מציאת משחק הרפתקאה

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

galgold

מציאת משחק הרפתקאה

שליחה על ידי galgold »

שלום לכולם אני בחיפוש אחר משחק ששיחקתי בידלדותי

אני מאמין שמשחק לו יוצא לפני 2002 לכל היותר

המשחק הוא 3D ואתה מתחיל עם דמות (אני חושב שהיה אפשרות לבחור מתוך כמה דמויות אבל הכל מעורפל)

הדמות שהתחלתי איתה הייתה בלונדינית עם חרב ואתה מצחיל בתוך עיר המשחלק די ישן ואין טווח ראיה ממש גדול של המפה אפשר ויש שם מפלצות

זהו בדול מה שאני זוכר מזה אם אני לא טועה היה שם גם קודם אולי שיכל לירות דברים אבל ממש הכל במעורפל

אני חושב שאחד המפלצות הראשונות היו עטלף

ואם רוצים לתת יחס לגרפיקה ולאיך שרואים את השחקן אז זה היה ממבט מאחורי הדמות וקצת למלע

מקווה שזה מספיק אם יש לכם שאלות מנחות שיעזרו אני אשמח לנסות ותודה רבה לעוזרים :)
galgold

Re: מציאת משחק הרפתקאה

שליחה על ידי galgold »

סליחה על כל השגיאות כתיב :
שלום לכולם אני בחיפוש אחר משחק ששיחקתי בילדותי

אני מאמין שהמשחק לא יצא לפני 2002 לכל היותר

המשחק הוא 3D ואתה מתחיל עם דמות (אני חושב שהיה אפשרות לבחור מתוך כמה דמויות אבל הכל מעורפל)

הדמות שהתחלתי איתה הייתה בלונדינית עם חרב ואתה מתחיל בתוך עיר המשחק די ישן ואין טווח ראיה ממש גדול של המפה בתוך העיר ברחובות יש שם מפלצות

המשחק יותר מזכיר ocarina of time מאשר נגיד tombraider מבחינת המשחק והגרפיקה רק הרבה פחות polish מ המשחק של זלדה

וזהו בגדול זה מה שאני זוכר אם אני לא טועה היה שם גם קוסם שאולי יכל לירות דברים אבל ממש הכל במעורפל

אני חושב שאחד המפלצות הראשונות היו עטלף

ואם רוצים לתת יחס לגרפיקה ולאיך שרואים את השחקן אז זה היה ממבט מאחורי הדמות וקצת למלע

מקווה שזה מספיק אם יש לכם שאלות מנחות שיעזרו אני אשמח לנסות ותודה רבה לעוזרים :)
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

galgold

שליחה על ידי galgold »

לצערי לא אבל כן דומה בגרפיקה למרות שאני זוכר שהדמות הייתה דומה לפחות בראש שלי ל קלאוד מff7

המודל של הדמות שלו תמיד קופץ לי לראש
https://www.giantbomb.com/images/1300-2182492
לדוגמא
galgold

שליחה על ידי galgold »

לצערי לא אבל כן דומה בגרפיקה למרות שאני זוכר שהדמות הייתה דומה לפחות בראש שלי ל קלאוד מff7

המודל של הדמות שלו תמיד קופץ לי לראש
https://www.giantbomb.com/images/1300-2182492
לדוגמא
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

galgold

שליחה על ידי galgold »

גם לא
הייתי מתארק אתה יותר כ משחק שהוא לא סיפורי אלה שלבי אני חושב שגם היה נראה עמו אנימה אבל פה אני כבר לא בטוח מנסה כל יום להיזכר
aviadelfassy
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי aviadelfassy »

בהתבסס על התיאור שלך, נסה את הבאים: (אני משוכנע ב-100% שזה אחד מהם)

Darkstone - זהו RPG פעולה ששוחרר בסוף שנות ה-90. המשחק דומה לדיאבלו, אבל אתה יכול לסובב את המצלמה. ישנן מספר דמויות לבחירה, כולל לוחמים וקוסמים. הסגנון הגרפי ונקודת המבט עשויים להתאים למה שציינת.

Drakan: Order of the Flame - זהו משחק הרפתקאות פעולה שבו אתה משחק בתור גיבורה בשם Rynn שיש לה בן לוויה דרקון. אתה יכול לחקור מיקומים שונים ולהילחם ביצורים שונים. חלק מהמרכיבים של המשחק עשויים להתאים לתיאור שלך.

Silver - זהו RPG פעולה שבו אתה יכול לשלוט במספר דמויות ולעבור ביניהן. יש מגוון רחב של מקומות לחקור, כולל עיירות ונופים שונים.

Beyond Good & Evil - למרות שזה עשוי להיות סיכוי קלוש, משחק הרפתקאות פעולה זה כולל גיבורה בשם ג'ייד. המשחק כולל חקר מיקומים שונים, לחימה ופתרון חידות.

Legacy of Kain: Soul Reaver - עוד משחק פעולה-הרפתקאות עם גוון כהה. בעוד שהדמות הראשית, רזיאל, אינה בלונדינית עם חרב, במשחק יש עטלפים ומפלצות אחרות, והוא משוחק מנקודת מבט של גוף שלישי.

בהצלחה
סמל אישי של משתמש
astralc
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי astralc »

אולי
dungeon siege
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא