הנסיך הפרסי 1 עזרה!

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

עידן מנשה

הנסיך הפרסי 1 עזרה!

שליחה על ידי עידן מנשה » ב' מאי 31, 2010 6:52 pm

שלום לכולם
יש לי 2 שאלות והלוואי שתצליחו לעזור לי =)

חזרתי לשחק במשחק נוסטלגי "הנסיך הפרסי 1" ואני לא מצליח להפעיל את הקודים שמופיעים באתר מסע אל העבר כאשר אני כותב את הפקודה Prince Improved או Prince megahit בדוס ואו בהפעלה המחשב כותב שגיאה ובשגיאה כתוב "אין אפשרות לאתר את prince וודא שהקלדת את השם נכון ולאחר מכן נסה שוב"
מה אני עושה לא טוב?

ושאני מגיע מול לוחם איך אני מסתובב וגורם לו להגיע לאן שאני עמדתי ושאני יעמוד במקום שלו!?

תודה מראש לכל העוזרים =)

Og
מנהל
מנהל

Re: הנסיך הפרסי 1 עזרה!

שליחה על ידי Og » ב' מאי 31, 2010 7:39 pm

ערוך את הקובץ go.bat (כפתור ימני עליו ובחר "ערוך") ומצא את השורה שכתוב בה
prince
שם תוסיף.

עידן מנשה כתב:ושאני מגיע מול לוחם איך אני מסתובב וגורם לו להגיע לאן שאני עמדתי ושאני יעמוד במקום שלו!?
אתה לוחץ ללא הפסקה על הגנה. אאל"ט זה נעשה עם מקשי 7 ו- 9 ב numpad (בצד הימני של המקלדת).

אורח

שליחה על ידי אורח » ב' מאי 31, 2010 8:36 pm

אחי תודה רבה לך =) בזכותך עוד נסיך פרסי מצא נסיכה חחחח

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ג' יוני 01, 2010 3:59 pm

Og כתב:אתה לוחץ ללא הפסקה על הגנה. אאל"ט זה נעשה עם מקשי 7 ו- 9 ב numpad (בצד הימני של המקלדת).
ליתר דיוק, אתה פשוט נצמד אליו, וכשתהיה צמוד באמת ההחלפה תיעשה מעצמה. כמובן שכדי להיצמד אליו בפיסה אחת מומלץ להגן תוך כדי... שזה לחיצה על המקש 'למעלה' כשהחרב שלופה (מקשי 9 ו-7 ב-numpad מוסיפים פסיעה לאחר ההגנה).

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ג' יוני 01, 2010 4:15 pm

כן, בהחלט תיקון נכון. אבל רק שיהיה ברור שמה שהתכוונתי זה ללחוץ על מקש ההגנה שפוסע באותו כיוון של היריב ללא הפסקה. זה הרבה יותר מסוכן לצעוד לעברו ללא לחיצה מתמדת על ההגנה אבל אם אתה מיומן במשחק (כלומר, אחד שלא זקוק לרימוי :wink: ) זה אכן מהיר יותר ללכת ולהגן רק כאשר היריב מתקיף(אני יודע כי גם אני עושה כך).

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא