dos

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

blaster

dos

שליחה על ידי blaster » ד' אפריל 30, 2008 3:29 pm

אהלן חברה שלום לכולם

יש לי איזשהי בעיה שאולי אתם יכולים לעזור.... אז ככה , יש לי משחק ישן שאני משחק בו
( action soccer - למי שמכיר ) והוא עולה רק ב דוס ( או dosbox ) אם אני מעלה אותו ב דוס ( ע"י דיסקט איתחול של RESERVATORY ) המשחק עולה ורץ מצוין - אבל בלי קול ואילו בדוס-בוקס יש קול אבל המשחק מאוד מאוד מאוד איטי אולי מישהו יודע מה אני עושה , איך אני טוען/מפעיל את הקבצי קול ב דוס ...

נ.ב . עשיתי את זה שהיה לי win98 ( הייתי נכנס לספרייה של הכרטיס קול ומריץ את הקובץ הפעלה ועכשיו יש לי XP ואין לי את האופציה הזאת )

תודה

Og
מנהל
מנהל

Re: dos

שליחה על ידי Og » ד' אפריל 30, 2008 3:47 pm

אנא אמור לנו איזה מחשב יש לך (בעיקר מעבד ומהירותו), האם המשחק הוא RIP או שאתה מפעיל עם תקליטור, והכי חשוב: כיצד אתה מפעיל את המשחק בדוסבוקס ואיזה שינויים אם בכלל עשית כדי להאיץ (כמו הCYCLES לדוגמא).

אה, וגם איזו גרסה של דוסבוקס זו.

blaster

שליחה על ידי blaster » ד' אפריל 30, 2008 4:19 pm

יש לי מעבד של celeron , 2.40 GHz ,

512mb of ram

המשחק מופעל מתוך המחשב (לא מדיסק ) אני מפעיל אותו ע"י הקובץ EXE שלו ( אני נכנס לספרייה של המשחק ומפעיל את הקובץ ( לא לפני שעשיתי MOUNT C וכו'...)

הגירסה של הדוס בוקס היא 0.72

הערה : לא עשיתי שום שינויי האצה כלשהם (שאר המשחקים עובדים מצוין בדוס בוקס-
למשל , PRINCE , PCMAN .....וכו' ) אה וגם הפיפא 98 שזה משחק יותר "כבד"
ורציני מה- ACTION SOCCER רץ מצוין ב - דוס בוקס

נ.ב . האם אפשר להטעין/להפעיל את הכרטיס קול ב דוס ? ( סתם שאלה )

realtec ac'97 audio ( זה השם של הכרטיס קול שלי )

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ד' אפריל 30, 2008 4:33 pm

א. מעבד סלרון 2.4 זה די ישן ודי איטי, אבל אני מאמין שלמשחק הזה הוא יהיה מספיק.
ב. למיטב ידיעתי וזכרוני, אין לאף אחד מן השבבים של REALTEK דרייברים לדוס.

למען האמת, לא הצלחתי להבין איך המשחק איטי אם אתה משתמש ב0.72, אבל אז הורדתי והפעלתי ולתהמתי, זה משחק של Real Mode ! לא זכור לי עוד משחק מ95 שהוא לא Protected Mode...

בכל מקרה, בגלל שהמשחק לא רץ בPM אתה תצטרך להכניס את הפרמטרים שהAUTO היה אמור להזין עבור משחק PM. בקיצור, לפני שאתה רושם soccer.exe בדוסבוקס, תרשום את השורות האלה:

קוד: בחירת הכל

core=dynamic
cycles=max 85%
(כמובן שאחרי כל שורה יש ללחוץ אנטר)
ואז תפעיל את קובץ ההפעלה.

זו רק בדיקה, לראות שהמשחק ירוץ לטעמך. אם כן, תאשר ואני אסביר לך כיצד להפוך את זה לקבוע.

blaster

שליחה על ידי blaster » ה' מאי 01, 2008 10:30 am

אתם תותחים !!!! זה עובד !!!! איזה יופי !!!! תודה רבה !!!!

המשחק רץ מצוין ( אין לי בעיה לרשום כל פעם לפני שאני מפעיל את הקובץ EXE
את השורות שאמרת)

יש עוד דבר שחששתי לגביו בקשר למשחק אולי תוכלו לעזור ....
הסאונד לא נשמע טוב בעצם הוא לא נשמע בכלל , לפעמים יש מידי פעם צלילים שאני
בועט בכדור למשל .... ניסיתי לחפש במשחק עצמו אם אפשר לכוון את זה וגם בקבצי הפעלה חיפשתי ..........ואין משהו שקשור לסאונד אולי יש איזשהי פקודה ספציפית לגבי ההגדרה של הכרטיס קול לפני שאני מפעיל את המשחק ( כמו מה שאמרתם לי לרשום לגבי המהירות.....) הבעיה היא כנראה שהמשחק "לא מסתדר" עם הכרטיס קול....

נ.ב. שאר המשחקים אפילו היותר רציניים עובדים מצוין מבחינת הסאונד
anyway , תודה . המשחק עובד יופי ( חוץ מהקטע של הסאונד )

הערה קטנה : במחשב הקודם שלי הפעלתי את המשחק הזה בדוס נקי ( היה גם דרייבר של הכרטיס קול לדוס) וגם הייתה לי את הבעיה הזאת של הסאונד (רעשים ומידי פעם צלילים קטנים כאלה....)
חשבתי בהתחלה שאולי משהו לא בסדר בקבצי קול של המשחק אז הורדתי את המשחק מאתרים אחרים ועדיין ישנה את אותה בעיה .....

את הגירסה שיש לי עכשיו הורדתי מה- underdogs

BLASTER

שליחה על ידי BLASTER » ה' מאי 01, 2008 11:07 am

שכחתי לציין שכשאני מריץ את המשחק דרך קובץ EXE אחר ( שנמצא בתת ספריה עם עוד קבצים של DATA ) הוא מפעיל את הדמו של המשחק אבל לפני זה הוא כותב לי

sound blaster not installed or bad enviroment
ולא מצאתי אפשרות של כיוון / התקנה של הכרטיס ( קובץ של install או setup ...או משהו דומה )
אפילו אחרי שכתבתי שכתבתי SET BLASTER וכו'

ANYWAY , ראיתי שהדוס בוקס עצמו כבר טוען את הכרטיס קול מראש ( עובדה ששאר המשחקים עובדים מצוין וללא כל דופי מבחינת הסאונד

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ה' מאי 01, 2008 5:52 pm

אני מקבל אותן תוצאות כמוך. צריך להיות לי איפשהו CD מקורי של המשחק, אז אני אבדוק אם אותו הדבר קורה גם שם, אך אני אוכל להתפנות לחפש אותו רק מחר בבוקר המאוחר-צהריים, חוששני.

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ו' מאי 02, 2008 12:56 pm

טוב, מצאתי את הCD. המפיצה בארץ הייתה מחשבת, אגב. הם תרגמו גם את המדריך למשתמש אבל אין בו רמז לבעיית הקול.

בכל מקרה, הדבר הראשון שבדקתי היה אם יש רצועות מוזיקה (טראקים) בדיסק ואכן יש. אח"כ הפעלתי את המשחק וקיבלתי תוצאות מוזרות, גם בדוסבוקס, גם ישירות מXP וגם בVPC: יש מוזיקה בתפריט אבל כשמתחיל המשחק אין מוזיקה. קריינות של הפרשנים לעומת זאת, יש. בדקתי ברצועות השמע ויש 15: רצועות 2 עד 11 (כולל) מכילות קולות של הפרשנים. רצועות 12 עד 16 מכילות מוזיקה שונה כ"א.
אז זה מוזר לי שאין מוזיקה במשחק :scratch:
אני אנסה לזכור בפעם הבאה שאני בודק משהו על מחשב ישן לבדוק את המשחק הזה, אבל זה לא יהיה בעתיד הקרוב.

אגב, אם אתה רוצה, אני יכול להעלות עבורך את הCD בפורמט ISO-MP3 ואתה תשבור איתו את הראש, אבל רק אם אתה יודע להסתדר עם ISO-MP3, כי זה ישקול בסביבות ה50 מגה להערכתי במקום 300 מגה בפורמט BIN-CUE (שוב, רק להערכתי).

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא