איך קופצים ב"פלאשבק"

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סלאשר

איך קופצים ב"פלאשבק"

שליחה על ידי סלאשר »

אז איכשהו נזכרתי במשחק "פלאשבק" שפותח על ידי היוצרים של עולם אחר. מזמן לא שיחקתי בו, החלטתי לתת לו צ'אנס נוסף אחרי שנים שהיה אצלי בתקייה במחשב. ואני ישר הבנתי מדוע ויתרתי עליו מהר: אני לא מצליח לקפוץ קדימה. אני מצליח לקפוץ למעלה כאשר אני לוחץ על למעלה. אבל אני לא מצליח לעשות קפיצה לקדימה/זינוק והדבר הזה תוקע אותי עוד בשלב הראשון. ניסיתי לחפש מדריכים ברשת לגבי זה אבל כולם עם גרסת הסופר נינטנדו (וגם שם אני לא מצליח לקפוץ)

אשמח לעזרה כאן

תודה
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: איך קופצים ב"פלאשבק"

שליחה על ידי Octarine »

כן, השליטה במשחק הזה קצת מוזרה. כדי לקפוץ קדימה, צריך ללחוץ shift + up.
שים לב שיש עוד מהלך של קפיצה, תתחיל לרוץ עם shift + left/right, ואז תעזוב את מקש הכיוון אבל תחזיק את shift לחוץ. קונרד יקפוץ אוטומטית כשיגיע לקצה ויתפוס את הפלטפורמה מעל. יש כמה מקומות שאתה חייב להשתמש בזה.
סלאשר

שליחה על ידי סלאשר »

Octarine כתב: ג' מרץ 21, 2023 5:45 pm כן, השליטה במשחק הזה קצת מוזרה. כדי לקפוץ קדימה, צריך ללחוץ shift + up.
שים לב שיש עוד מהלך של קפיצה, תתחיל לרוץ עם shift + left/right, ואז תעזוב את מקש הכיוון אבל תחזיק את shift לחוץ. קונרד יקפוץ אוטומטית כשיגיע לקצה ויתפוס את הפלטפורמה מעל. יש כמה מקומות שאתה חייב להשתמש בזה.
הצלחתי לקפוץ קדימה. תודה רבה

אבל יש לי עוד שתי בעיות

1. הקפיצה שתיארת כאן, אני לא מצליח לעשות אותה כלל. אני רץ, עוזב את מקש הכיוון אבל קונרד לא קופץ

2. כאשר אני עושה קפיצה לקדימה ונתלה, אני לא מצליח להתרומם למעלה. קונרד נשאר תלוי איזו שניה אבל עוזב ונופל
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

יכול להיות שיש בעיה במקש shift שלך? אולי תנסה למפות את זה למקש אחר.
סלאשר

שליחה על ידי סלאשר »

Octarine כתב: ד' מרץ 22, 2023 1:59 pm יכול להיות שיש בעיה במקש shift שלך? אולי תנסה למפות את זה למקש אחר.
לא נראה שיש לי בעיה. אני מצליח לעשות פעולת אחרות עם שיפט...
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

תנסה להשתמש במקלדת חוטית ולא אלחוטית במידה וזה אכן המצב

פתרון נוסף, אתה יכול ללחוץ CTRL+F1 ולשנות את המקש SHIFT למשהו אחר, זה נקרא DOSBOX KEY MAPPER
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא