[הורדה] איפה גר חברי פחד

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

[הורדה] איפה גר חברי פחד

שליחה על ידי C-man »

שם המשחק: איפה גר חברי פחד / My Fearless Friend
חברה: סקוֹפס (מבית מחשבת)
שנה: 1995
שם קובץ: fear.exe
סוג כיווץ: 7Zip SFX
גודל מכווץ: 144mb
גודל לאחר פריסה: 339mb
הערה: פרטי ההורדה הנ"ל מתייחסים להורדה באפשרות א'
עזרים: תמונות (ותודה ל-Og!)
תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה

הורדה
ההורדה הזאת כוללת חבילה פשוטה להפעלה של המשחק (הורדה והפעלה, בלי התקנות ופעולות נוספות):
לחצו כאן להורדת המשחק

הוראות התקנה והפעלה לחלונות XP
פירסו את המשחק (תיווצר תיקייה חדשה בשם fear), והפעילו את הקובץ dosbox.exe. תהנו.

הערות טכניות נוספות:
אם ברצונם לשנות את רגישות העכבר במשחק, יש לערוך את הקובץ dosbox.conf עם עורך טקסט פשוט (לדוגמה notepad) ולשנות את הערך של sensitivity לערך אחר (יותר גבוה - יותר רגיש). על מנת למצוא את המקום המדויק ניתן להשתמש בפונקצית החיפוש של עורך הטקסט.

קרדיט: - תודה לעודד שתרם את המשחק!
נערך לאחרונה על ידי C-man ב ב' אוגוסט 06, 2007 12:54 am, נערך 4 פעמים בסך הכל.
דנצי

עזרה

שליחה על ידי דנצי »

הצלחתי להריץ את המשחק (יש לי את הדיסק). אך כשאני מריץ בעזרת DOSBOX הוא מודיע לי על שגיאה בג'יבריש ולא עובד.
כשאני מריץ אותו רגיל (לחיצה כפולה על קובץ FEAR.BAT ) הוא עולה ורץ בלי סאונד וכשרגישות העכבר נמוכה מאוד אם בכלל
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

פעל לפי ההוראות, הם מכוונות להפעלה בעזרת דיסק/קובץ תמונה של דיסק.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אם אין לך כח לקרוא את כל ההוראות, אני אקצר לך את התהליך: פתח את הקובץ dosbox.conf שבתיקייה של דוסבוקס עם NOTEPAD(עורך רשימות), מצא את השורה:
gus=true
ושנה אותה ל:
gus=false
שמור וסגור את המשחק והפעל שוב את המשחק בדוסבוקס.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

גם את sensitivity=100 למשהו גבוהה יותר כמו 500.
yosef965

שליחה על ידי yosef965 »

מיליתי אחר ההוראות ובכל זאת כשאני מפעיל את המשחק בדוס בוקס מופיע לי שורה בג'יבריש כשרק המילה CDRAM מובנת.
מה עושים?
בתודה מראש
יוסי
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

אולי לא טענת את כונן הדיסקים כמו שצריך?

[עריכה]

עוג, בזמנו אני זוכר ששאלתי אותך איך נפתרת מהצורך בשינוי הגדרות מצד המשתמש בחבילות שלך ואמרת משהו עם imgmount נדמה לי.. אתה מוכן לרענן את זכרוני בקשר לזה (או לתת קישור להודעה אם ההסבר בה מובן מספיק)?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

לא בהכרח, אאל"ט בכל משחקי הדוס של מחשבת(אולי בטושטוש לא, לא זוכר) ניתן פשוט להעתיק את הקבצים לספריית ההתקנה ולהעלות אותה כ CDROM. במידה שאי אפשר לעשות זאת(Rayman, לדוגמה) או במידה ויש רצועות מוזיקה, ניתן להשתמש ב ISO עבור משחקים ללא רצועות מוזיקה או ב bin/cue לאלה שכן מכילים אותן.

השימוש ב imgmount הוא די פשוט, אם הREADME לא ברור בקשר לפקודה, שאל שאלות ספציפיות ואענה.
YOSEF965

שליחה על ידי YOSEF965 »

עשיתי מה שכתוב בהוראות.
(העתקתי את שורת הטעינה מהמדריך של עוג והדבקתי אותה במשפט טעינת הסידירום)
אז מה לא עשיתי טוב???
בתודה מראש!!!
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

העתקת את השורה שמתאימה לך?
קראת את המדריך וביצעת מה שכתוב בו או שהעתקת את אחד משורות הדוגמה בו?

אם אתה אומר שעשית הכל בסדר אז אני לא יכול לדעת מה הבעיה ואיך לפתור אותה..
אורח

Re: עזרה

שליחה על ידי אורח »

דנצי כתב:הצלחתי להריץ את המשחק (יש לי את הדיסק). אך כשאני מריץ בעזרת DOSBOX הוא מודיע לי על שגיאה בג'יבריש ולא עובד.
כשאני מריץ אותו רגיל (לחיצה כפולה על קובץ FEAR.BAT ) הוא עולה ורץ בלי סאונד וכשרגישות העכבר נמוכה מאוד אם בכלל
אני מנסה להריץ את המשחק בדוסבוקס, ואני יודעת איך לעבוד עם דוסבוקס, אבל המשחק הזה לא עובד לי עם הדוסבוקס. אני אמורה לשנות משהו בהגדרות?
נ"ב- חיפשתי בתיקייה של FEAR אבל לא מצאתי את הקובץ FEAR.BAT . אני מפגרת או משהו?
ועוד נ"ב. שאני נכנסת לSETSOUND אני משנה הגדרות והכל יפה ומקסים ואז כשאני באה לעשות SAVE ולצאת מזה הוא נתקע.
מישהו שנתקל בבעיות האלה יכול לעזור לי?
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

אני מתכוון להעלות בימים הקרובים חבילה פשוטה יותר שלא מצריכה הגדרות ושינויים בקצים, אני רק עושה בירורים אחרונים לפני זה..

העזרי בסבלנות.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

עדכון: העלתי חבילה פשוטה להפעלה של המשחק (בלי התקנות או שינויי הגדרות) לשרת אחסון חינמי (מה שאומר הורדה ישירה).
תודה לעוג שענה על השאלות שהיו לי.

בקרוב אני אעשה חבילה דומה גם לצרה צרורה ואעדכן את השרשור הראשי.
אורח

שליחה על ידי אורח »

תקנתי הכל טוב ויפה, נכנסתי לקובץ צוואה, נתן שגיאה קטנה בג'יבריש בחלון DOS, הבנתי שם משו עם ה
אורח

שליחה על ידי אורח »

התקנתי את המשחק הכל טוב ויפה (חוץ מאיזו שגיאה קטנה שאמר לי בתחילת ההתקנה, אבל לא נראה לי שזה מפריע...), אני בא להכנס משחק (דרך הקובץ צוואה) פתאום יש מין שגיאה בג'יבריש (בחלון DOS)- אבל הבנתי שם את המילה setsound טוב אני לוחץ על הקובץ הזה, משחק שם עם ההגדרות, ואז נתן לי להיכנס למשחק אבל מה .. אין קול...
בבקשה עיזרו לי !!!
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא