סופפלקס

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

אורח

סופפלקס

שליחה על ידי אורח »

בסופפלקס יש שלב 35 אני לא מצליחה לעבור אותו!!

הבנתי שצריך להפיל עליו את הפצצה בחלק השני אבל יוצא לי שם תמיד 6 דברם כאלה ואז חסר לי שתיים
מה עושיםם??
Og
מנהל
מנהל

Re: סופפלקס

שליחה על ידי Og »

עוד פעם שלב 35? תהרגו אותי, אני לא מבין למה דווקא השלב הזה כ"כ בעייתי לאנשים מסויימים... אני נשבע שהיו שלבים לפניו שלקח לי שבועות לעבור, בעוד שאותו לקח כמה דקות.

בכל מקרה, מהתיאור שלך לא הבנתי בדיוק איפה הבעיה, אבל אם זה לא עונה על שאלתך:
http://www.old-games.org/faq/faq.php?answer=238" target="_blank

אז תסבירי בבקשה קצת יותר טוב איפה הבעיה. כלומר, תשתמשי בשמות של הפריטים כי אני לא מבין מה זה "עליו" ופצצות אין בסופאפלקס (אולי את מתכוונת לאבנים?).
אורח

שליחה על ידי אורח »

אוף אני לא מבינה בהתחלה צריך להזיז את האבן קצת כדי לזוז ואז לעבור לחלק השני שם יש את הכוכבים הזזים ועליהם צריך להפיל את האבן כדי שהם יתפוצצו אבל תמיד יוצא לי רק 5עיגולים כאלה שאוכלים חחח

אוף קיצר שלב דפוק אני לא מבינה כלוםםםםםםםםםםםם
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

:shock:

בואי נעשה סדר:
אינפוטרון: הדברים שאת צריכה לאסוף כדי לסיים (אלה שדומים לסמל של "האוניברסיטה הפתוחה").
אלקטרון: זה שנראה כמו כוכבים כחולים נוצצים, ממנו יוצאים 9 אינפוטרונים אם מפילים עליו משהו (אבן, אינפוטרון, דיסקט כתום וכו')

אז מה נסגר?
את מפוצצת את האלקטרון עם האינפוטרון (זה שנמצא בחלק העליון ביותר של המסך, מעל האלקטרון) ויוצאים לך רק 5 אינפוטרונים? אם כך, כנראה שאין מספיק מקום להיווצרות 9 אינפוטרונים - את צריכה לוודא שבעת הפיצוץ כל המשבצות הסמוכות לאלקטרון פנויות.
אורח

שליחה על ידי אורח »

אאאאא הבנתי ועברתייי יאיאיא תודהההה רבה
bombastic

שליחה על ידי bombastic »

איך עוברים את שלב bombastic ? תודה
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

בדוק את הסרטון הזה או את הפתרונות פה.
Bombastic

שליחה על ידי Bombastic »

תודה.
מוזר. אצלי במשחק ה"פרח" (או איך שקוראים להם) מתפוצץ בזמן הנפילה מהפיצוצים מסביב ואני לא מספיק לתפוס אותו.בסירטון הוא נופל ולא מתפוצץ , עכשיו אני מבין למה אני תקוע בשלב הזה כבר שבועיים. איך ניתן לדלג על שלב ? תודה מראש על העזרה.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

לא יודע על איזה פרח אתה מדבר, אבל אין סיכוי שמשהו לא תקין אצלך, אם אני זוכר נכון, הטריק בשלב הזה הוא לתפוס את האינפוטרון (כנראה שלו אתה קורא ה"פרח") לפני שהוא מתפוצץ ואם אתה לא מצליח, תסביר לי איפה נמצא האינפוטרון הבעייתי ואני אומר לך איך להגיע אליו בזמן.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אוקיי, בדקתי עכשיו אצלי. זה לא אינפוטרון אחד אלא שניים וזה בכלל לא קשה למצוא אותם.

אם אתה מתמקד באינפוטרונים שנופלים, אז אתה לא מחפש במקום הנכון. שני האינפוטרונים שמתפוצצים לא נופלים לשום מקום. תעקוב טוב אחר רצף הפיצוץ (אצלך במחשב, לא בסרטון).
אורח

שליחה על ידי אורח »

הפיצוצים עוברים דרך ה"תעלה" שמחברת את המסך השמאלי לימני.מייד במסך הימני וביציאה מהתעלה ,צמוד לקיר משמאל נמצא האינפוטורן המדובר.ממש לפניי שאני מגיע אליו הוא מתחיל ליפול ומתפוצץ מהפיצוצים מסביב. איך מגיעים אליו בזמן.תודה.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אני חוזר שוב. האינפוטרון שתיארת לא מתפוצץ. לא יודע למה אתה חושב שכן.

אם תרצה שאני אסביר לך מה לעשות כדי לסיים את השלב, אני אסביר, אבל אני בטוח שאם תשכח מהאינפוטרון הזה שאתה מקובע עליו ותנסה להבין מה קורה בשלב, אתה תצליח לסיים אותו לבד.
שירשור

שליחה על ידי שירשור »

מישהו יודע איך עוברים את שלב 59 "vice" ?
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

ניתן למצוא תיעוד של מעבר השלב פה.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא