סימולטור טיסה עם אישה מפחידה

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סלאשר

סימולטור טיסה עם אישה מפחידה

שליחה על ידי סלאשר »

היי אנשים
נראלי שלפני כמה שנים אני שאלתי את זה כאן באתר אבל לא קיבלתי מענה ואני גם לא מוצא את הפוסט הזה יותר. מקווה שאולי עכשיו יש כאן אנשים שכן ידעו על מה אני מדבר. והפעם אשתמש בתבנית

מערכת - במחשב. נראלי שדוס אבל יכול להחות סיכוי קלוש שאולי לא

טווח שנים - שיחקתי את המשחק ממש בסוף שנות התשעים או תחילת שנות האלפיים. בטוח לפני 2003. אין לי מושג שנת יציאה

שפה - אנגלית

סוגה (ז'אנר) - זו הייתה סימולציית מסוקים. אני לא זוכר אם יש לזה גם מאפיינים של SHOOTERS או לא

מוסיקה וקול - הסאונד היחיד שאני זוכר זה הפורפלור של המסוק מCUTSCENE הפתיחה

צבעים וגראפיקה - זו הייתה גרפיקה תלת ממדית מאוד עתיקה. משהו בסגנון של טומבר ריידר הראשון או לבד בחושך

הכרות - אבא שלי שיחק איתו ואני תמיד הייתי לידו. אין לי מושג מאיפה הוא הכיר אותו (ולצערי הוא גם לא זוכר)

פרמטרים נוספים - המשחק מתרחש באזוד די מדברי. בתחילת המשחק יש CUTSCENE קצר שרואים את המסוק יוצא מהמנחת שלו לכיוון האזור המדברי (באור יום) אבל הדבר היחיד שבאמת צרוב לי במוח, הדבר היחיד ששומר על הזכרון של המשחק, זו האישה המקריפה מהאינטרו. ממש בפתיחה של המשחק, לפני התפריט הראשי, יש תמונה של אישה מאוד מלחיצה. העור שלה לבן, היא קירחת לגמרי, העיניים שלה שחורות והיא מסתכלת ישירות על המסך. האישה המקריפה הזו מופיעה רק באינטרו ולא בשום מקום אחר. בכל פעם שאני ואבא שלי שיחקנו במשחק אבא שלי דילג על האינטרו. הפעם האחת הזו שראיתי את התמונה הזו, זו הייתה הפעם האחרונה ששיחקתי במשחק. התמונה של האישה הזו כל כך הפחידה לי את הנשמה שאני פשוט סירבתי לגעת במשחק הזה. יותר לא שיחקתי בזה. לא התקרבתי לחרא הזה.

מקווה מאוד שמישהו יודע על מה אני מדבר. אני כבר בן 27 ואני כל כך רוצה לראות שוב את האישה המלחיצה הזו, להתמודד עם הדבר הזה ולסגור את הפרק הזה.
תודה רבה
סלאשר

Re: סימולטור טיסה עם אישה מפחידה

שליחה על ידי סלאשר »

שחכתי לציין לגבי התמונה של האישה, סגנון התמונה של האישה מאוד דומה לתמונת הפנים של לארה בתפריט של טומב ריידר הראשון:

https://retrofreakreviews.files.wordpre ... aider1.jpg
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

גולגלות ועוד

שליחה על ידי brother34 »

אתה בטוח שהאשה הייתה ממש שייכת למשחק, ולא חלק מאינטרו של פריצה או משהו כזה?
( היה מאוד נפוץ בזמנו, ויש לזה שם ספציפי שאין לי כח לגגל כרגע)
סלאשר

Re: גולגלות ועוד

שליחה על ידי סלאשר »

brother34 כתב: ב' פברואר 27, 2023 10:39 am אתה בטוח שהאשה הייתה ממש שייכת למשחק, ולא חלק מאינטרו של פריצה או משהו כזה?
( היה מאוד נפוץ בזמנו, ויש לזה שם ספציפי שאין לי כח לגגל כרגע)
מזאת אומרת אינטרו של פריצה?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

אי אז בנייטיז היו קבוצות של קראקרים שפורצים משחקים, הם היו מוסיפים לפני שהמשחק עולה עוד "אינטרו", איזה מסך עם תמונה או אנימציה ומוזיקה והפרטים של הקבוצה שלהם. זה לא היה חלק מהמשחק אלא תלוי במי פרץ אותו. חלק מהאינטרואים האלו היו מאוד מושקעים.
אתה יכול לחפש demo scene 90s ביוטיוב כדי לראות דוגמאות לדברים כאלה.
סמל אישי של משתמש
brother34
משתמש רשום
משתמש רשום

Get to the Choppa!

שליחה על ידי brother34 »

זה יהיה די מצחיק, מצד אחד, אם באמת הפרצופה הזו היא בסה"כ משהו של קראקר (קראתי, אהבתי, גנבתי, אוקטרין),
ויכלת לשחק במשחק כל השנים בלי לפחד, ומצד שני קצת עצוב כי עכשיו יהיה לך עוד יותר קשה למצוא את המשחק...
מצד שלישי, אולי במקרה כזה לא יעניין אותך בכלל המשחק.
למקרה שכן, סימולטור מסוקים שאני יכול לחשוב עליו זה LHX, שבזמנו מאוד אהבתי, אבל אפילו הגרפיקה של לבד באפילה הראשון נראית כמו FARCRY 5 לידו,
והוא גם מ1990, אז כנראה שזה לא זה.
היו כל מיני קומנצ'י ואפאצ'י פופולריים בשנות ה90, אולי אחד מהם.
סלאשר

שליחה על ידי סלאשר »

Octarine כתב: ד' מרץ 01, 2023 11:36 am אי אז בנייטיז היו קבוצות של קראקרים שפורצים משחקים, הם היו מוסיפים לפני שהמשחק עולה עוד "אינטרו", איזה מסך עם תמונה או אנימציה ומוזיקה והפרטים של הקבוצה שלהם. זה לא היה חלק מהמשחק אלא תלוי במי פרץ אותו. חלק מהאינטרואים האלו היו מאוד מושקעים.
אתה יכול לחפש demo scene 90s ביוטיוב כדי לראות דוגמאות לדברים כאלה.
מעולם לא ידעתי על זה
brother34 כתב: ה' מרץ 02, 2023 12:45 am זה יהיה די מצחיק, מצד אחד, אם באמת הפרצופה הזו היא בסה"כ משהו של קראקר (קראתי, אהבתי, גנבתי, אוקטרין),
ויכלת לשחק במשחק כל השנים בלי לפחד, ומצד שני קצת עצוב כי עכשיו יהיה לך עוד יותר קשה למצוא את המשחק...
מצד שלישי, אולי במקרה כזה לא יעניין אותך בכלל המשחק.
למקרה שכן, סימולטור מסוקים שאני יכול לחשוב עליו זה LHX, שבזמנו מאוד אהבתי, אבל אפילו הגרפיקה של לבד באפילה הראשון נראית כמו FARCRY 5 לידו,
והוא גם מ1990, אז כנראה שזה לא זה.
היו כל מיני קומנצ'י ואפאצ'י פופולריים בשנות ה90, אולי אחד מהם.
אני לא חושב שהפרצוף הזה הוא איזה קראקר. אני די בטוח שהדיסק שאבא שלי השתמש בו היה המקורי. אבל אם זה באמת פרצוף של קראקר אני אהיה האדם הכי מאוכזב EVER כי אני כראה לא אמצא יותר את הקריפית הזו שהביאה לי סיוטים. מקווה שזה לא באמת קראקר. הדיסק פשוט נאבד כאשר עברתי דירה ב2002 (או 2003). אם כך, הפיתרון היחיד שנשאר לי זה לחכות שימציאו בעתיד איזה מכשיר שמאפשר לראות זכרונות ואז אוכל לצפות באישה המקריפה הזו.
מזה קומונצ'י ואפאצ'י?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

סלאשר כתב: ו' מרץ 03, 2023 11:33 am מזה קומונצ'י ואפאצ'י?

כל מיני כאלה - https://www.myabandonware.com/game/apache-25b
יש הרבה סימולטרים של מסוקים, נראה לי שבלי פרטים נוספים תצטרך לעבור עליהם אחד אחד עד שתמצא...
סלאשר

שליחה על ידי סלאשר »

Octarine כתב: ו' מרץ 03, 2023 12:55 pm
סלאשר כתב: ו' מרץ 03, 2023 11:33 am מזה קומונצ'י ואפאצ'י?

כל מיני כאלה - https://www.myabandonware.com/game/apache-25b
יש הרבה סימולטרים של מסוקים, נראה לי שבלי פרטים נוספים תצטרך לעבור עליהם אחד אחד עד שתמצא...
אעבור. מקווה שזה יהיה שם
מקווה שאבא שלי זוכר פרטים נוספים.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא