בעייה בהפעלת "שליט המימדים" ב-XP

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
הנסיך הפרסי
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

בעייה בהפעלת "שליט המימדים" ב-XP

שליחה על ידי הנסיך הפרסי »

הורדתי מהאתר את המשחק "שליט המימדים" (מכאן), כמובן שהשתמשתי ב-Peer2Mail, "מיזגתי" את הקבצים ולבסוף צרבתי את שני הדיסקים הנדרשים.
כשהכנסתי את הדיסק הראשון התקנתי את המשחק (במצב תאימות ל-95) כמו ההוראות, אבל אח"כ כשהפעלתי את המשחק כל הסקינים של המסך שלי גדלו באופן מפלצתי וכל הצבעים התכערו, ולאחר מכן המסך החשיך והופיעה ההודעה הזו:
תמונה

לאחר מכן בקושי הצלחתי לצלם תמונת מסך של ההודעה הזאת כי המחשב בקושי תפקד, לבסוף הצלחתי איכשהו לעשות זאת והמחשב נתקע...
חיפשתי בפורום פתרון והשתמשתי בכל העצות שניתנו כאן בנושא- הפעלתי גם את קיצור הדרך למשחק במצב תאימות עבור 95, הפעלתי במצב 256 צבעים וברזולוציית מסך 640x480, כלום לא עוזר, וההודעת שגיאה המעצבנת (שתוקעת את המחשב ומכריחה אותי לאתחל אותו!) ממשיכה להופיע.
מה עושים? :( תודה מראש לעוזרים!...
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

השגיאה שקיבלת היא מ"דוקטור ווטסון" - הממשק של XP שמטפל בשגיאות בישומים, הוא זה שאחראי להביא את המסך שאומר משהו בסגנון של "האם ברצונך לשלוח את השגיאה למייקרוסופט?" (והאפשרויות הן "שלח" ו- "אל תשלח"). אז השגיאה יכולה להיות מהישום שהפעלת(MOD) וDW מטפל בה, או שאולי השגיאה נובעת מDW עצמו שמתרסק, לא יודע...
בכל מקרה קשה לי להאמין שאתה חייב לאתחל את המחשב, סביר להניח שאם תסיים את פעולת הישום הבעייתי בכוח, דרך מנהל המשימות המחשב ישוב לקדמותו.

בקשר להפעלת המשחק, אני חושש שאין ביכולתי לעזור לך, במחשבים מסויימים המשחק עובד ובאחרים לא, ואם ניסית את כל העצות שניתנו כאן ועדיין לא הצלחת: :crybaby:
סמל אישי של משתמש
הנסיך הפרסי
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

:crybaby: :crybaby: :crybaby:

איזו אכזבה... :( אז אין כל תקווה:?:
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אולי יש, אבל אני לא מכיר אותה (חוץ משכונת התקווה, ההמנון הלאומי וכו' וכו'...)
בני23
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי בני23 »

תשמע אחי גם לי זה קרה כמה פעמים אני העברתי את המשחק
לממשק windows 2000 תנסה. ואם לא מצליח אז תנסה שוב. מקווה שזה יעזור במשהו.
ET
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי ET »

אני לא חושב שזה יעזור... אבל יש בעיה ידועה עם Directx מעל 2 ,כרטיס הקול, שליט המימדים... אז אולי תנסה גם לעדכן את הדריברים.
סמל אישי של משתמש
הנסיך הפרסי
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

בני23 וETK2- תודה בכל מקרה על העזרה, אבל...

Og- מסתבר שלא שווה לאבד את התקווה, היום ניסיתי שוב את קיצור הדרך למשחק עם כל התוספות שכבר מניתי בהודעה הראשונה, התאזרתי בסבלנות, המסך השחיר שוב והסקינים גדלו (ואני כבר ציפיתי לראות את הודעת השגיאה) כשלפתע המשחק התחיל בלי שום תקלה. איך? אל תשאל אותי. הדבר היחיד שעשיתי היה איתחול למחשב והתאזרות בסבלנות. נראה משחק טוב.

אגב, למישהו יש המלצה על משחקי קווסט טובים עם כתוביות בעברית? בסגנון "מלכת האמזונות" ו"שליט המימדים", תציעו לי דברים חוץ מאי הקופים ושוליית המכשף!

ראיתי את "גבריאל נייט" בנוסטלגיה ולתמיד והם כ"כ עשו לי חשק למשחק האפל הזה, וכמה התאכזבתי לראות שהוא בלי כתוביות בעברית... האם יצאה לו אי פעם גירסה עם כתוביות בעברית שניתנת איכשהו להורדה?

עדיפות למשחקים שפועלים עם ScummVM- תוכנה מצויינת.
ET
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי ET »

נראה לי שבכל מה שנוגע לScummVM ועברית, יש רק את שולית המכשף, מלכת האמזונס והאורגים. יש גם את גובלינים 3, אבל הגרסה בעברית לא עובדת טוב עם ScummVm ספציפית...

אולי יוסיפו בעתיד את "רצח במיאמי" או את "אבודים בזמן"
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא