחקים מורדים בגלל משיכת ההסכמה למכירתם מטעם בעלת זכויות היוצרים.

בכל מקרה, עדיף להיות בטוח ולגבות על כל מקרה שיבוא.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

Ingsoc כתב:לא משהו רשמי, פשוט ראיתי דיונים על כך בפורומים של GOG על זה שמכיוון ש-Interplay מאבד את הזכויות שעוברות ל-Bethesda ומכיוון שהאחרונה לא מחבבת חוסר ב-DRM (ובכל מקרה הם לא מוכרים את המשחקים שלהם ב-GOG) מאוד ייתכן שהם ימשכו את ההסכמה למכירת המשחקים שלהם ב-GOG.

אני יודע שבעבר משחקים שהורדו מהאתר המשיכו עדיין להופיע בספריות של המשתמשים שקנו אותם, אולם מדובר במקרים שמשחקים הורדו בגלל חוסר פופולריות, לא ממש ברור מה יקרה במקרה שמשחקים מורדים בגלל משיכת ההסכמה למכירתם מטעם בעלת זכויות היוצרים.

בכל מקרה, עדיף להיות בטוח ולגבות על כל מקרה שיבוא.
טוב, מתברר שטעיתי
Please note that all three classic Fallout titles are pending right holder change. Sadly, to the best of our knowledge, we'll be forced to remove Fallout, Fallout 2, and Fallout Tactics from our offer. That doesn't mean, however, that you won't be able to download them if they are already a part of collection by then.
למרות שבאופן אישי הייתי מגבה אותם, אבל היי אולי אני פרנואיד :|
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

כן, זה נשמע בלתי סביר שזה ייעלם מהספריה הוירטואלית של מי שרכש את המשחק. ובמקרה שכן, ברור שהם לא יסירו אותה במפתיע בלי להודיע לפני כן באופן הולם-מאוד לרוכשים, אם הם מתכוונים לשמור על המשך פעילותם.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא