החלפה דחופה של הסיקורים ל-Xonix, Qix ו-Volfied

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

דור123
משתמש רשום
משתמש רשום

החלפה דחופה של הסיקורים ל-Xonix, Qix ו-Volfied

שליחה על ידי דור123 »

הסיקורים של משתמש מולטיפלייר לשעבר, על Xonix, Qix ו-Volfied, גרועים ומוטעים מן היסוד, ומתייחסים רק לצד הישראלי של משחקים אלו. קסוניקס הוא חיקוי ישראלי די גרוע של משחק הארקיד Qix של Taito, ואילו Volfied הוא משחק ארקיד של Taito, שמהווה המשך של Qix. כל קשר בין Volfied לבין קסוניקס, הוא מקרי בלבד, והמשחק איננו סוגר שטחים: קטגוריה מומצאת בישראל, שנוצרה מהכינוי של קסוניקס שהיה שם זה.
אם תקראו בויקיפדיה האנגלית בערכים על Volfied ו-Qix, תגלו שמה שהיה מוכר בישראל כסוגר שטחים, איננו סוגר שטחים. אני אפילו קראתי שהמשחק Volfied לא היה כזה פופולרי בעולם בניגוד למה שהוא היה בישראל.
על כן, אני מבקש בדחיפות להחליף את הסיקורים של מולטיפלייר לקסוניקס, Volfied ו-Qix, לסיקורים שאינם מתייחסים לישראל בלבד, ואינם מקשרים בין שני המשחקים של Taito לקסוניקס.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: החלפה דחופה של הסיקורים ל-Xonix, Qix ו-Volfied

שליחה על ידי Octarine »

הו שלום לך דור, באמת תהיתי לאחרונה מה שלומך.
באופן אישי אני לא כל כך מבין על מה אתה מתרעם, ומה הבעיה שלך עם הכינוי סוגר שטחים. אפילו אם זה לא הכינוי המקובל למשחקים מהסוג הזה, למה זה שונה למשל מהכינוי בעברית "קווסטים" למה שנקרא באנגלית "adventure games". בנושא טעויות עובדתיות למינהן, אני באמת לא מומחה בעניין, אבל בהחלט יתכן שיש טענות לא נכונות בכל מיני סיקורים.
בכל מקרה, מכיוון שמסע אל העבר לא מעסיק צוות של כותבים, למרות שאתה מבקש בדחיפות אין מי שיכתוב את הסיקורים החדשים והמתוקנים האלו.
אתה בהחלט מוזמן לכתוב סיקורים חדשים בעצמך ולפרסם אותם כאן, ואם גורדי יחליט שהם ראויים להחליף את הסיקורים הקיימים הוא יעשה את זה.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא