[הורדה] Discworld 2 - עולם הדיסק 2

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
sixkiller
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

[הורדה] Discworld 2 - עולם הדיסק 2

שליחה על ידי sixkiller »

שם המשחק: Discworld 2 - Missing presumed...!?
שמות נרדפים: Discworld 2: Mortality Bytes!
חברה מפתחת: Perfect Entertainment
חברה מפיצה: Psygnosis Limited
שנה: 1996
סוג כיווץ: SFX RAR Archive
גודל מכווץ: 669 MB
גודל לאחר פריסה: 0.98 GB
עזרים: פתרון
מידע נוסף: סיקור:
Ingsoc כתב:עולם הדיסק 2 הוא המשחק השלישי מסדרת עולם הדיסק (אולם משום מה היוצרים בחרו להתעלם ממשחק הרפתקת הטקסט שנוצר בשנות השמונים לפי העלילה של "צבע הכשף"). במשחק הזה, שמבוסס (יחד עם שאר משחקי הסדרה) על סדרת ספרים מאת הסופר האנגלי טרי פראצ'ט הנושאת את אותו השם, אתם נכנסים בפעם השלישית לנעליו של סתמרוח. הפעם, מוות נעלם - לא המושג של המוות אלא הבחור השלדי הנחמד שאחראי על לקיחת הנשמות לאחר מות הגוף. העלמותו גורמת למספר בעיות, כאשר הגדולה שבהם היא שאנשים מתים ממשיכים להסתובב בעולם ולהתייחס אל המוות כאל אי נוחות קטנה שלא צריכה למנוע מהם להמשיך לחיות ולהיות חברים פרודוקטיביים בחברה. כאן נכנס לתמונה סתמרוח, עליו (כמו תמיד) מטיל הארכינגיד את המשימה לברר מה קרה למוות. המשחק נוצר בסגנון דומה לזה של המשחק הראשון, אך בעוד שהמשחק הראשון סבל ממספר בעיות קשות שהפכו אותו לקווסט גרוע ומייגע, למרבה השמחה המשחק השני מצליח לתקן את רוב הבעיות הללו.

הבעיה המרכזית של המשחק הראשון הייתה החידות הקשות והבלתי הגיונות שלו, אך הבעיה הזאת תוקנה ברובה במשחק החדש. חלק מהחידות עדיין די קשות אולם עתה הפתרונות הינם הרבה יותר הגיוניים ובמהלך רוב המשחק קיים מושג ברור מאוד מה צריך לעשות כדי להגיע לפתרון. בנוסף, סתמרוח נותן רמזים רבים במהלך השיחות שלו עם הדמויות השונות, ובמקרה שתבצעו פעולה שמתקרבת לפתרון הנכון - סתמרוח יציין את העובדה שאתם במסלול הנכון לפתרון. במהלך המשחק הזה, בניגוד למשחק הראשון, היו פעמים מעטות בהן נתקעתי.

עוד שיפור לדעתי הוא בעלילה של המשחק, שכוללת כדמות מרכזית את מוות, שיחד עם סתמרוח, הוא אחת הדמויות הפופולאריות ביותר של עולם הדיסק. המשחק מבוסס על העלילה של "איש הקציר" (שעוסק במוות שלוקח חופשה) ו"ראי-נוע" (שעוסק בהתפתחות תעשיית סרטים בעולם הדיסק) ולדעתי היא מוצלחת יותר מן העלילה עם הדרקון של המשחק הראשון. הפגם היחיד בעלילה הוא הסוף היחסית טיפשי שלה שאין לו שום קשר לסיפור. וכמובן תענוג שאריק איידל חזר לתפקידו כמדובב של סתמרוח.

גם הגרפיקה זכתה לשיפור ניכר: בניגוד לגרפיקה המפוקסלת של המשחק הראשון, המשחק החדש זכה לגרפיקה הרבה יותר חלקה וצבעונית שנראית כלקוחה מסרט הנפשה ובסך הכול מצליחה לעמוד יפה במבחן הזמן.

עולם הדיסק 2 הוא כל מה שהמשחק המקורי אמור היה להיות אבל לא הצליח. זהו משחק חובה לקוראי ספרי עולם הדיסק.

תמונות (ללחוץ להגדלה):
[התמונות באדיבות Ingsoc]
תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה

הורדה:
הורדה בשלושה חלקים:
הוראות הפעלה לחלונות XP ומעלה
ההורדה כוללת חבילה מוכנה של DOSBox להפעלת ה-ISO. יש לפרוס את המשחק ולהפעיל את discworld 2.Bat
*כדי לעבור מדיסק 1 לדיסק 2 ולהפך יש ללחוץ על Ctrl+F4

[Gordi]
הועלה במקור על ידי sixkiller. הועלה מחדש על ידי Ingsoc.
[/Gordi]
נערך לאחרונה על ידי sixkiller ב ו' פברואר 27, 2009 10:16 pm, נערך פעם 1 בסך הכל.
OBG

Re: [הורדה] Discworld 2

שליחה על ידי OBG »

המשחק הזה הוא קשה או קל והאם יש אתו בעיברית כמו הראשון???
סמל אישי של משתמש
sixkiller
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי sixkiller »

כפי שידוע לי לא יצאה גרסה בעיברית ל2...
ולגבי השאלה השניה שלך אז לא יצא לי לשחק בו עדיין אבל קראתי איפשהו שהמשחק הרבה יותר קל מהראשון...
OBG

שליחה על ידי OBG »

תודה אחי אני אנסה תמשחק
והראשון היה באמת קשה
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

יישר כוח!
רק הערה קטנה - הסרתי את התמונות מכיוון ששמתי לב שהן לקוחות מאתרים אחרים. להבא, אנא צרף להודעות רק תמונות שנלקחו והועלו באופן אישי...
סמל אישי של משתמש
sixkiller
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי sixkiller »

אין בעיה אחי
אורח

Re: [הורדה] Discworld 2 - עולם הדיסק 2

שליחה על ידי אורח »

יש לי שאלה-
במשחק יש קובץ של התרגום באנגלית וניסיתי לתרגם אותו בעיברית כמו במשחק הראשון אבל במשחק זה מופיע בג'בריש, למשהו יש רעיון איך לתרגם אתו?
אורח

שליחה על ידי אורח »

האם המשקח עובד בכלל
סמל אישי של משתמש
sixkiller
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי sixkiller »

המשחק עובד מצוין...
הורדת אותו והוא לא עובד לך?
אורח כתב:יש לי שאלה-
במשחק יש קובץ של התרגום באנגלית וניסיתי לתרגם אותו בעיברית כמו במשחק הראשון אבל במשחק זה מופיע בג'בריש, למשהו יש רעיון איך לתרגם אתו?
רק עכשיו שמתי לב לשאלה הזאת...
האמת היא שגם אני נסיתי לתרגם אבל במשחק זה מזהה את זה בתור ג'יבריש...אין לי מושג איך אפשר לתרגם אותו...
סמל אישי של משתמש
beloved
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי beloved »

הוא עובד רק עד הדיסק הראשון
ברגע שסיימתי את המשחק הראשון הוא מבקש ממני דיסק שני
אני תקועה......
ומתה כבר להמשיך אבל מאיפה אני צריכה לספק את הדיסק ה2
חשבתי שהחבילה שהורדתי כוללת הכל ....
:shock:
סמל אישי של משתמש
sixkiller
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי sixkiller »

את יכולה בבקשה להביא לי את קובץ של השמירה שלך לפני שהוא מבקש את הדיסק השני (הוא נמצא בתיקית dw2\SAVE)
אני מנסה לעשות שהדוסבוקס יזהה את 2 הדיסקים ואם אני אצליח אני אעלה שוב את המשחק התקין...
עוג(שם, שם)

שליחה על ידי עוג(שם, שם) »

אם לא תצליח למצוא פריצה שדואגת לכך שלא יהיה צורך בתקליטורים או לעשות כך בעצמך, הדרך היחידה לעשות זאת היא לטעון את שני התקליטורים בעזרת imgmount (לדוגמה: imgmount d disc1.iso disc2.iso -t iso) ולכתוב בהוראות ההפעלה שכאשר המשחק מבקש להחליף, יש לעשות זאת בעזרת Ctrl+F4.
סמל אישי של משתמש
sixkiller
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי sixkiller »

כן אתמול מצאתי את הפתרון הזה (אחרי חיפוש מייגע בגוגל) ורציתי לראות אם זה באמת עובד לפני שאני מעלה שוב את המשחק בגלל זה רציתי את הsave...
בכל זאת תודה רבה אחי על העזרה...
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

איזה פתרון רצית לראות שעובד? ה- imgmount ? אם כן, אין צורך בשמירה, הכנס ל shell (או command interpreter אם תרצה) של דוסבוקס ותחליף לכונן התקליטורים (נניח שזה D). השתמש בפקודת DIR לראות את הקבצים. אח"כ לחץ Ctrl+F4 והשתמש שוב ב-DIR לראות אם התקליטור התחלף. אם כן, אין סיבה שבמשחק זה לא יעבוד.
סמל אישי של משתמש
sixkiller
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי sixkiller »

אחלה רעיון...לא חשבתי על זה...
בקרוב אני אעלה את משחק התקין
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא