מלך האריות עזרה

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

wild horses

מלך האריות עזרה

שליחה על ידי wild horses » ג' יולי 18, 2006 10:50 am

בשלב שסימבה נהיה בוגר, ממש בהתחלה יש שלב שיש מין פנתר ואז לידו יש כדור אבן גדול ומשם נתקעתי ואני לא מצליחה למצוא מה עושים משם, אם מישהו יודע ויוכל להסביר לי אני מאוד אשמח.

תודה רבה לכם :)

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ג' יולי 18, 2006 12:28 pm

האבנים הגדולות בשלב השביעי תפוסות במעין חבלים צמחיים כאלו. כדי לשחרר אותם צריך לתת סטירה תוך קפיצה מעליהן, ואז הן משתחררות (וזהירות! הן מתחילות להתגלגל..).

wild horses

המ... שוב עזרה...

שליחה על ידי wild horses » ג' יולי 18, 2006 4:49 pm

חחח ידיד שלי ואני פשוט התמכרנו למשחק(די שאבתי אותו לתוך זה) אז הוא זה שהצליח בסוף... תודה לך על התגובה המהירה. ועכשיו לשאלה נוספת... אני בשלב של הרי געש קטנים אם אתה מכיר זה ממש אחרי המסך הזה... ואז אני ממשיכה ועוברת ומגיעה לשני הרי געש קטנים זה ליד זה, ומשם המבוי סתום, אבל אין שום דרך אחרת ללכת... אם זה עוזר לך יש מתחת לאבן שם לקחת עוד חיים..זה ממש ממש יחסית בהתחלת המסך.. ממש ממש תודה.

:oops:

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ג' יולי 18, 2006 8:21 pm

אם אני מבין נכון על מה את מדברת - זה דווקא משהו כמו חצי השלב. כל הזמן הלכתם ימינה, נכון? ועכשיו הכיוון הזה נגמר?

בדיוק אותו טריק... תנו כמה "צ'פחות" לאבנים המחודדות התלויות על התקרה. אחרי כמה מכות אחדות הן ינשרו (זהירות! שלא יפלו עליך, הן יהרגו אותך). כמו שאת רואה, צריך לבחור בין שתי אפשרויות. האחת עם הפסילה הנוספת, ואחת עם Save Point. בחירה קשה...

עוד שאלות תכלי למצוא בשאילתא של האתר.

גורדי, שמתי עכשיו לב שאם לוחצים על קישור למיקום השאלה בדף המשחק בשאילתא זה מוביל לדף הראשי של השאליתא.

סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi » ו' יולי 21, 2006 5:52 pm

Radioactive Grandpa כתב: גורדי, שמתי עכשיו לב שאם לוחצים על קישור למיקום השאלה בדף המשחק בשאילתא זה מוביל לדף הראשי של השאליתא.
שיט, המעבר של השרתים מצריך כל הזמן להלביש "פתרון של טלאי" על "פתרון של טלאי"...
הכל היה הרבה יותר פשוט פעם :-)
אני אנסה למצוא תשובה, תודה על ההערה :idea:

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא