מורטל קומבט (האוסף שלי)

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Raiden
משתמש רשום
משתמש רשום

מורטל קומבט (האוסף שלי)

שליחה על ידי Raiden »

היי, חדש פה :) אביחי , 25 , חדרה
אני אספן מורטל קומבט מזה שנים , והתחשק לשתף אתכם בכמה תמונות מהאוסף שלי :)
אשמח לדעת אם יש כאן עוד מישהו שאוהב או אוסף פריטים שקשורים בסדרה.

תמונה

הכי נוסטלגי שלי :)
תמונה

וסתם משהו שהכנתי בפוטושופ עם התחפושת ריידן שלי מפורים האחרון
תמונה
Houou
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: מורטל קומבט (האוסף שלי)

שליחה על ידי Houou »

אוסף מדהים. הפוסטר ההוא מפריק הוא פשוט פצצת נוסטלגיה.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

מרשים מאוד! :thumbright:
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

אוסף מרשים במיוחד! :)

עריכה: ואם כבר פריק, אתה מוזמן לפרסם את זה בפורומים של VGFreak, בטח ירצו גם שם לראות את זה.
Raiden
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Raiden »

עידן כתב:אוסף מרשים במיוחד! :)

עריכה: ואם כבר פריק, אתה מוזמן לפרסם את זה בפורומים של VGFreak, בטח ירצו גם שם לראות את זה.
תודה :) אפשר לינק לפורום הזה?

ןהנה עוד משהו ככה על הדרך
תמונה
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

מגניב.
הזכרת לי שיש לי מדבקות של מורטל קומבט 2 (את האלבום לצערי לא שמרתי). דוגמה קטנה:

תמונה

אם אתה רוצה להחליף (אם יש לך איזה פוסטר כפול או משהו כזה שאתה מוכן לתת בתמורה) שלח לי הודעה.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

וואו, לגמרי שכחתי מזה! גם לי היה את האלבום עם המדבקות. לדעתי הוא עדיין צריך להיות לי(מקווה).

לגבי ויג'יפריק:

http://www.vgfreak.com/forum" target="_blank
Raiden
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Raiden »

Octarine כתב:מגניב.
הזכרת לי שיש לי מדבקות של מורטל קומבט 2 (את האלבום לצערי לא שמרתי). דוגמה קטנה:

תמונה

אם אתה רוצה להחליף (אם יש לך איזה פוסטר כפול או משהו כזה שאתה מוכן לתת בתמורה) שלח לי הודעה.
ואוו היה לי גם את האלבום הזה כמעט מלא ואין לי מושג הוא אבד לפני שנים, הזמנתי מ ebay אחד ריק לפני כמה זמן
אם תרצה אשמח לקנות את המדבקות ממך , משהו כפול של מורטל קומבט אין לי ממש להציע חחח
Raiden
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Raiden »

עידן כתב:וואו, לגמרי שכחתי מזה! גם לי היה את האלבום עם המדבקות. לדעתי הוא עדיין צריך להיות לי(מקווה).

לגבי ויג'יפריק:

אני לא מצליח למצוא את הטופס הרשמה...
ראיתי שמישהו העלה שם מגזינים שלמים של פריק ו wiz אבל הם כבר לא זמינים להורדה... יש מצב שמישהו שמר?
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

Raiden כתב:
עידן כתב:וואו, לגמרי שכחתי מזה! גם לי היה את האלבום עם המדבקות. לדעתי הוא עדיין צריך להיות לי(מקווה).

לגבי ויג'יפריק:

ראיתי שמישהו העלה שם מגזינים שלמים של פריק ו wiz אבל הם כבר לא זמינים להורדה... יש מצב שמישהו שמר?
https://sites.google.com/site/abandonwaremagazines/" target="_blank
Raiden
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Raiden »

Ingsoc כתב:
Raiden כתב:

לגבי ויג'יפריק:

https://sites.google.com/site/abandonwaremagazines/" target="_blank
אחי אין עליך ! גם לי היו פעם הרבה מגזינים של וויז ופריק וכמו טמבל תרמתי אותם לבית ספר היסודי שלי חחחח
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Raiden כתב:ואוו היה לי גם את האלבום הזה כמעט מלא ואין לי מושג הוא אבד לפני שנים, הזמנתי מ ebay אחד ריק לפני כמה זמן
אם תרצה אשמח לקנות את המדבקות ממך , משהו כפול של מורטל קומבט אין לי ממש להציע חחח
קשה לי להעריך את המחיר, במיוחד שזה לא האוסף השלם אלא רק 40 מדבקות בערך.
לכן אמרתי שאם יש לך איזה פוסטר או משהו אחר שאתה יכול להציע בתמורה נראה לי שזה יהיה יותר הוגן ומשתלם לשנינו.
Raiden
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Raiden »

Octarine כתב:
Raiden כתב:ואוו היה לי גם את האלבום הזה כמעט מלא ואין לי מושג הוא אבד לפני שנים, הזמנתי מ ebay אחד ריק לפני כמה זמן
קשה לי להעריך את המחיר, במיוחד שזה לא האוסף השלם אלא רק 40 מדבקות בערך.
לכן אמרתי שאם יש לך איזה פוסטר או משהו אחר שאתה יכול להציע בתמורה נראה לי שזה יהיה יותר הוגן ומשתלם לשנינו.
ממממ... אני יכול לעשות לך שכפול ממש איכותי + ריטוש מחדש של הפוסטר אם בא לך.
אבל מעבר לזה באמת שאין לי כלום להציע לך חחח

מאיפה אתה בארץ?
lior111
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי lior111 »

אלוהים, איזה אוסף. תודה רבה לך על הפירסום. מה שבמיוחד עניין אותי מהאוסף שלך זה הפרקים של "מורטל קומבט מגיני הממלכה". לפי מה שאני רואה, יש לך את כל ארבעת הקלטות עם כל הפרקים שיצאו בעברית (אם אני לא טועה מדובר ב-13 פרקים). הייתי מת להשיג את כל הפרקים בעברית.

למרות שזה לא ממש קשור לפה ואני לא רוצה לסטות מהדיון על הנושא, אם יש לך אפשרות להעביר את הפרקים של מורטל קומבט מגיני הממלכה למחשב (דרך DVD מקליט או כרטיס טלוויזיה) אני מוכן לקנות ממך את התוכן עצמו דרך paypal. בעוד שהקלטת תישאר אצלך. אני לא קונה את הקלטות עצמן, אלא אני משלם לך רק על התוכן של הקלטות. ז"א שגם הקלטות ימשיכו להישאר אצלך, וגם תקבל כסף על העברת התכנים.

אם אין לך אפשרות להעביר למחשב או שאתה לא רוצה, אז אולי תוכל לומר לי באיזו חנות ובאיזו עיר אפשר לקנות את הקלטות האלה? אם עדיין מוכרים אותן..תודה מראש.
Raiden
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Raiden »

lior111 כתב:אלוהים, איזה אוסף. תודה רבה לך על הפירסום. מה שבמיוחד עניין אותי מהאוסף שלך זה הפרקים של "מורטל קומבט מגיני הממלכה". לפי מה שאני רואה, יש לך את כל ארבעת הקלטות עם כל הפרקים שיצאו בעברית (אם אני לא טועה מדובר ב-13 פרקים). הייתי מת להשיג את כל הפרקים בעברית.

למרות שזה לא ממש קשור לפה ואני לא רוצה לסטות מהדיון על הנושא, אם יש לך אפשרות להעביר את הפרקים של מורטל קומבט מגיני הממלכה למחשב (דרך DVD מקליט או כרטיס טלוויזיה) אני מוכן לקנות ממך את התוכן עצמו דרך paypal. בעוד שהקלטת תישאר אצלך. אני לא קונה את הקלטות עצמן, אלא אני משלם לך רק על התוכן של הקלטות. ז"א שגם הקלטות ימשיכו להישאר אצלך, וגם תקבל כסף על העברת התכנים.

אם אין לך אפשרות להעביר למחשב או שאתה לא רוצה, אז אולי תוכל לומר לי באיזו חנות ובאיזו עיר אפשר לקנות את הקלטות האלה? אם עדיין מוכרים אותן..תודה מראש.
את הקלטות האלה ההורים שלי קנו לי בזמנו בטוויז אר אס בשנת 99 נדמה לי חחח
הייתי עושה זאת בשמחה וגם בחינם אבל באמת שאין לי דרך עצמאית לעשות זאת, אני גר בחדרה ויש פה מישהו שעושה המרות כאלה והוא לוקח 50 שקל עבור שעת העברה אם בראש שלך להשקיע 200 שקל אין לי בעיה לעשות את זה עבורך וזה יהיה דיסק פר קלטת .

אם יש לך דרך לעשות את זה באופן עצמאי אתה מוזמן להגיע אליי ולהשאיל אותם ממני ולהחזיר לי כשתסיים, ואשמח אם תעביר לי אח"כ גם עותק.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא