מחפש משחק....(כמו כולם פה....)

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

שלומי1234
משתמש רשום
משתמש רשום

מחפש משחק....(כמו כולם פה....)

שליחה על ידי שלומי1234 » ה' דצמבר 08, 2005 6:50 pm

היי כולם אני מחפש משחק שאני לא זוכר איך הוא היה נראה אבל אני זוכר את הסיפור שלו שהלך ככה:כל כמה שנים שדים שלחו אחד מהם להזמין פיצה ואתה משחק את השד "בר המזל" שזוכה בזה.....אני גם זוכר שהעטיפה של המשחק היתה של מין שד קריקטוריסטי אדום

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ה' דצמבר 08, 2005 7:23 pm

Litil Divil. בHOTU2 יש את Litil Divil Deluxe, אבל אני לא יודע מה ההבדל בינו לבין הגרסה המקורית...

[עריכה]
לפעמים אין לי כח לקרוא....

קוד: בחירת הכל

Note: This is the "Deluxe" version of the game, released 2 years on CD-ROM after the original floppy release. It adds a few animated cut-scenes and rooms that are not in the floppy version :)

סמל אישי של משתמש
אופיר
מנהל
מנהל

שליחה על ידי אופיר » ה' דצמבר 08, 2005 11:15 pm

עוג, קבל על עצמך משימה להפעיל את המשחק.
פשוט אי אפשר (לא זוכר כרגע איזה מן הודעות שגיאה יש אבל גם בפורום של HOTU רשמו על זה).

:>

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ו' דצמבר 09, 2005 12:01 am

Your wish is my command.
אבל מחר, עכשיו אני הולך לנחור :P

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ו' דצמבר 09, 2005 6:22 am

עובד טוב מאוד עם דוסבוקס(גם רשום שזה עובד טוב באתר של <a href=http://www.dosbox.com/ target=dosbox>DOSBox</a>). כמובן שצריך לשנות בקובץ game.bat את הספרייה שאליה פרסת (או הספרייה שעשית לה MOUNT בדוסבוקס).

תוכל להרחיב יותר על הבעיה שלך אופיר?

[עריכה]
למעשה, עובד מצויין גם ב XP רק צריך לאפשר EMS (כפתור ימני על Divil.exe>מאפיינים>זכרון)

[עריכה2]
בהורדה מHOTU אני לא מצליח להפעיל את המוסיקה (רק קול). אני מניח שזה בגלל שגרסת הDeluxe באה על CD אז המוסיקה היא בפורמט CDA (טראקים) ולכן לא היה ניתן לשמור אותה בריפ.
הורדתי את הגרסה הרגילה (לא Deluxe) ושם יש מוסיקה, מה שתומך בהשערה שלי, מה גם ששם הפריצה היא הרבה יותר פשוטה ולא צריך לציין את ספריית ההתקנה בזמן ההפעלה.
לפי דעתי מוסיקה עדיפה בהרבה על כמה חדרי בונוס...

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא