[הורדה] Syndicate Plus

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
BluePrint
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

[הורדה] Syndicate Plus

שליחה על ידי BluePrint »

שם המשחק: Syndicate + American Revolt \ "הסינדיקט"
חברה מפתחת: .Bullfrog Productions, Ltd
חברה מפיצה: .Electronic Arts, Inc
תבנית תוכן: תקליטור שלם (צלמית)
שפה: אנגלית.
שנה: 1993
שם הקובץ: Syndicate Plus.exe
גודל מכווץ: 37.99MB
סוג דחיסה: RAR לפרישה עצמית
מידע נוסף (באנגלית בלבד): Wikipedia, MobyGames

צ'יטים (באדיבות Ingsoc):
הצג/הסתר תוכן
תיאור:
Ingsoc כתב:הסינדיקט מתרחש בעולם סייבר-פאנק דיסאוטופי. ממשלות העולם נפלו, או שהן עומדות ליפול, ואת חלל הכוח ממלאים ארגוני פשע גלובליים. השחקן נכנס לנעליו של מפקד של אחד מהארגונים הללו ומטרתך היא לכבוש את העולם. החלק העיקרי של המשחק הוא המשימות: כדי לכבוש ארץ אתה צריך לסיים בהצלחה את המשימה שמוטלת עליך. המשימות מגוונות וכוללות התנקשות, שטיפת מוח ליריבים, חיסול כוחות אויב וכו'. אתה רואה את שטח המשחק ממבט-על איזומטרי ומפקד על יחידה של ארבעה סוכנים. לרוב המשימות הן בסגנון של "לך אל המטרה ורסס ביריות כל אחד בדרכך", אבל יש כמה שמצריכות חשיבה אסטרטגית אמיתית כדי להצליח לנצח את המחשב. חבל שמדובר במיעוט זניח מהמשימות, ופה לדעתי טמון אחד הפספוסים הגדולים של המשחק.

החלק המשני של המשחק הוא ניהול שטחי השליטה שלך, שזה בעצם מצומצם להטלת מיסים (אם תכביד את נטל המיסים התושבים יתקוממו ותאלץ לחזור על המשימה של הארץ), וניהול מו"פ של נשקים ושיפורים טכנולוגיים שישולבו בסוכנים שלך. החלק הזה רלוונטי רק בתחילת המשחק, כאשר יכול להיות לך מחסור במזומנים לרכישת נשק ומו"פ. כשאתה בשליש או חצי המשחק אין כבר בעיה של תזרים מזומנים והמו"פ פיתח כבר את כל הנשקים והשדרוגים, כך שהחלק הזה הופך ללא רלוונטי.

השליטה יכלה להיות טובה יותר ויש פעמים שהסוכנים מסתבכים בדרך ההגעה לנקודה מסוימת (לאו דווקא רחוקה), או דבר מעצבן הוא שכאשר אתה נכנס לתוך בניין אין אפשרות לראות את הפעילות שמתרחשת בו ואתה נאלץ להסתמך על הרדאר שלך. המוזיקה היא קצבית ומשתנה לפי המתרחש על המסך.

למרות כל הפגמים של המשחק, עדיין מדובר בקלאסיקה שעומדת במבחן הזמן היטב.
תמונות (באדיבות Ingsoc, לחצו להגדלה):

תמונה תמונה תמונה תמונה

הורדה:
להורדת המשחק לחצו כאן.
יש להקליד את צרוף הסימנים ולאחר לחיצה להורדה, להמתין 45 שניות להופעת כפתור ההורדה האמיתי. (בשחור)
Og
מנהל
מנהל

Re: [הורדה] Syndicate Plus

שליחה על ידי Og »

הממ... אני זוכר שהעותק שלי של סינדיקייט+ התכווץ יותר מזה. זאת אומרת, לפחות מ38 מגה... אני לא זוכר בדיוק לכמה אבל אני זוכר שרציתי לכתוב לו סיקור כדי שיכנס לאתר, וזה אומר שלאחר כיווץ הוא שקל פחות מ15 מגה.

אני רואה שקראת למשחק "הסינדיקט" מה שאומר שיש לך את העותק שהופץ בארץ ע"י מיראז' מולטימדיה. למעשה מיראז' הפיצו את המשחק תחת כמה שמות אבל כל הגרסאות היו בעצם Syndicate+. אאל"ט, התווית של התקליטור היא "Syndicate plus efis". האם זו הגרסה שהעלית?
סמל אישי של משתמש
BluePrint
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Call it what you will

שליחה על ידי BluePrint »

הוספתי שם בעברית כי ראיתי אותו ב-Moby Games וחשבתי שאחסוך לך את הבקשה לעשות זאת. (כמו במקרה של ShadowCaster)
התקליטור הוא עותק מחו"ל של המקור עם חבילת המשימות (ע"ע: שם המשחק) ולכן גדול יותר.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

-שוב מטופף לכאן עם רשמקול בידי האחת ומיקרופון בשניה עם החוט כרוך סביבה-

אז מי שחק בזה? לכבוד מה הוא הועלה לאתר? (חוץ מזה שיתכן ויש בו הרבה השראה מהסרט Terminator)
מי ממליץ ולמה?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

BluePrint כתב:הוספתי שם בעברית כי ראיתי אותו ב-Moby Games וחשבתי שאחסוך לך את הבקשה לעשות זאת.
מצוין, תודה.
BluePrint כתב:ע"ע: שם המשחק
שם המשחק, הוא לא בדיוק "ערך", הוא שתיים-שלוש מילים. אפילו אם הייתי רוצה לקרוא אותו חלקית, אני לא חושב שהייתי יכול... מה שמביא אותנו לנקודה הבאה:
BluePrint כתב:המקור עם חבילת המשימות ולכן גדול יותר
מכיוון שאני מכיר אותך ויודע שיכולות ההגיון שלך תקינות, אני אניח שאמרת את מה שאמרת, כלומר:
ש"המקור עם חבילת המשימות" [מה שאתה הורדת] גדול יותר מ - "המקור עם חבילת המשימות" [מה שאמרתי שיש לי] בגלל שהוא מכיל את חבילת המשימות
בגלל שלא הבנת שכשכתבתי:
Og כתב:Syndicate+
התכוונתי ל Syndicate Plus (או במילותיך: "המקור עם חבילת המשימות")
(כי אחרת זה לא הגיוני)

בכל מקרה, מצאתי גיבוי של התקליטור אצלי בכונן הקשיח, בזמנו תכננתי להעלות אותו לאתר ונדמה לי שאפילו התחלתי לכתוב סיקור, זה היה לפני משהו כמו שנתיים.
הגרסה שלי (של מיראז', יותר נכון) מתכווצת ל-6 מגה והייתי חייב לבדוק למה שלך תופסת כל כך הרבה מקום. חשדתי שמיראז' החסירו סרטונים או אולי רצועות קול (זה לא תקדים, אגב. "לוחמים וירטואליים" שהופץ ע"י הד ארצי, כמו גם "ריימן" שהופץ ע"י הד ארצי (בניגוד לריימן שהופץ ע"י באג) החסירו את רצועות הקול!) אז הורדתי את הגרסה שלך ובדקתי.
תוצאות הבדיקה להלן:
-החבילה שלך כוללת את Acrobat שתופס כ-4 מגה.
-החבילה שלך כוללת מדריכים שונים בפורמט PDF שתופסים כ-5 מגה. הPDFים כוללים את המדריכים של אקרובט ושני מדריכים של Syndicate. אלו לא מדריכים שונים אלא פעמיים אותו מדריך, אחד בתוך הCD ואחד מחוצה לו.
-החבילה שלך באה בפורמט של קובץ תמונה, שזה די מיותר כי המשחק פועל מכל מקום בכונן הקשיח ולא זקוק להתקנה, אבל ניחא, זו לא בעיה. מה שכן בעיה, לעומת זאת, שבמקום להשתמש בפורמט ISO שלא מכיל בקרת שגיאות, הקובץ שלך בא בפורמט CUE-BIN שמכיל כ-12 מגה של מידע ECC שלחלוטין לא נחוץ ולא מתכווץ כמעט בכלל.

ולסיום,כיווצת בRAR במקום ב7Z שהיה יכול לחסוך לך עוד כמה מגה בתים.
בקיצור, מנקודת המבט שלי, שסביר להניח שיש כאלה שיחלקו עליה, הקובץ Syndicate Plus.exe מכיל 84% "זבל". להמחשה, הנה הקבצים הנחוצים בלבד שלקחתי מההעלאה שלך וכיווצתי עם 7Z. הם שוקלים 6.5 מגה ולא 6 כי כללתי גם את המדריך למשתמש שהיה מחוץ לCD:
<מגהאפלוד דפק את ההעלאה, עוד כמה דקות אני אערוך את ההודעה ואוסיף את ההורדה>
[עריכה]
הנה:
http://www.2shared.com/file/GDFjWtd8/Syndicate7z.html" target="_blank
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

Radioactive Grandpa כתב:-שוב מטופף לכאן עם רשמקול בידי האחת ומיקרופון בשניה עם החוט כרוך סביבה-

אז מי שחק בזה? לכבוד מה הוא הועלה לאתר? (חוץ מזה שיתכן ויש בו הרבה השראה מהסרט Terminator)
מי ממליץ ולמה?
אני שיחקתי והרבה. בזמנו גם סיימתי את המשחק אאל"ט (כמעט 20 שנה... לך תזכור).
משחק מצוין שהקדים את זמנו בהרבה תחומים. אם אתה מכיר את Cannon Fodder - אז השליטה זהה, ללכת עם כפתור העכבר הימני ולירות עם השמאלי, אבל המשחקיות עצמה שונה.
סמל אישי של משתמש
BluePrint
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

"...Once you eliminated all possible solutions"

שליחה על ידי BluePrint »

Og כתב:כיוון שאני מכיר אותך ויודע שיכולות ההגיון שלך תקינות, אני אניח שאמרת את מה שאמרת, כלומר:
ש"המקור עם חבילת המשימות" [מה שאתה הורדת] גדול יותר מ - "המקור עם חבילת המשימות" [מה שאמרתי שיש לי] בגלל שהוא מכיל את חבילת המשימות.
בגלל שלא הבנת שכשכתבתי: "Syndicate+"התכוונתי ל Syndicate Plus (או במילותיך: "המקור עם חבילת המשימות")
(כי אחרת זה לא הגיוני)
בהחלט, זה מאד לא הגיוני, מה שמשאיר לך רק שתי ברירות: לפסול את ההנחה הראשונית, או להציב הנחה נוספת: שלא קראתי (בעיון) את מה שכתבת. כי לא כתבת "Syndicate+", כתבת "סינדיקייט+".
אני לא מחבב את השמות בעברית. נמנע מלכתוב אותם וגם נמנע מלקרוא אותם, וכשראיתי "סינד..." מיד דילגתי למילה הבאה ולמעשה לא ראיתי את ה'+' שבקצה.

אם אתה אומר לעשות ב-Syndicate Plus מעשה Heretic, לא אגיד לך לא, רק להגנתי אצהיר שלא העלתי עותק זה בעקבות החידה. (ממתי MU לא מרשים להעלות קבצי exe?)
הקובץ מחכה על השרת מאז שהוצאתי את Screamer מהגיבוי. הוא נמצא על אותו תקליטור ובעל נפח זניח לחלוטין (מבחינתי), אז החלטתי שאם כבר אז כבר: ארזתי אותו מחדש עם חוברת הוראות שהורדתי בנפרד כי שכחתי שיש אחת בתוך הצלמית, ושלחתי. (ב-300KBps~)
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

סיקור:
הסינדיקט מתרחש בעולם סייבר-פאנק דיסאוטופי, ממשלות העולם נפלו או שהן עומדות ליפול ואת חלל הכוח ממלאים ארגוני פשע גלובליים, השחקן נכנס לנעליו של מפקד של אחד מהארגונים הללו ומטרתך היא לכבוש את העולם. החלק העיקרי של המשחק הוא המשימות, כדי לכבוש ארץ אתה צריך לסיים בהצלחה את המשימה שמוטלת עליך. המשימות מגוונות וכוללות התנקשות, שטיפת מוח ליריבים, חיסול כוחות אויב וכו'. אתה רואה את שטח המשחק ממבט על צדדי ומפקד על יחידה של ארבע סוכנים. לרוב המשימות הן בסגנון של "לך אל המטרה ותרסס ביריות כל אחד בדרכך" אבל יש כמה שמצריכות חשיבה אסטרטגית אמיתית כדי להצליח לנצח את המחשב, חבל שמדובר במיעוט זניח מהמשימות ופה לדעתי טמון אחד הפספוסים הגדולים של המשחק.

החלק המשני של המשחק הוא ניהול שטחי השליטה שלך שזה בעצם מצומצם להטלת מיסים (אם תכביד את נטל המיסים התושבים יתקוממו ותאלץ לחזור על המשימה של הארץ) ניהול מו"פ של נשקים ושיפורים טכנולוגיים שישולבו בסוכנים שלך. החלק הזה רלוונטי רק בתחילת המשחק שיכול להיות לך מחסור במזומנים לרכישת נשק ומו"פ, שאתה בשליש או חצי המשחק אין כבר בעיה של תזרים מזומנים והמו"פ פיתח כבר את כל הנשקים והשדרוגים כך שהחלק הזה הופך ללא רלוונטי.

השליטה יכלה להיות טובה יותר ויש פעמים שהסוכנים מסתבכים בדרך ההגעה לנקודה מסוימת (לאו דווקא רחוקה) או דבר מעצבן הוא שאתה נכנס לתוך בניין אין אפשרות לראות את הפעילות שמתרחשת בו ואתה נאלץ להסתמך על הרדאר שלך. המוזיקה היא קצבית ומשתנה לפי המתרחש על המסך.

למרות כל הפגמים של המשחק עדיין מדובר בקלאסיקה שעומדת במבחן הזמן היטב.
לכידות מסך:

תמונה תמונה תמונה
תמונה

צ'יטים:

שנה את שם הקבוצה שלך ל:

COOPER TEAM - תקבל גישה לכל הנשקים והשדרוגים לסוכנים ו-100 מיליון דולר.
NUK THEM - נותן לך גישה למשימות של כל המדינות.
ROB A BANK - נותן לך 100 מיליון דולר.
TO THE TOP - נותן לך גישה למשימות של כל המדינות ו-100 מיליון דולר.
WATCH THE CLOCK - מאיץ את מהירות השעון.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

תודה! אתה ממשיך לשחק אותה. :thumbright:

בעקבות האישור הקודם שלך גם הפעם הרשיתי לעצמי לבצע עריכות קטנטנות.
שלוש נקודות:
1. "מבט על צדדי" - שניתי ל"מבט-על איזומטרי". אם אתה חולק על כך אשנה בחזרה.
2. "תאלץ לחזור על המשימה של הארץ" - לא לגמרי ברור על מה אתה מדבר. אני יכול להסיק שיש משימה ראשונה/מוקדמת בכדור הארץ והשאר בפלנטות אחרות, אבל זה ממש לא טריוויאלי וגם לא בטוח.
3. "נשקים ושיפורים טכנולוגיים שישולבו בסוכנים שלך" - גם זה ניסוח לא ברור והייתי ממליץ לשפרו.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אני לא יכול להגיב במקום Ingsoc אבל בתור אחד שמכיר את המשחק, אני יכול לענות על השאלות:
1. איזומטרי קלאסי.
2. ארץ במובן של מדינה (פולין, יפן, בוטצוואנה).
3. המדובר בשתלים מכניים ואלקטרוניים (יד רובוטית, שבב בראש וכו').
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

Og כתב:אני לא יכול להגיב במקום Ingsoc אבל בתור אחד שמכיר את המשחק, אני יכול לענות על השאלות:
1. איזומטרי קלאסי.
2. ארץ במובן של מדינה (פולין, יפן, בוטצוואנה).
3. המדובר בשתלים מכניים ואלקטרוניים (יד רובוטית, שבב בראש וכו').
1+
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

אם כך הייתי ממליץ לך לנסח מחדש כדי שהנקודות האחרונות תובהרנה גם למי שלא מכיר את המשחק, אם בא לך.
סמל אישי של משתמש
Bobbin
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Bobbin »

אגב, במקרה הזה - האם באמת יש צורך להשתמש בצלמית של התקליטור?
מכיוון שניתן להעתיק את תוכן התקליטור לדיסק הקשיח ולהריץ את המשחק מבלי לאבד מתוכנו אני חושב שעדיף להפיץ את קבצי המשחק עצמם, על מנת שיהיה ניתן להפעיל אותו יותר בקלות.
עריכה: ואפילו להקטין את ההורדה לכ-13 מגהבייט (מספיק קטן עבור שרתי האתר?) - http://www.multiupload.com/861Q5M94JQ" target="_blank
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

דווקא לך לא מתאים לא לקרוא את ההודעות שבשרשור בו אתה מגיב...
סמל אישי של משתמש
Bobbin
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Bobbin »

אופס.
בכל אופן, אם התקליטור המלא לא מספק ערך נוסף, לא עדיף באמת לשתף גרסה מוקטנת שיותר פשוט להפעיל? (בעיקר למשתמשים פחות מנוסים)
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא