מחפש משחק שהגיבורה ילדה בשם לולו, אבל לא זאת מהמופע של ל

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

נדב כ.

מחפש משחק שהגיבורה ילדה בשם לולו, אבל לא זאת מהמופע של ל

שליחה על ידי נדב כ. » ד' אוקטובר 24, 2007 10:48 pm

שיחקתי בזה לפני מלאאא זמן, לפני משהו כמו 7 שנים, ואז איבדתי את הדיסק (מה שקרה לכמעט כל המשחקים הבאמת טובים שהיו לי). הגיבורה היא ילדה בשם לולו, לא הילדה המגניבה מהסדרה "המופע של לולו" בערוץ הילדים, אלא מין אחת עם בגדים שחורים נדמה לי והיא עוברת לכל מיני מקומות בטבע, מין מקומות פתוחים ושקטים כאלה, ובכל המשחק יש קריין כזה שהשם שלו כתוב בקרדיטים. ואני חושב אבל ממש לא בטוח שיש עם לולו עוד איזה יצור... המשחק הוא שקט כזה והוא לא פעולה או משהו דומה אלא נראה לי סתם הרפתקה כזאת... וכל מה שאני זוכר ממנו זה שהוא ממש מוזר... אם מישהו מזהה בבקשה תגידו לי! תודה רבה רבה!

נדב כ.

ועוד אוסף של הוגו

שליחה על ידי נדב כ. » ד' אוקטובר 24, 2007 11:59 pm

ועוד משהו: היה לי פעם דיסק של הוגו עם 3 משחקים... אחד שיש סרט בהתחלה שרואים את הוגו והוגולינה ואז אני לא זוכר... ויש משהו עם הבן שלהם... נדמה לי שכל המשחק הבן שלהם הוא הגיבור... ויש אולי משחק של הוגו שהוא נוסע בדבר הזה שיש על מסילות רכבת ויש לו ידית שמרימים ומורידים מהר כדי לנסוע והוגו נוסע עליו וצריך להתחמק מרכבות שבאות...
ובדיסק הזה יש משהו כמו 2 משחקים של הוגו (מה שכתוב למעלה) ועוד משחק לא קשור.
ועל הדיסק אם אני לא טועה יש תמונה של הוגו מבוהל כזה שהוא על המכשיר ההוא שעל המסילה ומאחוריו רכבת נוסעת.

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ה' אוקטובר 25, 2007 12:05 am

האם המשחקים שעליהם אתה מדבר הם בעברית?
את הוגו ברכבת יש באתר אבל לא בעברית, באותה הזדמנות בדוק גם את הוגו 1 והוגו 2 שבשת"ק.

המשחק הראשון שאתה מדבר עליו יכול להיות "עץ האלון הקסום" אותו ואת "הוגו בנהר הפרא" אני מתכוון להעלות ממש בקרוב.

נדב כ.

שניהם בעברית

שליחה על ידי נדב כ. » ה' אוקטובר 25, 2007 12:15 am

שניהם בעברית.. הקריין בלולו הוא ישראלי, זה כנראה מדובב וגם הוגו מדובב.
את הוגו 1 ו-2 בדקתי ואת שניהם הורדתי, אבל 2 לא עובד (אם אנחנו כבר פה אז אולי תסביר לי למה) ואני אבדוק על עץ האלון הקסום. השם שלו נשמע לי מוכר.
איפה באתר יש את הוגו ברכבת?

נדב כ.

וואי מצאתי

שליחה על ידי נדב כ. » ה' אוקטובר 25, 2007 12:20 am

יש מצאתי באתר את הוגו ברכבת!! תודה רבה!!!
עכשיו רק צריך לברר לגבי המשחק השני של הוגו ועל לולו... מחר אני אשאל את אח שלי אולי הוא יידע משהו...

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ה' אוקטובר 25, 2007 2:49 am

מה לא עובד בהוגו-2? עשית מה שכתוב בהוראות?

נדב כ.

מצאתי

שליחה על ידי נדב כ. » ה' דצמבר 06, 2007 4:30 pm

מצאתי את המשחק של הוגו! כתוב באתר... זה עץ האלון הקסום. אני אשמח אם תוכלו לתת לו קישור להורדה.

סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS » ו' דצמבר 07, 2007 4:22 pm

כרגע באתר עץ האלון הקסום אינו מופיע אבל אני מבטיח לך ידידי
שאני יעלה את המשחק בשבוע הקרוב
בברכה עידו.

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ו' דצמבר 07, 2007 4:36 pm

הייתי מעדיף שלא תעלה את המשחק הזה.

סמל אישי של משתמש
idoS
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי idoS » ש' דצמבר 08, 2007 10:08 pm

למה עוג?
טוב מכיוון שעוג הוא מנהל והוא מעדיף שלא אעלה את המשחק הנ"ל אני יכבד את בקשתו
בברכה עידו.

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » א' דצמבר 09, 2007 1:39 am

ido0055 כתב:למה עוג?
אין דרך עדינה להגיד את זה, אז אני פשוט אגיד: אני מתכוון להעלות את המשחק בעצמי מתישהו ואני מעדיף שאני אעלה את המשחק הספציפי הזה במקום מישהו אחר. יש הרבה סיבות לעניין, הנה כמה לדוגמה:

*יכול להיות שאני אוכל לפרוץ את המשחק, וכמובן שעדיף שתהיה גרסה פרוצה.
*ככה יותר קל בשבילי לעדכן את ההודעה עם הורדה חדשה או פורמט חדש במקרה שצריך.
*סביר להניח שהכיווץ שלי יהיה יותר טוב.

ויש עוד הרבה סיבות למעשה, אלה רק היו דוגמאות.

Og
מנהל
מנהל

Re: מחפש משחק שהגיבורה ילדה בשם לולו, אבל לא זאת מהמופע ש

שליחה על ידי Og » א' מרץ 09, 2008 7:26 am

רציתי רק לעדכן עם עוד FYI אחד (אני מנצל את השָפעת לעשות קצת סדר בדיסקים שלי ומוצא כל מני דברים מעניינים):
המשחק שבהודעה הראשונה נקרא: "LuLu: המסע הקסום" (כן, זהו השם העברי - עם תווים באנגלית ולמיטב ידיעתי זה לא תקדים), זהו משחק מחברה צרפתית בשם Dada media (שכנראה נפטרה לא מזמן), תורגם, דובב והופץ ע"י הד-ארצי מולטימדיה. המשחק משנת 1995 והקריינות ע"י גדי טאוב.
אפשר למצוא עליו עוד פרטים בHOTU2 (להקליד LULU בחיפוש).

וגם המשחק הזה, בדומה לבלופי ועץ האלון הקסום, נכנס למאגר "צריך להעלות" שלי, שמתישהו, בעז"ה, יתרוקן.

נדב כ.

Re: מחפש משחק שהגיבורה ילדה בשם לולו, אבל לא זאת מהמופע של ל

שליחה על ידי נדב כ. » ב' אפריל 28, 2008 11:41 pm

אני פשוט לא מאמין, זה בדיוק המשחק הזה!! אני מחפש אותו כבר שנים על גבי שנים! כל מה שזכרתי היה שהוא ממש מוזר ושונה מכל המשחקים שהיו לי כשהייתי ילד, ועכשי וקראתי בHOTU וזה באמת ככה! וגם נזכרתי שהקריין הוא באמת גדי טאוב! תודה רבה רבה!

ועכשיו לשאלה המעצבנת: איך אני משיג אותו? :lol: אתה עומד להעלות אותו בקרוב?

(ד"א סליחה על התגובה המאוחרת, הייתי עמוס מאוד בחודשיים האחרונים. ושוב תודה על שנתת לי את השם!)

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ג' אפריל 29, 2008 12:35 am

כן, אני אעלה אותו בשבועיים-שלושה הקרובים. אתה מוזמן לרשום כאן כתובת דוא"ל ואני אודיע לך לכשאעלה אותו. לחלופין, אתה יכול להרשם לפורום ואני אשלח לך הודעה פרטית (שאתה יכול להגדיר ככה שתשלח גם כהודעת דוא"ל).

אתה גם יכול לבחור באפשרות של פשוט לבדוק את השרשור הזה מדי פעם, כי אני אשרשר כאן הודעה כשאעלה את המשחק.

סמל אישי של משתמש
nadcu42
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי nadcu42 » ג' אפריל 29, 2008 9:39 pm

סבבה, נרשמתי לפורום, אתה יכול לשלוח לי הודעות פרטיות, ואתה גם יכול לשלוח לי אי-מייל לפי האי-מייל שרשמתי בהרשמה (אני מעדיף לא לכתוב אותו פה מסיבות בטיחותיות). יש לי את השרשור הזה במועדפים, ואני אבדוק אותו מדי פעם.
תודה רבה!

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא