בבקשה עזרה | גורדי בהרפתקה מהסרטים, איך להפעיל ולשחק?

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Moyashi
משתמש רשום
משתמש רשום

בבקשה עזרה | גורדי בהרפתקה מהסרטים, איך להפעיל ולשחק?

שליחה על ידי Moyashi »

טוב אני יכול להגיד שבדרך כלל אני לא פותח נושאים אלא אם כן אני סבור שניסיתי כבר הכל ללא הצלחה... כנראה אני מפספס משהו..

דבר ראשון אני לא צריך הורדה למשחק, לחברי יש את הדיסק המקורי והוא שלח לי את קבצי ההתקנה של המשחק ואת קבצי המשחק לאחר ההתקנה..
http://i.imgur.com/vjvBicQ.png
מימין קבצי המשחק לאחר ההתקנה, משמאל קבצי ההתקנה שהובאו מהתקליטור.
תחילה ניסיתי להפעיל את המשחק על המחשב בצורה רגילה עם תאימות מתאימות, לאחר מכן ניסיתי להפעיל את ההתקנה דרך dosbox והחבילה של
win 3.11 שאני מגיע לקטע שצריך לחפש את קובץ ההתקנה, לרשום את שמו ולהפעיל אני מקבל הודעה שפשוט אי אפשר להפעיל את setup.exe

לאחר זאת עברתי לvirtualbox, יש לי כבר ניסיון עם התוכנה.. תחילה יצרתי win 98 se וכאשר באתי להפעיל את ההתקנה כמובן שנרשם לי שהמערכת לא
תומכת בעברית.. התחלתי מחדש עם win 98 se שתומך בעברית, אני לוחץ על הsetup זה פותח אותו לכמה שניות ופשוט יוצא ולא קורה כלום לאחר מכן..
http://i.imgur.com/jf1Mfuy.png
ניסיתי דרך dosbox כנ"ל.. אי אפשר להפעיל את הsetup.. לאחר שהבנתי שלהתקין את המשחק אני לא יכול בשום צורה שהיא.. החלטתי להעביר את קבצי המשחק המותקנים כבר לvirtualbox , אני לוחץ על הלאנצ'ר ולא קורה שום דבר... (למרות שזה כבר עבד לי בפעם קודמת שניסיתי ורשם לי להכניס את התקליטור.. עכשיו זה פשוט הפסיק לעבוד משום מה..)

אני באמת לא יודע מה אני לא עושה נכון שדבר לא עובד... אשמח לעזרה ישבתי על זה יותר מ10 שעות כבר ואני דיי מתוסכל :|
rzil
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: בבקשה עזרה | גורדי בהרפתקה מהסרטים, איך להפעיל ולשחק?

שליחה על ידי rzil »

נשלחה הודעה פרטית עם הוראות להפעלה באמצעות חבילת חלונות 3.11 להפעלה מהירה

גורדי,
האם יהיה בסדר לכתוב את ההוראות גם כאן?
Moyashi
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Moyashi »

וואו תודה רבה על העזרה! עשיתי הכל והמשחק עובד כמו שצריך (:
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

rzil כתב:גורדי,
האם יהיה בסדר לכתוב את ההוראות גם כאן?
למה שתהיה בעיה לפרסם בפורום הוראות הפעלה?
rzil
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי rzil »

אוקיי (ואם זה בכל זאת לא הולם, אפשר למחוק/לערוך),
אז ככה:

(במשחקים אחרים שמות הקבצים האלה יהיו שונים אך נשאר אותו תהליך [תלוי אם התאימו לחלונות 3.1])

בתיקייה עם קובץ ההפעלה של המשחק – MOVIE.EXE ו־MOVIE.INI:
ליצור בתיקייה קובץ נוסף בשם go.bat עם השורה הבאה:

קוד: בחירת הכל

movie /cfg:movie.ini cdok
להעביר מהדיסק לתיקייה את כל הקבצים שנגמרים באות אחת A-G, ואת קובצי *.TXP ו־*.LOD
בקובץ ה־INI יש למחוק את השורות בהם יש נתיב ( SaveDir, StartDir, CD משהו.. – לדעתי היו 4 כאלו)

בחבילת חלונות 3.1 כלול יוצר קיצורי דרך – CreateDSC.bat, בו צריך לבחור את תיקיית המשחק ויופיע קיצור דרך על שולחן העבודה
ובהפעלה הראשונה של המשחק לבחור את התיקייה של DOSBox

זהו, כאן המשחק אמור כבר לפעול
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

סחטיין!
דניאל אידיסיס

שליחה על ידי דניאל אידיסיס »

זה יכול לעבוד גם עם חשיבה המצאתית של קומפדיה? X.X היא מתאימה ל3.11?
rzil
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי rzil »

כנראה לא בדרך הזו, חשיבה המצאתית זה משחק חדש יותר וכבר מבוסס (לדעתי – על סמך שאר הסדרה) על מנוע אחר (Director הפופולרי).
בכל אופן, עדיין יכול להיות שהוא יפעל עם חלונות 3.11 (ואולי אפילו עם ScummVM – רק חסר זיהוי)

תוכלי לנסות להעביר את כל תוכן התיקיה HEBREW (אם קיימת, אחרת את כל תוכן הדיסק) לתיקייה אליה המשחק הותקן
וגם כאן למחוק את הנתיבים (SaveDir, StartDir, HDPATH, CDPATH) מקובץ התצורה (כנראה INVENT.INI – אמור להיות בתיקיית ההתקנה)
(במקרה הזה הקובץ יישאר כמעט ריק)
בקובץ ה־go.bat שיצרת כמובן שהשורה צריכה להשתנות בהתאם למשחק –
אני לא ממש סגור מה השם שלו – אם הוא INVENT.EXE אז צריך ליצור קובץ go.bat שכתוב בו

קוד: בחירת הכל

invent cdok
ההוראות לגבי חבילת חלונות 3.11 כבר אותו הדבר

מקווה שזה יפעל
אם את נתקלת בעוד בעיות תגידי (אשמח לדעת גם אם זה עובד)
calic

שליחה על ידי calic »

אתה יכול לשלוח את הקבצים? שנוכל גם לשחק?
StavRAI
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי StavRAI »

Moyashi כתב: ש' אוקטובר 01, 2016 10:53 am וואו תודה רבה על העזרה! עשיתי הכל והמשחק עובד כמו שצריך (:
תוכל לשלוח את קובצי המשחק???
אנונימי

שליחה על ידי אנונימי »

יש לי בעיה שאני מנסה להפעיל בלי הדיסק המקורי אחרי שהעתקתי את הקבצים המותקנים ויצרתי תמונה בdeamon toils וזה לא עובד עזרה בבקשה
zibib
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי zibib »

אנונימי כתב: ש' אוגוסט 17, 2019 10:07 pm יש לי בעיה שאני מנסה להפעיל בלי הדיסק המקורי אחרי שהעתקתי את הקבצים המותקנים ויצרתי תמונה בdeamon toils וזה לא עובד עזרה בבקשה
בשום שלב לא כתוב שצריכים ליצור תמונה בdeamon tools.
צריכים להעתיק קבצים מהדיסק לתיקיית ההתקנה של המשחק, בזמן המשחק, אין שום צורך שיהיה דיסק בכונן, או iso כלשהו.
(אני כותב את ההודעה הזאת אחרי שהשתמשתי במדריך הזה כדי להפעיל עותק של המשחק שמישהו שלח לי אתמול שהוא קיבל פעם במקדונלדס, והכל עובד פיקס.)
אנונימי

שליחה על ידי אנונימי »

איזה קבצים בדיוק צריך להעתיק (לבנתיים פתרתי את הבעיה בכך שצרבתי אותם על דיסק פיזי טחר)
zibib
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי zibib »

אנונימי כתב: ש' ספטמבר 07, 2019 9:12 pm איזה קבצים בדיוק צריך להעתיק (לבנתיים פתרתי את הבעיה בכך שצרבתי אותם על דיסק פיזי טחר)
עוד לא הבנתי איזה בעיה ניסית לפתור עם הצריבה על הדיסק. (אולי אתה מתכוון שלא הצלחת לעשות "mount", כלומר " להניח" את הiso בכונן הדיסקים?)
בכל מקרה מה שאני עשיתי, שכנראה היה קצת מיותר, אבל היה הכי פשוט, זה להריץ את תוכנת ההתקנה שעל הדיסק ו אחרי שההתקנה נגמרה העתקתי את כל הקבצים שעל הדיסק לתיקייה שבה התקנתי, ואז התחלתי לעבוד לפי המדריך שנמצא פה.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא