הוספת 4 משחקים קטנים לאתר

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

gal7051
משתמש רשום
משתמש רשום

הוספת 4 משחקים קטנים לאתר

שליחה על ידי gal7051 »

שלום, קודם כל מזל טוב לאתר הנפלא הזה.

ובקשר לנושא שלי, שלחתי לפני שבועיים בקשה ביצירת קשר להוספת 2 משחקים, ולפני שבוע עוד בקשה בקשר להוספת עוד 2 משחקים, ועדיין לא קיבלתי תשובה.
אני מעוניין לדעת אם המנהל/המנהלים קרא/קראו את הסיבות שלי בקשר להוספת 4 המשחקים הבאים לאתר:
Jazz Jackrabbit Holiday Hare 95
Pea Shootin' Pete
Bad Toys 3D
Brix 2 Deluxe

פשוט זה נראה לי מוזר שעדיין לא קיבלתי תשובה לאימייל על בקשה מלפני שבוע ומלפני שבועיים!
אם מוסכם על העלאת המשחקים, אני מעוניין לדעת איך תתבצע העלאה, כי מדובר במשחקים קטנים, בפורום הראשי או שצריך לשלוח אותם למישהו באימייל מסוים
וכמובן זו יכולה להיות הזדמנות בכך שאני אתרום את המשחקים כדי להגיע ל 1000 משחקים ישנים באתר.
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: הוספת 4 משחקים קטנים לאתר

שליחה על ידי brother34 »

אני כמובן לא מוסמך לענות בשם אף אחד פה, בטח לא בשם המנהלים, אבל מנסיוני (ועליו אני מוסמך מספיק)
שבוע שבועיים זה בהחלט לא הרבה זמן בשביל לקבל תשובה. פה לוקחים את הזמן, אבל לא שוכחים, אל תדאג.
ההעלאה מתבצעת ע"י המנהלים, ואתה לא צריך לדאוג לזה. מה שכן, משחק לא יועלה לאתר אם אין לו סיקור מספיק טוב,
והכי חשוב - בדקו שהוא כבר לא נמכר בשום מקום. גם את הבדיקה הזו, אם ביקשת יפה, יעשו בשבילך.

עריכה : העלאה כזו מתבצעת ע"י המנהלים כשמדובר במשחקים שקל להשיג אותם לבד, כמו שנראה לי לפחות שניים מתוכם.
אם זה משחק נדיר שרק לך יש אותו, ובכן, בזה אין לי נסיון :)
נערך לאחרונה על ידי brother34 ב ב' אוגוסט 19, 2013 12:22 am, נערך פעם 1 בסך הכל.
gal7051
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gal7051 »

תודה על תשובתך!
אז צריך לחכות למנהל/מנהלים שידריכו אותי איך העלאה תתבצע (אם כמובן הם יסכימו על העלאת המשחקים)
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי brother34 »

אכן. עיין viewtopic.php?p=118151#p118151" target="_blank
:wink:

ותתחיל לעבוד על הסיקורים :lol:
gal7051
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gal7051 »

תודה לך!
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

תודה, גל.
מעבר למה שנאמר כאן, אני אצור איתך קשר במייל ע"מ להמשיך את הדיון, אבל לא בטוח שזה יהיה בעתיד הקרוב (לצערי אני מאוד עמוס ועל פניו המשחקים לא מספיק נדירים).
gal7051
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gal7051 »

בסדר, תודה על המענה.
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

לא גאה בזה, אבל

שליחה על ידי brother34 »

עריכה
פוצל מכאן בתגובה לזה:
gal7051 כתב:בינתיים יש לי סיקורים ל 4 משחקים (המשחקים מהשרשור הזה), על מנת שיהיו באתר.
השאלה שלי אם לפרסם את הסיקורים שלהם פה, כדי שהמשתמשים והמנהלים יוכלו להביע את דעתם אם הסיקורים מספיק טובים על מנת שהמשחקים יתווספו לאתר?
R.G

היו תקדימים כאלה...
אני חושב שזה תלוי ברצונך, בעיקר.
gal7051
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: המשחק האלף

שליחה על ידי gal7051 »

טוב החלטתי לפרסם פה את הסיקורים (אמנם הסיקורים שלי לא ממש "ענקיים" כמו אלו שקישרת בשרשורים, אבל יש 3 פסקאות לכל סיקור שזה המינימום שגורדי ביקש ממני בעקבות סיקור אחר ששלחתי לו, ואולי יהיה אפשר להרחיב עוד את הסיקורים בהמלצות המשתמשים/המנהלים):

Jazz Jackrabbit Holiday Hare 95 (הסיקור בחלקו מבוסס על הסיקור מהאתר "נוסטלגיה ולתמיד" לפני שהוא נסגר ורוב המשחקים נמחקו, אבל יש שינויים ותוספות משלי) :

זוכרים את המשחק ג'ז הארנב? המשחק שבו משחקים עם ארנב שנשלח כדי להציל את הנסיכה הארנבת מידי הרשעים שחטפו אותה, ועליו להילחם ולהיזהר מכל מיני אוייבים שהוא פוגש בדרך על מנת להציל את הנסיכה.
למשחק הזה יצא גם גירסת כריסמס (חג מולד), אפילו שתיים ליתר דיוק. גירסת חג המולד 94, שכבר כלולה בגירסת הדיסק. לעומת זאת גירסת חג המולד 95 קיימת רק כקובץ בנפרד.

גירסה זו של המשחק כוללת למעשה רק ארבעה שלבים בשני אזורים שונים. באזור הראשון מדלגים בין עוגיות ושאר ממתקים (גלילים מפוספסים למשל). האויבים בשלבים האלו הם בעיקר חולדות ענקיות ואדומות שמסתובבות , או יותר נכון מתנודדות בשלב. באזור השני נכנסים למעיין ארגז צעצועים ענקי שבנוי בעיקר מלגו. האויבים הם בעיקר כל מיני צעצועים כמו מטוסים ובובות.

המהירות העצומה במשחק שכבר מוכרת מהמשחק המקורי מוסיפה עוד יותר לתחושת הסחרור של התוספת הזו, ובנוסף המנגינות של השלבים בגירסה זו יפות ונעימות, ומוסיפות עוד הנאה למשחק.
גירסה זו מומלצת מאוד אם אהבתם את המשחק המקורי, ואתם רוצים עוד קצת Jazz.

Pea Shootin' Pete (הסיקור בחלקו מבוסס על המשחק Spit Wad Willy, אבל יש שינויים ותוספות משלי) :

משחק מהנה וממכר ביותר, דומה מאוד ל Spit Wad Willy, שבו אתם משחקים ילד צעיר עם טפו טפו, שעליו לפוצץ כדורים שקופצים מעליו, ובו זמנית להמנע מפצצות ומפלצות מסביבו. כל כדור שמתפוצץ מתפצל לכמה כדורים יותר קטנים, עד שמגיע הכדור הכי קטן ואחריו סוף השלב. יש גם כדורים שמשאירים בונוסים ונשק יותר טוב. בסוף כל שלב הניקוד משוקלל בעזרת מספר הלבבות שנשאר. המשחק מורכב מ 3 עולמות, כל עולם מורכב מ 7 שלבים רגילים ושלב נוסף (השמיני) שבו יש בוס שצריך להילחם בו. בשלב ה 8 של העולם הראשון נלחמים מול הרובוט האימתני דני. סך הכול מדובר במשחק ממכר מאוד!

למרות הדמיון בין המשחק הזה למשחק Spit Wad Willy יש מספר הבדלים ביניהם:
קודם כל הדמות במשחק הזה עם חולצה צהובה לעומת Spit Wad Willy ששם הדמות עם חולצה ירוקה.
בנוסף השלבים במשחק הזה עם רקעים שונים וגם חלק מהכדורים בעיצוב שונה.
חוץ מזה, חלק מהשלבים במשחק הזה יותר קשים מהמשחק Spit Wad Willy בכך שהם מכילים יותר כדורים שצריך לפוצץ, מה שהופך את המשחק הזה למאתגר יותר.
ולבסוף, במשחק זה יש מנגינות במהלך השלבים שמוסיפות הרבה לתחושת ההנאה, בשונה מ Spit Wad Willy שאין בו שום מנגינה במהלך השלבים.

לסיכום מדובר במשחק מהנה ביותר. אם שיחקתם ב Spit Wad Willy ואהבתם אותו, אני ממליץ לכם גם על המשחק הזה, אתם תתמכרו אליו ותאהבו אותו גם, אולי אפילו יותר מ Spit Wad Willy.

Bad Toys 3D (הסיקור הזה שלי) :

משחק מהנה, ירי מגוף ראשון בסגנון של Doom ו Wolfenstein 3D וכו'. במשחקי ירי מגוף ראשון צריכים להילחם באויבים שבאים אליכם, לאסוף כלי נשק שונים, כדי להרוג את האויבים. צריך גם לעבור בין דלתות שונות בשלבים ולסיים את השלבים. זה לא כל כך פשוט. אמנם השלבים הראשונים בדרך כלל קלים ומהירים, אבל בשלבים מתקדמים מדובר בשלבים ארוכים, כמובן שהאוייבים יותר חזקים. מדובר בשלבים שגם צריכים למצוא מפתחות כדי לפתוח דלתות מסויימות שלא נפתחות בלי המפתחות, כך שאם יש דלת בתחילת השלב, שצריכה מפתח כדי להיפתח, צריך להתקדם בשלב, ולאחר מציאת המפתח לחזור לדלת בתחילת השלב כדי לפתוח אותה, וכדי להתקדם ולסיים את השלב.
בדרך כלל בשלב האחרון יש בוס גדול שצריך להילחם בו ולהרוג אותו כדי לסיים את המשחק.

במשחק זה אתם צריכים להילחם, ולהרוג "צעצועים", שנעשים מתוחכמים וחזקים יותר עם הזמן. הצעצועים הם פקמנים, ליצנים ופרצופים מחייכים אחרים, שבאים אליכם ומנסים להרוג אתכם, ועליכם להרוג אותם לפני שהם יחסלו אתכם. במשחק גם תמצאו כלי נשק מכל הסוגים כולל אקדחים ורובים. גם תמצאו תוספות חיים שונות שיעזרו לכם במהלך המשחק.

לסיכום מדובר במשחק נוסטלגי במיוחד עבורי, שיכול להעביר לכם את הזמן. אם אהבתם לשחק למשל ב Wolfenstein 3D, אני ממליץ לכם גם לנסות את המשחק הזה, הוא באותו סגנון, ומדובר במשחק מהנה.

Brix 2 Deluxe (הסיקור בחלקו מבוסס על המשחק Brix, אבל יש תוספות משלי) :

משחק פאזל השני אחרי Brix, שבו צריך להעביר את הקוביות בעלי סימנים זהים לגעת אחת בשנייה ולגרום להם להעלם.זה לא פשוט כמו שזה נשמע, צריך גם לחשוב איזה קוביה להזיז קודם כדי שלא יווצר מצב שבו הקוביה לא יכולה להגיע לחברתה בגלל שיש באמצע חור.
אפשר גם לשחק 2 שחקנים במשחק, אבל זה עובד בתורות. כל עוד השחקן הראשון לא נפסל, עוד לא מגיע תורו של השחקן השני.

במשחק זה יש מספר הבדלים לעומת המשחק הראשון:
ראשית, כמובן שמדובר בשלבים שונים לעומת המשחק הראשון.
שנית, הרקעים של השלבים פה שונים מהרקעים של המשחק הראשון.
בנוסף לכך, במשחק זה המנגינות שונות מהמנגינות של המשחק הראשון.

לסיכום אם שיחקתם במשחק הראשון ונהניתם ממנו, אני ממליץ לכם לשחק גם במשחק הזה, שמכיל שלבים חדשים ומנגינות חדשות, ויכול לגרום לכם להנאה כמו המשחק הראשון.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

brother34 כתב:היו תקדימים כאלה...
מצחיק שאתה מזכיר את הסיקור האחרון כמדומני שסקרתי בשביל האתר וקורא לזה "תקדים"... חוץ משניים שעולים לי בראש כרגע, אני חושב שכל הסיקורים שלי למשחקים באתר פורסמו לראשונה כאן בפורום.

gal7051 כתב:טוב החלטתי לפרסם פה את הסיקורים
אחלה, אבל למה בשרשור הזה? למה לא בשרשור שבו דברת עליהם?
אם לא תהיה לך התנגדות, אעביר את הודעתך וכל אלו שתתייחסנה אליה לשרשור הרלוונטי.

ומכוון שבקשת, הערות:
Jazz Jackrabbit: Holiday Hare 1995
gal7051 כתב:גירסת חג המולד 94, שכבר כלולה בגירסת הדיסק.
היא לא כלולה מלכתחילה בגרסת התקליטור. הגרסה אצלנו אמנם כזאת, אבל זה לא המצב ההתחלתי (ראה למשל בתיאור כאן ובתמונה).
בנוסף, הייתי מציין שהגרסה הזו היא פרק אחד נוסף (פרק מס' X), בשם "Holiday Hare", ושכמו הפרק מ-94 גם זה פרק קצר מפרקים נורמליים שכוללים שלושה כוכבים שלמים וכוכב בוס (כמו שאמרת, שני כוכבים בלבד, והייתי מדגיש - וללא בוס).

Pea Shootin' Pete
לא ברור כאן למה אתה משווה ובכזה מיקוד דווקא ל-Spit Wad Willy (המשחק המפורסם ביותר בסגנון הוא כנראה Pang). לפי מובי Spit Wad Willy הוא הגרסה המוקדמת של Pea Shootin' Pete - חשוב לציין את זה (וכדאי לתאר את השינויים בהבט של התפתחות, איפה שאפשר).

Bad Toys 3D
זה לא רע שאתה מספר מה עושים במשחקי ירי מגוף ראשון, אבל אתה יכול להניח שהקורא די מכיר את הרעיונות הבסיסיים ביותר שקיימים בכל משחק עם שלבים, ולהתמקד ביחודיות של המשחק הזה, במה שעושה אותו שונה.

Brix 2 Deluxe
gal7051 כתב:הסיקור בחלקו מבוסס על המשחק Brix
רצוי מאוד לא להתבסס על סיקורים ישנים באתר שכיום לא היו מתקבלים (כלומר, רצוי לאסוף מידע מכל מקום זמין, אבל לא להסתמך על דברים כאלה בתור מקור עיקרי/יחיד, ובטח שלא להשתמש בניסוחים גרועים של מישהו אחר). אתה יכול למצוא רשימה שלהם כאן. הסיקור של Brix איום ונורא (במיוחד בגלל המשפט האחרון בו, שבאופן אירוני דווקא אותו העתקת בשלמותו לסיקור שלך).
מבחינתי כשאתה כותב סיקור ל-Brix 2 Deluxe אתה יכול להניח שקיים כבר סיקור סביר למשחק Brix הראשון (למרות שזה לא המצב כרגע אצלנו למרבה הצער) ומעבר לתיאור מקוצר על המשחק להתמקד ב"מה נשתנה" כמו שעשית בהמשך. ואפרופו זה:
gal7051 כתב:במשחק זה יש מספר הבדלים לעומת המשחק הראשון:
ראשית, כמובן שמדובר בשלבים שונים לעומת המשחק הראשון.
במילים אחרות - אין הבדל בין המשחקים. :lol:
כלומר, הוא לא מצדיק את המספר 2 אלא מעין שלבים נוספים למשחק הראשון.
gal7051
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gal7051 »

טוב, אני לא מתנגד שתעביר את ההודעות לשרשור הרלוונטי.

בקשר להערות שלך:
לגבי Jazz Jackrabbit: Holiday Hare 1995, החלטתי לשפר קצת את הסיקור, בהתאם לבקשות שלך, והינה הסיקור המחודש:

זוכרים את המשחק ג'ז הארנב? המשחק שבו משחקים עם ארנב שנשלח כדי להציל את הנסיכה הארנבת מידי הרשעים שחטפו אותה, ועליו להילחם ולהיזהר מכל מיני אוייבים שהוא פוגש בדרך על מנת להציל את הנסיכה.
למשחק הזה יצא גם גירסת כריסמס (חג מולד), אפילו שתיים ליתר דיוק. גירסת חג המולד 94, שכבר כלולה בגירסה הזו (הגירסה זו מכילה את גירסת הדיסק עם תוספת פרק מספר X של חג המולד 94). לעומת זאת גירסת חג המולד 95 קיימת רק כקובץ בנפרד.

גירסה זו של המשחק כוללת למעשה רק פרק אחד (פרק מספר X) בשם "Holiday Hare", המורכב מארבעה שלבים בשני אזורים (שני כוכבים) שונים. באזור הראשון מדלגים בין עוגיות ושאר ממתקים (גלילים מפוספסים למשל). האויבים בשלבים האלו הם בעיקר חולדות ענקיות ואדומות שמסתובבות , או יותר נכון מתנודדות בשלב. באזור השני נכנסים למעיין ארגז צעצועים ענקי שבנוי בעיקר מלגו. האויבים הם בעיקר כל מיני צעצועים כמו מטוסים ובובות.
גירסה זו לא מכילה בוס בסיום הפרק בשונה מגירסה הדיסק, ששם יש בוס בסיום כל פרק.

המהירות העצומה במשחק שכבר מוכרת מהמשחק המקורי מוסיפה עוד יותר לתחושת הסחרור של התוספת הזו, ובנוסף המנגינות של השלבים בגירסה זו יפות ונעימות, ומוסיפות עוד הנאה למשחק.
גירסה זו מומלצת מאוד אם אהבתם את המשחק המקורי, ואתם רוצים עוד קצת Jazz.

לגבי Pea Shootin' Pete, החלטתי להשוות דווקא ל Spit Wad Willy, כי הם ממש דומים, וכך גם יכולתי לזהות הבדלים בין 2 המשחקים. החלטתי להוסיף שורה נוספת לסיקור:

משחק מהנה וממכר ביותר, דומה מאוד ל Spit Wad Willy, שבו אתם משחקים ילד צעיר עם טפו טפו, שעליו לפוצץ כדורים שקופצים מעליו, ובו זמנית להמנע מפצצות ומפלצות מסביבו. כל כדור שמתפוצץ מתפצל לכמה כדורים יותר קטנים, עד שמגיע הכדור הכי קטן ואחריו סוף השלב. יש גם כדורים שמשאירים בונוסים ונשק יותר טוב. בסוף כל שלב הניקוד משוקלל בעזרת מספר הלבבות שנשאר. המשחק מורכב מ 3 עולמות, כל עולם מורכב מ 7 שלבים רגילים ושלב נוסף (השמיני) שבו יש בוס שצריך להילחם בו. בשלב ה 8 של העולם הראשון נלחמים מול הרובוט האימתני דני. סך הכול מדובר במשחק ממכר מאוד!
Spit Wad Willy הוא למעשה גירסה מוקדמת למשחק Pea Shootin' Pete.

קודם כל הדמות במשחק הזה עם חולצה צהובה לעומת Spit Wad Willy ששם הדמות עם חולצה ירוקה.
חוץ מזה, חלק מהשלבים במשחק הזה יותר קשים מהמשחק Spit Wad Willy בכך שהם מכילים יותר כדורים שצריך לפוצץ, מה שהופך את המשחק הזה למאתגר יותר.
ולבסוף, במשחק זה יש מנגינות במהלך השלבים שמוסיפות הרבה לתחושת ההנאה, בשונה מ Spit Wad Willy שאין בו שום מנגינה במהלך השלבים.

לסיכום מדובר במשחק מהנה ביותר. אם שיחקתם ב Spit Wad Willy ואהבתם אותו, אני ממליץ לכם גם על המשחק הזה, אתם תתמכרו אליו ותאהבו אותו גם, אולי אפילו יותר מ Spit Wad Willy.

לגבי Bad Toys 3D, החלטתי לרשום מה עושים במשחקי ירי מגוף ראשון, כדי הסיקור יהיה רחב יותר, ולתת רקע בקשר למשחק. החלטתי להרחיב קצת על המשחק עצמו:

משחק מהנה, ירי מגוף ראשון בסגנון של Doom ו Wolfenstein 3D וכו'. במשחקי ירי מגוף ראשון צריכים להילחם באויבים שבאים אליכם, לאסוף כלי נשק שונים, כדי להרוג את האויבים. צריך גם לעבור בין דלתות שונות בשלבים ולסיים את השלבים. זה לא כל כך פשוט. אמנם השלבים הראשונים בדרך כלל קלים ומהירים, אבל בשלבים מתקדמים מדובר בשלבים ארוכים, כמובן שהאוייבים יותר חזקים. מדובר בשלבים שגם צריכים למצוא מפתחות כדי לפתוח דלתות מסויימות שלא נפתחות בלי המפתחות, כך שאם יש דלת בתחילת השלב, שצריכה מפתח כדי להיפתח, צריך להתקדם בשלב, ולאחר מציאת המפתח לחזור לדלת בתחילת השלב כדי לפתוח אותה, וכדי להתקדם ולסיים את השלב.
בדרך כלל בשלב האחרון יש בוס גדול שצריך להילחם בו ולהרוג אותו כדי לסיים את המשחק.

במשחק זה אתם צריכים להילחם, ולהרוג "צעצועים", שנעשים מתוחכמים וחזקים יותר עם הזמן. הצעצועים הם פקמנים, ליצנים ופרצופים מחייכים אחרים, שבאים אליכם ומנסים להרוג אתכם, ועליכם להרוג אותם לפני שהם יחסלו אתכם. השלבים הראשונים יהיו קצרים, קלים ומהירים, רוב האוייבים יהיו פקמנים, שאין להם אקדחים ורובים, כך שהכי קל להרוג אותם, אבל בשלבים מתקדמים יבואו צעצועים חזקים יותר שיש להם נשקים חזקים, ויהיה יותר קשה להרוג אותם, מה שהופך את המשחק למאתגר. במשחק יש 25 שלבים, ובשלב האחרון נלחמים ב 2 בוסים חזקים מאוד, שצריך להרוג אותם כדי לסיים את המשחק. במשחק גם תמצאו כלי נשק מכל הסוגים כולל אקדחים ורובים. גם תמצאו תוספות חיים שונות שיעזרו לכם במהלך המשחק.

לסיכום מדובר במשחק נוסטלגי במיוחד עבורי, שיכול להעביר לכם את הזמן. אם אהבתם לשחק למשל ב Wolfenstein 3D, אני ממליץ לכם גם לנסות את המשחק הזה, הוא באותו סגנון, ומדובר במשחק מהנה.

לגבי Brix 2 Deluxe, לדעתי הוא מצדיק את המספר 2, בגלל השם שלו. החלטתי לשנות קצת את הסיקור:

משחק פאזל השני אחרי Brix, שבו צריך להעביר את הקוביות בעלי סימנים זהים לגעת אחת בשנייה ולגרום להם להעלם. זה לא פשוט כמו שזה נשמע, השלבים הראשונים בדרך כלל קלים, ורואים מראש איך צריך להזיז את הקוביות כך ששתי קוביות זהות ייפגשו ויעלמו, אבל בשלבים מתקדמים צריך גם לחשוב איזה קוביה צריך להזיז קודם כדי שלא יווצר מצב שבו הקוביה לא יכולה להגיע לחברתה בגלל שיש קוביה אחרת באמצע שמונעת משני הקוביות להפגש כדי שיעלמו. גם לפעמים צריך לדאוג ש 3 קוביות זהות ייפגשו כדי שיעלמו, מה שהופך את השלבים ליותר קשים.
אפשר גם לשחק 2 שחקנים במשחק, אבל זה עובד בתורות. כל עוד השחקן הראשון לא נפסל, עוד לא מגיע תורו של השחקן השני.

המשחק הזה מכיל שינויים לעומת המשחק הראשון:
ראשית, כמובן שמדובר בתוספת שלבים שונים (חדשים) לעומת המשחק הראשון.

לסיכום אם שיחקתם במשחק הראשון ונהניתם ממנו, אני ממליץ לכם לשחק גם במשחק הזה, שמכיל שלבים חדשים ומנגינות חדשות, ויכול לגרום לכם להנאה כמו המשחק הראשון.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

הסיקור של ג'אז השתפר באופן ניכר ביחס לקודם, יפה.

לגבי השאר, הפנמתי קצת באיחור שיש לנו בעיית תקשורת (דווקא זהיתי, אבל לא הפנמתי). אני מתנצל, ואני אדבר בצורה יותר ברורה ומילולית.
gal7051 כתב:החלטתי להשוות דווקא ל Spit Wad Willy, כי הם ממש דומים, וכך גם יכולתי לזהות הבדלים בין 2 המשחקים
התכוונתי שהעובדה ש-Spit Wad Willy הוא הגרסה המוקדמת של המשחק שאתה מסקר - זו עובדה שצריך להציג בתחילת הסיקור, כי אחרת קוראים עלולים להתבלבל. ההשוואה הזו נכונה וטוב שעשית אותה.
ועוד אמרתי, שכדאי שכל הסיקור ייכתב מחדש תוך כדי שאתה מבין שמה שאתה מסקר הוא גרסה מפותחת יותר של Spit Wad Willy, ולא משחק דומה במקרה. אם אתה לא מבין מה אני מציע כאן או שזה קשה מדי לביצוע - עזוב את זה.
gal7051 כתב:החלטתי לרשום מה עושים במשחקי ירי מגוף ראשון, כדי הסיקור יהיה רחב יותר, ולתת רקע בקשר למשחק
לצערי הבנת את ההפך ממה שהתכוונתי. התכוונתי לומר שאתה לא צריך להרחיב בתיאור כללי על משחקי ירי בגוף ראשון, ואתה לא צריך לתת תיאורים כמו "בהתחלה זה קל ואחר כך זה נהיה קשה", או "את הבוס בסוף המשחק צריך להרוג כדי לסיים את המשחק", כי אלה דברים ברורים מאליהם שאין צורך לציין. ומאוד חשוב - לא לחזור על דברים שאמרת כבר רק בשביל "להרחיב" את הסיקור (אלה הערות כלליות שאני מציע לקחת לתשומת לבך ותוכל לנסות לשפר את הסיקור בעזרתן רק אם יהיה לך חשק).
gal7051 כתב:לגבי Brix 2 Deluxe, לדעתי הוא מצדיק את המספר 2, בגלל השם שלו.
תמונה
הבנתי.
gal7051
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי gal7051 »

טוב, אז לגבי Jazz Jackrabbit: Holiday Hare 1995 ו Brix 2 Deluxe, אני אשאיר את הסיקורים כמו שרשמתי.

לגבי Pea Shootin' Pete, העברתי את המשפט ש Spit Wad Willy הוא גירסה מוקדת של המשחק Pea Shootin' Pete לתחילת הסיקור, והוספתי עוד טיפה על הבונוסים שבאים מפיצוץ הכדורים במשחק. (לא כתבתי את הסיקור מחדש) חוץ מזה לא הצלחתי לזהות עוד דברים נוספים להוספה, אבל הסיקור הזה יותר מקיף מאשר הסיקור של Spit Wad Willy. הינה הסיקור:

משחק מהנה וממכר ביותר, דומה מאוד ל Spit Wad Willy. למעשה Spit Wad Willy הוא גירסה מוקדמת של המשחק Pea Shootin' Pete. במשחק זה אתם משחקים ילד צעיר עם טפו טפו, שעליו לפוצץ כדורים שקופצים מעליו, ובו זמנית להמנע מפצצות ומפלצות מסביבו. כל כדור שמתפוצץ מתפצל לכמה כדורים יותר קטנים, עד שמגיע הכדור הכי קטן ואחריו סוף השלב. יש גם כדורים שמשאירים בונוסים (כמו תוספת נקודות, תוספת חיים, עצירת הכדורים והאוייבים לזמן מוגבל וסיום השלב) ונשק יותר טוב. בסוף כל שלב הניקוד משוקלל בעזרת מספר הלבבות שנשאר. המשחק מורכב מ 3 עולמות, כל עולם מורכב מ 7 שלבים רגילים ושלב נוסף (השמיני) שבו יש בוס שצריך להילחם בו. בשלב ה 8 של העולם הראשון נלחמים מול הרובוט האימתני דני. סך הכול מדובר במשחק ממכר מאוד!

ולגבי Bad Toys 3D, הוספתי פרטים על המשחק עצמו (כמו שיש 25 שלבים) וגם חזרתי קצת על דברים כדי שהוא יהיה מספיק ארוך. אני לא מוצא מה עוד אפשר להוסיף לו.
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי brother34 »

Radioactive Grandpa כתב:
brother34 כתב:היו תקדימים כאלה...
מצחיק שאתה מזכיר את הסיקור האחרון כמדומני שסקרתי בשביל האתר וקורא לזה "תקדים"... חוץ משניים שעולים לי בראש כרגע, אני חושב שכל הסיקורים שלי למשחקים באתר פורסמו לראשונה כאן בפורום.
מצחיק. גם אני חשבתי שזה מצחיק. :toothy3:
להגנת גל, רק בשביל הרגשתו הטובה (אם זה יעזור) - תמיד חשבתי שלמשחקים כאלה, כמו Shootin Pete ו-Brix, ממש קשה לכתוב סיקורים ברמה טובה, מעניינים ומתוחכמים מספיק.
אבל על זה
Radioactive Grandpa כתב: ומאוד חשוב - לא לחזור על דברים שאמרת כבר רק בשביל "להרחיב" את הסיקור
gal7051 כתב:לגבי Bad Toys 3D, וגם חזרתי קצת על דברים כדי שהוא יהיה מספיק ארוך. אני לא מוצא מה עוד אפשר להוסיף לו.
אינני יכול להגן :lol:
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

brother34 כתב:מצחיק. גם אני חשבתי שזה מצחיק. :toothy3:
אפילו שגרמת לי לצחוק, אני לא בטוח שהבנתי את הרמיזה. (כרגיל, כ"כ הרבה דרכים לפרש את זה...)
brother34 כתב:להגנת גל, רק בשביל הרגשתו הטובה (אם זה יעזור) - תמיד חשבתי שלמשחקים כאלה, כמו Shootin Pete ו-Brix, ממש קשה לכתוב סיקורים ברמה טובה, מעניינים ומתוחכמים מספיק.
טוב שהדגשת שזה רק בשביל הרגשתו הטובה, כי כבר התחלתי לזהות פה נסיון לעשות לי "Dare". :twisted:

אני מסכים שלא קל יהיה לכתוב סיקור מעולה ומעניין במיוחד. סיקור ברמה טובה - בהחלט אפשרי, אבל ודאי שלא על ידי כל אחד.
ובכל משחק שהוא, כדי לעשות סיקור טוב באמת צריך איזה גרעין של יוזמה לכתיבה, איזה יסוד רעיוני שהכותב רוצה להעביר והצית אצלו את הצורך לכתוב, ולכן אני לא אוהב לנדב אנשים לכתוב סיקורים שהם לא רצו לכתוב מלכתחילה (או שהם החליטו לכתוב רק בשביל שיהיה אפשר להעלות אותם לכאן), במיוחד לא כאלה שאין להם חיבה ונטיה להבעה בכתב.
כמובן שאני עדיין עושה את זה מדי פעם מטעמים פרגמטיים או חינוכיים...

אגב, סתם ככה התחלתי לעבור על הסיקורים ברשימת "הדרושים לשיפוץ" בזה אחר זה, ואז קרה משהו מעניין אחרי חמישה או משהו כזה. פתאום זה נראה לא כל-כך נורא, והתחלתי להתיידד עם הקונספט המשעשע הזה, של "סיקור בעשרים שניות" (של כתיבה). :lol:
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא