Resonance-משחק קווסט אינדי חדש

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Resonance-משחק קווסט אינדי חדש

שליחה על ידי עידן »

קודם כל, מדובר במשחק הרפתקאה חדש שלא יצא עדיין(כנראה בחודש הבא), אך נראה שהוא מעורר הדים רבים, וזוכה לביקורות מקדימות נלהבות.

המשחק נוצר בשיתוף פעולה בין Wadjet Eye Games ל- XII Games, ואישית, בכל הנוגע לחברה הראשונה לפחות, הרי שהם הכינו את המשחקים האיכותיים Gemini Rue וסדרת Blackwell, כך שבהחלט יש מקום לפתח ציפיות. גם המשחק הנ"ל משתמש באותו מנוע.

כל זה טוב ויפה, ואני בהחלט מצפה לו, אך התפלאתי מהשבחים הכה רבים שהוא זכה להם אחרי שהמסקרים שיחקו בגרסת הדגמה שלו.

ב-AdventureGamers, נכתב, למשל:

I’ve just played a near-final preview sampler of the upcoming game, and can sum up my reaction in three simple words: When’s the rest?!

Okay, a few more words are probably in order to support my enthusiasm, but I guarantee you that the brilliant opening cutscene alone will have you hooked from the start.

ב-AlternativeMagazine השתפכו על ה-Inventory הייחודי שיש למשחק:

What makes this game really different and unique is the inventory system, which is so innovative and cool that it’s practically guaranteed somebody is going to steal it at some point in the future.

והשיא מגיע מצד IndieGames שפשוט שפכו עליו סופרלטיבים:

Having already played through the pretty hefty preview demo, I can assure you I simply can't wait for the full game to be released. That mere demo of Resonance simply blew me away, and, if the rest of the game lives up to such lofty standards, I'm more than confident we will soon be talking about a genre classic. A game that will be as important as Gemini Rue and the Backwell series, and most probably one of the very best point-and-click adventures of all time.

נו, נו...נחיה ונראה. אבל אפילו אני בתור מישהו שלא חובב משחקי הרפתקאה בהחלט יכול להאמין שיהיה מדובר במשחק משובח, בהתחשב ברקורד המצוין של החברה, בעיני.

עריכה: אה, כן, האתר הרשמי של המשחק(הוא לא מרשים במיוחד...):

http://xiigames.com/resonance" target="_blank
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: Resonance-משחק קווסט אינדי חדש

שליחה על ידי עידן »

למקרה שזה בכל זאת מעניין פה מישהו, ניתן להזמין את המשחק בהזמנה מוקדמת מ-GOG, במחיר של 9 דולר(הנחה של דולר אחד):

http://www.gog.com/en/gamecard/resonance" target="_blank

ייצא מתישהו ביוני.

טריילר חדש:

http://www.youtube.com/watch?v=0KlFyjyU ... r_embedded" target="_blank

עריכה: ולקורא(הנעלם) Og: אפשר להזמין את המשחק בקופסא דרך האתר הרשמי(זה כבר יקר בהרבה. 25 דולר):

http://www.wadjeteyegames.com/resonance.html" target="_blank
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

נראה מעניין.

ד"א זה רק אני או שהם שיפרו את הגרפיקה?
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Ingsoc כתב: ד"א זה רק אני או שהם שיפרו את הגרפיקה?
קצת אולי...לדעתי מהמשחק הרביעי של Blackwell השיפור, אם בכלל, קטן מאוד. זה גם לא רק הם הפעם, אלא עוד חברה, כאמור.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

עידן כתב: קצת אולי...לדעתי מהמשחק הרביעי של Blackwell השיפור, אם בכלל, קטן מאוד. זה גם לא רק הם הפעם, אלא עוד חברה, כאמור.
אני דווקא חשבתי ש-Emerald City Confidential נראה מצוין, מבחינת הסיפור Gemini Rue היה מעולה אבל חבל שאם כבר הם מפיקים משחק מסחרי הם לא משקיעים קצת בגרפיקה מעבר למנוע שמיועד לחובבנים.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Ingsoc כתב:
עידן כתב: קצת אולי...לדעתי מהמשחק הרביעי של Blackwell השיפור, אם בכלל, קטן מאוד. זה גם לא רק הם הפעם, אלא עוד חברה, כאמור.
אני דווקא חשבתי ש-Emerald City Confidential נראה מצוין, מבחינת הסיפור Gemini Rue היה מעולה אבל חבל שאם כבר הם מפיקים משחק מסחרי הם לא משקיעים קצת בגרפיקה מעבר למנוע שמיועד לחובבנים.
מעבר לשיקולי תקציב שבטח מגבילים אותם, אני מאוד אהבתי את העיצוב הגרפי של Gemini Rue דווקא. העיצוב, הסיפור והכל הזכירו לי את BASS-שזה מעולה מבחינתי.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

למי שרכש/רוכש את המשחק בהזמנה מוקדמת דרך GOG-ניתן כבר עכשיו לשחק בכמה שעות הראשונות שלו(סוג של דמו משודרג שכזה?)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

עידן כתב:ולקורא(הנעלם) Og: אפשר להזמין את המשחק בקופסא דרך האתר הרשמי(זה כבר יקר בהרבה. 25 דולר):
תודה רבה על ההתחשבות, אבל כפי שאמרתי כבר כאן בעבר, מאסתי ב"קווסטים קלאסיים".
(וחוץ מזה, Jagged Alliance: Back in Action תופס לי את כל הזמן הפנוי)
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Og כתב:
עידן כתב:ולקורא(הנעלם) Og: אפשר להזמין את המשחק בקופסא דרך האתר הרשמי(זה כבר יקר בהרבה. 25 דולר):
תודה רבה על ההתחשבות, אבל כפי שאמרתי כבר כאן בעבר, מאסתי ב"קווסטים קלאסיים".
(וחוץ מזה, Jagged Alliance: Back in Action תופס לי את כל הזמן הפנוי)
אני לא חושב שאפשר להגיד שאני אוהב קווסטים קלאסיים, אבל כשיש לי מצב רוח, רוב המשחקים של Wadjet Eye לא הכזיבו, בלשון המעטה.

וברצינות? JA: BIA? קראתי גם ביקורות וגם מעריצים שטוענים שהוא זוועה.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

עידן כתב:וברצינות? JA: BIA? קראתי גם ביקורות וגם מעריצים שטוענים שהוא זוועה.
אז הנה, ממש ברגעים אלה אתה קורא ביקורת ומעריץ שטוען שהוא לא רע בכלל (בהנחה שאתה מתקין את הטלאי האחרון(1.13), כי מסתבר ש bitComposer, בניגוד לחברות כמו זוביסופט, אשכרה מקשיבים ללקוחות שלהם ומתקנים בעיות ותכן).
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

יצא דמו אותו ניתן להוריד מכאן:

http://www.wadjeteyegames.com/resonance.html" target="_blank
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

התחלתי לשחק. אני חייב לומר שרמת הגרפיקה שלהם השתפרה (במיוחד בתמונות התקריב) מאז המשחק האחרון שלהם ששיחקתי (Gemini Rue).

המשחק עצמו לא משהו ולדעתי די משעמם (הגעתי לשלב שאתה לוקח שליטה על ארבעת הדמויות) נראה לי שאני אזנח אותו לעת עתה. דבר יפה שהם עשו היא האפשרות לבחור מקומות/חפצים/אנשים ולהכניס אותם לתוך הזיכרון וכך מתאפשר לך לדבר עליהם עם דמויות אחרות.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

דבר ראשון-משעמם לך מאיזו בחינה? אם בגלל שהוא קל לך או משהו, אז בדיוק הגעת לחלק ממנו המשחק מתחיל להיות קשה(לפחות עבורי).

דעותיי האישיות:

בתחילת המשחק, התרשמתי ממנו מאוד. ההתרשמות הזו פחתה מאוד ככל שהתקדמתי, למרבה הצער.

השיטה של הזיכרון לטווח קצר/ארוך הייתה מעולה לדעתי, והיא בהחלט ייחודית, אך עם הזמן גיליתי שהביצוע קצת לוקה בחסר.

הסיפור של המשחק סביר, אבל הוא לא משך אותי כמו משחקים אחרים שלהם. עם זאת, ייתכן כי הסוף טוב, לא יודע.

המשחקיות כנראה הכי טובה מבין המשחקים, כי זה המשחק הראשון שממש קשה לי איתו(גילוי נאות-אני גרוע במשחקי הרפתקאה), והוא גם מכיל קטעי משחקיות רבים באופן כללי. אני עצמי לא סיימתי את המשחק, פשוט בגלל שהוא קשה לי-אני צריך להסתכל יותר מידי על פתרונות, ואני לא אוהב את זה. אני מאמין שלכל שחקן משחקי קווסט ממוצע לא תהיה עם כך בעיה.

הדיבוב מצוין לדעתי, לפחות ברוב המקרים(האיש הזקן מ-Bastion הוא אחד המדובבים, אגב). אבל חיסרון נוסף הוא פס הקול, שלצערי אין בו שום דבר מיוחד(או לפחות-לא זכור לי משהו מיוחד שכזה).

זהו. רציתי בזמנו לעשות סיקור מלא למשחק, אך כאמור לא סיימתי אותו, ואני לא רואה את עצמי כל כך מגיע לזה בקרוב. אני לא יודע אם הוא ראוי לכל השבחים שהוא קיבל, מה שבטוח, שמשחק רע הוא לא. כנראה הוא פשוט פחות מתאים לי.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

המשחק די קל, זה לא היה בהכרח מפריע לי עם העלילה לא הייתה משעממת ולא מעניינת במיוחד. Gemini Rue היה הרבה יותר טוב לדעתי.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Ingsoc כתב:המשחק די קל
כמו שאמרתי, הוא נעשה הרבה יותר קשה החל מהקטע שאליו הגעת. עבורי, לפחות. עד הקטע הזה הוא באמת לא היה קשה, גם בשבילי.

יש מצב שגם העלילה משתפרת, אבל כמובן שאם אתה לא נהנה אין טעם שתשחק בכוח.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא