גירסא של דוסבוקס

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

neri

גירסא של דוסבוקס

שליחה על ידי neri » ו' מרץ 23, 2007 3:12 pm

מישהו יודע איפה ניתן להוריד גירסאות ישנות של דוסבוקס? כי הגירסה החדשה 0.70 לא מצליחה להפעיל את הצ'יטים במשחק מלך האריות(ניסיתי הרבה פעמים הכל לפי ההוראות וזה לא עבד) תודה על העזרה :lol:

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ו' מרץ 23, 2007 3:45 pm

נשמע לי תמוה שבדוסבוקס החדש הצ'יטים לא עובדים... יש לי הרגשה שזה בגלל שעשו שם את כל ברירות המחדל לAUTO...

אני חייב לבדוק את העניין בעצמי.

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ו' מרץ 23, 2007 4:23 pm

כן, זו באמת הסיבה.
ברירת המחדל של הCORE והCYCLES ב 0.70 היא AUTO.
AUTO ב CORE אומר שדוסבוקס מנסה להשתמש תמיד בליבה דינאמית ורק אם הוא לא מצליח הוא עובר לליבה רגילה.
AUTO ב CYCLES אומר שדוסבוקס תמיד שומר את ה CYCLES (או המהירות, בהעדר מילה טובה יותר) במידה המקסימלית האפשרית - מה שגורם למשחקים(במידה והאוטומציה עובדת בצורה טובה) לרוץ הכי מהר שאפשר על המחשב הנוכחי ובמחשבים חזקים נגרמת הבעיה של מלך האריות. אם למשל שמים את הCORE על NORMAL ואת הCYCLES על 3000, אפשר לראות שזה בדיוק כמו ב 0.65 והצ'יטים עובדים.

אבל הכי פשוט זה להוריד את האחוזים של הAUTO עם Ctrl+F11 בתפריט של מלך האריות ואז להקליד DWARF ואח"כ להעלות חזרה ל100% ולשחק.

ET
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי ET » ו' מרץ 23, 2007 6:28 pm

אם מפעילים דרך די-פנד (Og, אני יודע שלא ניסת) - אז זה לא קורה כי הברירת מחדל היא Normal ו3000.

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא