דובי 1 ו-2 בעיות בהפעלה

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

דובי 1 ו-2 בעיות בהפעלה

שליחה על ידי dj_anubis » ה' אוגוסט 26, 2010 12:00 am

שאלות לגבי דובי 1 ודובי 2

בדובי 1
כשאני מריץ את המשחק שומעים מוזיקה בתמונה הפתיחה, אחר כך היא משתתקת ובמשך המשחק עצמו אין SOUND EFFECTS ואין מוזיקה, למשל כשהשעון מעורר מצלצל רק רואים אותו משתולל אבל לא שומעים כלום
בקובץ GO.BAT מדובר שם על SET SOUND C:SB אבל אין לי תיקיה כזאת כי זה רץ דרך דוסבוקס מה אפשר לעשות כדי שזה יעבוד כמו שצריך?

דובי 2
ניסיתי להריץ את זה ואז כתוב להכניס דיסקט לכונן הדיסקטים, הבעיה שאין לי כונן דיסקטים, יש דרך להפעיל את המשחק כמו שצריך דרך דוסבוקס?

Og
מנהל
מנהל

Re: דובי 1 ו-2 בעיות בהפעלה

שליחה על ידי Og » ה' אוגוסט 26, 2010 1:21 am

dj_anubis כתב:כשאני מריץ את המשחק שומעים מוזיקה בתמונה הפתיחה, אחר כך היא משתתקת ובמשך המשחק עצמו אין SOUND EFFECTS ואין מוזיקה, למשל כשהשעון מעורר מצלצל רק רואים אותו משתולל אבל לא שומעים כלום
למה אתה חושב שזה לא אמור להיות ככה?
dj_anubis כתב:דובי 2
ניסיתי להריץ את זה ואז כתוב להכניס דיסקט לכונן הדיסקטים, הבעיה שאין לי כונן דיסקטים, יש דרך להפעיל את המשחק כמו שצריך דרך דוסבוקס?
קראת את ה"טיפים" ?

סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis » ה' אוגוסט 26, 2010 1:46 am

לגבי דובי 2 צודק הפתרון היה בטיפים וזה עובד
בדובי אחד שיחקתי עד המגלשה מחוץ לבית, יש רק מוזיקה במשחק הזה? לא היה לי שום אפקטים רק מוזיקה

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ה' אוגוסט 26, 2010 5:02 pm

dj_anubis כתב:יש רק מוזיקה במשחק הזה? לא היה לי שום אפקטים רק מוזיקה
לא אמרתי את זה. אני שאלתי למה אתה חושב שיש - כלומר, האם אתה זוכר אפקטים מהמשחק או שסתם הנחת שאמורים להיות כאלה.

אבל בכל מקרה, עכשיו זה כבר לא משנה, כי בדקתי את המשחק וראיתי שהוא מציג תופעות שדומות מאד לאלה של בונוס (כפי שאולי תזכור) - כלומר, קיימים קבצי VOC ואני יכול לשמוע אותם ע"י תכנה חיצונית, אבל המשחק עצמו מסרב בתוקף להשמיע אותם. החלטתי לעשות עוד נסיון לפצח את התעלומה הזו, אבל הפעם, בניגוד לפעם הקודמת לאחר משהו כמו שעה הצלחתי סוף סוף להבין מה קרה שם ואיך פותרים את זה.

אני ארשום את מסקנותיי בהודעה חדשה בקרוב.

סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis » ה' אוגוסט 26, 2010 5:47 pm

תודה רבה תותח, משגע אותי איך אתה זוכר את כל ההודעות בפורום, אני בעצמי לא זכרתי שפתחתי את הנושא ההוא..מה זה הזכרון הזה

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ה' אוגוסט 26, 2010 6:10 pm

הנה, קרא את השורה האחרונה בהודעה הזו כדי להפעיל את הקול האיכותי בבונוס (והקול בכלל בדובי):
viewtopic.php?f=2&t=19844" target="_blank

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא