צריך עזרה בקין 4

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סלאשר

Re: צריך עזרה בקין 4

שליחה על ידי סלאשר »

קיציק B כתב: ג' נובמבר 22, 2022 2:02 pm על מה אתה מדבר? מה פתאום כל השלבים נראים אותו הדבר?
אולי שיחקת ברמה קלה?
שחק ברמה קשה, ובכל פעם יש סוגים שונים של אויבים.
וחוץ מזה, למה שלא תשחק בחבילת הרמות החדשה?
הנה: https://keenwiki.shikadi.net/wiki/Keen_5_mods
נראה אותך מצליח לסיים את החבילה הזאת:
https://keenwiki.shikadi.net/wiki/The_Alphamatic
במיוחד עם ארבעת השלבים הסודיים, שלוקחים המון שעות!
הכוונה שלי זה שהסביבה שם נראית מאוד זהה כי כל המשחק בתוך החללית הזו. אני יותר אדם של סביבה פתוחה כמו בקין 4 או 6

מה שכן, המודים של קין 5 הם נהדרים. בעיקר קין 9
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

אני מסכים עם סלאשר. השלבים של קין 5 באמת מאוד דומים אחד לשני, לעומת 4 או 6 שם בכל כמה שלבים היה עיצוב שונה לגמרי.
קצת מוזר שחושבים על זה, הרי 4 היה פרק ה-shareware, הייתי מצפה שדווקא בפרק שבתשלום הם היו משקיעים יותר בעיצוב. אבל אולי סתם נמאס לרומרו וטום הול בשלב הזה.
סלאשר

שליחה על ידי סלאשר »

Octarine כתב: ד' נובמבר 23, 2022 11:01 am אני מסכים עם סלאשר. השלבים של קין 5 באמת מאוד דומים אחד לשני, לעומת 4 או 6 שם בכל כמה שלבים היה עיצוב שונה לגמרי.
קצת מוזר שחושבים על זה, הרי 4 היה פרק ה-shareware, הייתי מצפה שדווקא בפרק שבתשלום הם היו משקיעים יותר בעיצוב. אבל אולי סתם נמאס לרומרו וטום הול בשלב הזה.
אני בשמחה הייתי משלם על משחקים עם עיצוב של המשחק הרביעי או השישי (ואפילו קין דרימס) מאשר על המשחק החמישי.

לדעתי קומנדר קין זו סדרה שלא צריכה לעשות משחק שתקועים בחללית כל הזמן. אחרי הכול מדובר על סדרת משחקים שמתקיימת בחלל וחוקרים כוכבים שלא באמת קיימים. לעשות משחק שמתקיים בחללית זה פספוס ענק ולא מימוש הפוטנציאל של היקום הפנימי של קומנדר קין. אני מבין שאותה חללית היא חשובה לעלילה של המשחק. אבל לדעתי יכלו לעשות שעשרת השלבים הראשונים הם בכוכב הזה עליו מתקיים השלב הסודי (שזה די מוזר שלו אין בכלל רמז לקיום שלו בניגוד לשלבים סודיים במשחקים אחרים) ורק חמשת השלבים האחרונים בחללית הזו
אילון מאסק
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי אילון מאסק »

על מה אני צריך ללחוץ כדי לקבל את ההילה סביב קין שהופך אותו לחסין פגיעה?
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

ההילה מופיעה רק בקין 3 אם אני זוכר נכון. צריך ללחוץ G+O+D יחד כדי להפעיל את הצ'יט.
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

אני גדלתי על הצ'יטים האלה:
1. (נדמה לי שתחמושת)
א ב רווח
2. (נדמה לי שבלתי פגיע + יכול לעוף על ה'פוגו')
ג ע O

לא ברור למה שיננו את זה דווקא ככה :lol:

אמור לעבוד על קין 1+2+3
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא