פורטל 2

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

פורטל 2

שליחה על ידי Yoyole »

אני מניח שכל מי שזה מעניין אותו כבר יודע שפורטל 2 מתקרב אלינו בצעדי ענק. במקרה ש-Valve לא ידחו אותו בפעם השלישית (דבר שיכול מאוד להיות שיקרה), פורטל 2 יצא ב-18 באפריל. מישהו הזמין, מתכוון לקנות או... להשיג בדרכים אחרות את המשחק? אני אישית מחכה לזה כבר שנה ואין לי ספק שאני אשחק בו כבר ביום היציאה, וזה לא דבר שאני נוהג לעשות עם הרבה משחקים.

עוג, תהיה מעוניין במשחק למרות שהוא באורך רגיל הפעם?
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: פורטל 2

שליחה על ידי עידן »

תגדיר אורך רגיל...יש מספיק משחקים "רציניים" חדשים שיוצאים, ויש להם אורך חיי משחק עלוב של 10 שעות(מבחינתי זה עלוב שמשחק שעולה 50-60 דולר ושוקל 10 ג'יגה הוא גם באורך של אותו מספר שעות כמו מספר הג'יגות שהוא תופס)-וזה נחשב די רגיל, למרבה הצער.

עם זאת, פורטל הראשון היה באמת אחד המשחקים "הרציניים" הקצרים ששיחקתי בהם, אם לא הקצר ביותר...זה היה מוגזם במקרה שלו(אם כי אני לא יודע אם היה לי כוח אליו אם הוא היה באורך של 30 שעות. גם מ-Fallout 3 התייאשתי אחרי 20 ומשהו-30 שעות...צריך גם לדעת לבנות את המשחק כמו שצריך כדי שיעניין לאורך זמן).
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

עידן כתב:תגדיר אורך רגיל...יש מספיק משחקים "רציניים" חדשים שיוצאים, ויש להם אורך חיי משחק עלוב של 10 שעות(מבחינתי זה עלוב שמשחק שעולה 50-60 דולר ושוקל 10 ג'יגה הוא גם באורך של אותו מספר שעות כמו מספר הג'יגות שהוא תופס)-וזה נחשב די רגיל, למרבה הצער.
לפי הדיווחים, הקמפיין לשחקן היחיד אמור להיות כפול באורכו מזה של הראשון, וקמפיין הקו-אופ, שהוא קמפיין נפרד עם שלבים אחרים לגמרי אמור להיות באורך דומה לזה של הקמפיין לשחקן יחיד, כך שעל זה יוצא בערך ארוך פי 4 מהמשחק הראשון.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

בהתחשב בכך שהמשחק הראשון היה 5 שעות בערך אז זה נשמע בסדר...למרות שזה לא בדיוק אותו דבר להגדיר Co-Op כחלק בלתי נפרד מאורך המשחק...לא לכולם יש גישה וסבלנות לשחק בזה.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Yoyole כתב:עוג, תהיה מעוניין במשחק למרות שהוא באורך רגיל הפעם?
אני מניח שמיותר לציין שאני עוקב אחרי האתר של P2 בקביעות וראיתי כל סרטון לכשיצא (תוך כדי הזלת ריר רצינית).
אין ספק שאני אוריד את המשחק מיד כשיצא. בקשר ללקנות אותו, זה קצת יותר מסובך. בדר"כ כדי שאקנה משחק חדש במחיר מלא הוא חייב לעמוד בארבעת החוקים שלי:

1. אני חייב לסיים אותו.
2. אני חייב לאהוב אותו.
3. הוא חייב להיות זמין על מדיה פיזית.
4. אסור שתהיה לו שום סוג של הגנת DRM.

שני החוקים הראשונים גמישים, שני האחרונים לא. אני לא מוכן להתחייב ב100%, אבל אני מאמין שבמקרה של פורטל 2, אני אתעלם משני החוקים הראשונים וארכוש אותו תוך כמה ימים (בהנחה שהוא יקיים את שני החוקים האחרונים).
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Og כתב:
Yoyole כתב:עוג, תהיה מעוניין במשחק למרות שהוא באורך רגיל הפעם?
אני מניח שמיותר לציין שאני עוקב אחרי האתר של P2 בקביעות וראיתי כל סרטון לכשיצא (תוך כדי הזלת ריר רצינית).
אין ספק שאני אוריד את המשחק מיד כשיצא. בקשר ללקנות אותו, זה קצת יותר מסובך. בדר"כ כדי שאקנה משחק חדש במחיר מלא הוא חייב לעמוד בארבעת החוקים שלי:

1. אני חייב לסיים אותו.
2. אני חייב לאהוב אותו.
3. הוא חייב להיות זמין על מדיה פיזית.
4. אסור שתהיה לו שום סוג של הגנת DRM.

שני החוקים הראשונים גמישים, שני האחרונים לא. אני לא מוכן להתחייב ב100%, אבל אני מאמין שבמקרה של פורטל 2, אני אתעלם משני החוקים הראשונים וארכוש אותו תוך כמה ימים (בהנחה שהוא יקיים את שני החוקים האחרונים).
בהתחשב בכך שהוא בטח ייצא רק ב-Steam אז לא נראה לי שהסיכוי גבוה. או שבכלל יש סיכוי.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אז כנראה שאני לא קונה אותו. אל תצפה שאזיל דמעה.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Og כתב:אז כנראה שאני לא קונה אותו. אל תצפה שאזיל דמעה.
אין לי זכות להעביר עליך ביקורת, בהתחשב בכך שעברו שנים מאז אני קניתי משחקים
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

עידן כתב:בהתחשב בכך שהוא בטח ייצא רק ב-Steam אז לא נראה לי שהסיכוי גבוה. או שבכלל יש סיכוי.
אני יודע שהוא יצא גם למדיה פיזית, רק שלדעתי צריך להתקין סטים על מנת לשחק, לא בטוח. אפשר לפתוח סתם "חשבון דחליל" למען המטרה הזאת, זה עניין של בערך שלוש דקות.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

זה לא עניין של זמן, טרחה או מעשיות. זה עניין של עקרון.
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

רק לשם הפרוטוקול, לדעתי סטים זה אחד הדברים הכי טובים שקרו לעולם המשחקים בשנים האחרונות. הוא מציע מגוון רחב של משחקים במחיר יחסית זול, הוא מעודד משחקים עצמאיים, והוא משמש גישה נוחה למשחקים ולחברים. אני פשוט לא מגדיר אותו כמערכת DRM, כי אתה יכול לעשות פחות או יותר כל מה שאתה רוצה לעשות עם המשחקים שלך, כאשר התנאי היחיד הוא התקנת התוכנה (הלא פולשנית) במחשב.
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Yoyole כתב:רק לשם הפרוטוקול, לדעתי סטים זה אחד הדברים הכי טובים שקרו לעולם המשחקים בשנים האחרונות. הוא מציע מגוון רחב של משחקים במחיר יחסית זול, הוא מעודד משחקים עצמאיים, והוא משמש גישה נוחה למשחקים ולחברים. אני פשוט לא מגדיר אותו כמערכת DRM, כי אתה יכול לעשות פחות או יותר כל מה שאתה רוצה לעשות עם המשחקים שלך, כאשר התנאי היחיד הוא התקנת התוכנה (הלא פולשנית) במחשב.
אני די מסכים. כאמור, אני לא קונה משחקים אז אין לי שום זכות להעביר ביקורת, אבל הנקודות שאמרת נשמעות נכונות ממה שגם אני יודע ומכיר.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Og כתב:זה עניין של עקרון.
פפף, עקרונות. שום דבר טוב לא יצא מהם.

אני לא מתכוון לקנות את פורטל 2 כשהוא יצא כי בטח יתמחרו אותו ב-60$. דבר איתי בעוד שנתיים ככה שהוא יהיה ב-10$ במבצע כריסמס (ואולי גם עד אז אני אשדרג למחשב טיפה חזק יותר).
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

Octarine כתב:כי בטח יתמחרו אותו ב-60$
50$. 45$ אם תקנה בסטים לפני שהמשחק יוצא.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

זה עדיין יקר לי. אני מתחיל להסתכל על משחקים כשהם מתקרבים ל-25$, ובמיוחד בתקופה האחרונה שאין לי הכנסה קבועה.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא