משחק ישן ללימוד אנגלית

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

matanks
משתמש רשום
משתמש רשום

משחק ישן ללימוד אנגלית

שליחה על ידי matanks »

היי כולם, אשמח לעזרתכם אחרי שנים של חיפושים...
מדובר על משחק ששיחקתי בסביבות 2003, אני לא בטוח אם על גבי windows xp או לפני. הוא הופעל על גבי דיסק שכל מה שאני זוכר זה שהוא היה בצבע ורוד (לדעתי!)
מדובר על משחק מדובב בעברית שלימד על הABC בצורה אינטראקטיבית. בסרגל למעלה היו כל האותיות ולחיצה עליהן העבירה לאיזשהו נרטיב אינטראקטיבי שמתחבר לאות (לדוגמה, מפעל גלידה באות i או איזשהו תיאתרון עם אגוזים).
הדבר הכי בולט במשחק הוא שניתן לתקשר עם ארבע דמויות שמלוות אותך: צפרדע, תוכי, חזירה ואיכר. ניתן היה ללחוץ על אחד מהם בכל אות והוא היה מפעיל מיני משחק ייחודי:
הצפרדע הייתה מספקת חפצים אינטראקטיביים המתחילים באות הלועזית שנבחרה
התוכי היה מעביר למשחק שבו התמונה מרוחה בשחור-לבן וצריך למצוא חפצים
החזירה והאיכר סיפרו על עובדות וסיפורים מעניינים (כמו על אדם ששבר שיא עולם באכילת גלידה במהירות אבל נשרו לו השיניים בגלל זה).

הייתי משחק במשחק הזה בתור ילד אצל סבתא שלי ומאוד חשוב לי למצוא אותו אחרי כל כך הרבה זמן... כל עזרה תתקבל בברכה!
סמל אישי של משתמש
המלך גוליאן
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Re: משחק ישן ללימוד אנגלית

שליחה על ידי המלך גוליאן »

אולי גדול !!!!! רבקה מלמדת אנגלית ???
סמל אישי של משתמש
משתמש חדש
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי משתמש חדש »

במדינת הילדים? יש שם צפרדע וחזירה ותוכי, לא בטוח לגבי האנגלית
matanks
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי matanks »

המלך גוליאן כתב: ג' נובמבר 29, 2022 12:02 am אולי גדול !!!!! רבקה מלמדת אנגלית ???
אני לא מצליח למצוא תיעוד של המשחק שציינת. יש לך במקרה צילום מסך או תיעוד כלשהו? אני חושב שאם אראה את המשחק בטוח אצליח לדעת
matanks
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי matanks »

משתמש חדש כתב: ג' נובמבר 29, 2022 12:03 am במדינת הילדים? יש שם צפרדע וחזירה ותוכי, לא בטוח לגבי האנגלית
לצערי לא... הדמויות שציינתי היו דמויות מרכזיות שתקשרו איתך.
נזכרתי גם שלפעמים הגרפיקה במשחק הייתה (לפעמים) סופר ריאליסטית עם תמונות מהמציאות!
סמל אישי של משתמש
ITAIGAMING
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי ITAIGAMING »

matanks כתב: ב' נובמבר 28, 2022 11:17 pm היי כולם, אשמח לעזרתכם אחרי שנים של חיפושים...
מדובר על משחק ששיחקתי בסביבות 2003, אני לא בטוח אם על גבי windows xp או לפני. הוא הופעל על גבי דיסק שכל מה שאני זוכר זה שהוא היה בצבע ורוד (לדעתי!)
מדובר על משחק מדובב בעברית שלימד על הABC בצורה אינטראקטיבית. בסרגל למעלה היו כל האותיות ולחיצה עליהן העבירה לאיזשהו נרטיב אינטראקטיבי שמתחבר לאות (לדוגמה, מפעל גלידה באות i או איזשהו תיאתרון עם אגוזים).
הדבר הכי בולט במשחק הוא שניתן לתקשר עם ארבע דמויות שמלוות אותך: צפרדע, תוכי, חזירה ואיכר. ניתן היה ללחוץ על אחד מהם בכל אות והוא היה מפעיל מיני משחק ייחודי:
החזירה והאיכר סיפרו על עובדות וסיפורים מעניינים (כמו על אדם ששבר שיא עולם באכילת גלידה במהירות אבל נשרו לו השיניים בגלל זה).

הייתי משחק במשחק הזה בתור ילד אצל סבתא שלי ומאוד חשוב לי למצוא אותו אחרי כל כך הרבה זמן... כל עזרה תתקבל בברכה!
איתמר בעולם האנגלית?
אין כרגע צילומי גיימפליי כי המשחק נחשב ליחסית חדש. והוא די אבוד לפי מה שאני רואה באינטרנט. המשחק יצא לראשונה בשנת 2003 (כמו שאמרת ששיחקת בו באותה שנה)אבל הנה צילום של העטיפה של המשחק:

תמונה
סמל אישי של משתמש
המלך גוליאן
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי המלך גוליאן »

הוא לא אבוד.... בקרוב הוא יעלה כגיימפלי בערוץ שלי
matanks
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי matanks »

ITAIGAMING כתב: ג' נובמבר 29, 2022 10:44 pm
matanks כתב: ב' נובמבר 28, 2022 11:17 pm היי כולם, אשמח לעזרתכם אחרי שנים של חיפושים...

איתמר בעולם האנגלית?
אין כרגע צילומי גיימפליי כי המשחק נחשב ליחסית חדש. והוא די אבוד לפי מה שאני רואה באינטרנט. המשחק יצא לראשונה בשנת 2003 (כמו שאמרת ששיחקת בו באותה שנה)אבל הנה צילום של העטיפה של המשחק:

תמונה
אני מכיר את הסדרה של משחקי איתמר! אחלה נוסטלגיה, אבל לצערי זה עדיין לא המשחק שאני מחפש...
סמל אישי של משתמש
ITAIGAMING
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי ITAIGAMING »

אה, אוקיי. זכור לך על ידי איזה חברה יצא המשחק?
זה היה משחק של מטח? היו להם המון משחקים שמלמדים אנגלית..
matanks
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי matanks »

ITAIGAMING כתב: ד' נובמבר 30, 2022 8:20 pm אה, אוקיי. זכור לך על ידי איזה חברה יצא המשחק?
זה היה משחק של מטח? היו להם המון משחקים שמלמדים אנגלית..
אני לא זוכר איזה חברה יצרה את המשחק הזה :scratch:
בזמנו אפילו לא ידעתי לקרוא...
בוודאות זה לא היה משחק של מטח. אני אגיד שלא יודע כמה הייתי מגדיר את המשחק הזה כמשחק "חינוכי" פרופר או עם מטרה חינוכית. בדיעבד היה לו תחושה של משחק שעשו אותו בחו"ל (משהו אנגלי או אמריקאי, אני זוכר שזרקו שם משהו על "כותלי חזיר") ודיבבו לעברית.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא