מחפש משחק בעברית של הרקולס - משחק אחר ממה שרובכם מכירים.

מחפשים את "הכדור הקופץ ההוא"? מתגעגעים ל"משחק עם הטנקים"? כתבו פה תאור של המשחק ונעשה הכל כדי לגלות את השם הלועזי שלו - ובכך לעזור לכם למצוא אותו...

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

lior111
משתמש רשום
משתמש רשום

מחפש משחק בעברית של הרקולס - משחק אחר ממה שרובכם מכירים.

שליחה על ידי lior111 »

שלום רב. אני זוכר שפעם היה לי בדיסק משחק כזה של הרקולס, אבל לא המשחק המוכר. אני לא מדבר על המשחק הזה:
http://www.youtube.com/watch?v=kvgRpOHTDOc" target="_blank

זה היה משחק אחר לגמרי. הדמויות בו היו מדברות, היה אפשר לבחור כל מיני עולמות ומקומות שונים מתוך כל מיני מלבנים. הדמויות היו משוחחות ביניהם, וכל פעם הם היו חוזרים ואומרים משהו כמה פעמים, וכל פעם משהו שונה. היה במשחק הזה גם משחק מסויים, שזה לא היה ממש המטרה העיקרית של המשחק, אלא יותר משחק חשיבה מאשר משחק פעולה.

למישהו יש מושג איך קוראים למשחק הזה? אני לא מצליח למצוא אותו ברשת. תודה מראש לכל מי שיעזור.

חשוב לי גם לומר שהדיבור בין הדמויות היה בדיבוב לעברית של הסרט הרקולס. זה היה משחק כאילו שמבוסס פחות או יותר על הסרט של הרקולס. אז ככה שהמשחק הזה היה בלעדית בעברית (לפחות הגרסה העברית של המשחק, אין לי מושג אם יצא למשחק הזה גם גרסה אנגלית של הסרט של דיסני)

אני אשמח אם תוכלו לנסות ולמצוא לי את השם של המשחק הזה. כמה שחיפשתי לא הצלחתי למצוא. תודה מראש.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Re: מחפש משחק בעברית של הרקולס - משחק אחר ממה שרובכם מכירים.

שליחה על ידי Ingsoc »

זה המשחק היחיד האחר שמצאתי שמתאים להגדרה שלך:

http://www.mobygames.com/game/disneys-hades-challenge" target="_blank
lior111
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי lior111 »

Ingsoc כתב:זה המשחק היחיד האחר שמצאתי שמתאים להגדרה שלך:

זה נראה דומה לזה, אך אני לא בטוח אם זה זה. חיפשתי את המשחק בכל האינטרנט כדי לבדוק אם זה המשחק שאני מחפש, אבל לצערי לא הצלחתי למצוא אפילו הורדה אחת תקינה של המשחק.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

זה המשחק היחיד (מלבד המשחק שהבאת בקישור הראשון) שמתבסס על סרט ההנפשה של דיסני.
lior111
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי lior111 »

Ingsoc כתב:זה המשחק היחיד (מלבד המשחק שהבאת בקישור הראשון) שמתבסס על סרט ההנפשה של דיסני.
אוקיי, אבל המשחק שאני שיחקתי בו היה בעברית. בכל מקרה, אתה יכול לנסות בבקשה למצוא לי הורדה תקינה של המשחק הזה? אני פשוט לא מצליח למצוא כמה שאני מחפש..
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

lior111 כתב:
Ingsoc כתב:זה המשחק היחיד (מלבד המשחק שהבאת בקישור הראשון) שמתבסס על סרט ההנפשה של דיסני.
אוקיי, אבל המשחק שאני שיחקתי בו היה בעברית. בכל מקרה, אתה יכול לנסות בבקשה למצוא לי הורדה תקינה של המשחק הזה? אני פשוט לא מצליח למצוא כמה שאני מחפש..
באמת נראה לך שדיסני תייצר משחק באופן בלעדי בעברית? :o בטח המשחק תורגם ע"י החברה שייבאה אותו לארץ (לפי התאריך הייתי אומר מדיה פלוס או הד ארצי).
lior111
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי lior111 »

Ingsoc כתב:
lior111 כתב:
באמת נראה לך שדיסני תייצר משחק באופן בלעדי בעברית? :o בטח המשחק תורגם ע"י החברה שייבאה אותו לארץ (לפי התאריך הייתי אומר מדיה פלוס או הד ארצי).
המשחק היה בדיבוב לעברית, עם הקולות של הסרט בעברית. לא עם תרגום. בכל מקרה, עזוב את זה עכשיו. אתה יכול לנסות ולעזור לי למצוא הורדה של המשחק?
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

lior111 כתב:המשחק היה בדיבוב לעברית, עם הקולות של הסרט בעברית. לא עם תרגום. בכל מקרה, עזוב את זה עכשיו. אתה יכול לנסות ולעזור לי למצוא הורדה של המשחק?
ואיך זה שהם דיבבו את המשחק (בעזרת המדובבים של הסרט?) הופך אותו לפחות מתורגם?תמונה

בכל מקרה לא הצלחתי למצוא הורדה ישירה, תחפש באימיול או תנסה למצוא טורנט. לא מאמין שתצליח למצוא את הגרסה העברית אלא אם מישהו פה יעלה אותה.
lior111
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי lior111 »

Ingsoc כתב:
lior111 כתב:המשחק היה בדיבוב לעברית, עם הקולות של הסרט בעברית. לא עם תרגום. בכל מקרה, עזוב את זה עכשיו. אתה יכול לנסות ולעזור לי למצוא הורדה של המשחק?
ואיך זה שהם דיבבו את המשחק (בעזרת המדובבים של הסרט?) הופך אותו לפחות מתורגם?תמונה

בכל מקרה לא הצלחתי למצוא הורדה ישירה, תחפש באימיול או תנסה למצוא טורנט. לא מאמין שתצליח למצוא את הגרסה העברית אלא אם מישהו פה יעלה אותה.
חבל שנאבד לי הדיסק של זה..בכל מקרה, אני בכלל עדיין לא בטוח שזה המשחק. התמונות האלה מהמשחק לא מוכרות לי, למרות שהמשחק נראה כמעט אותו הדבר. אני צריך להוריד את הגרסה האנגלית ולבדוק אם זה בכלל המשחק. כרגע לא הצלחתי למצוא, אני אנסה לחפש גם הורדה מטורנט.

עריכה: מצאתי את הטורנט: http://torrage.com/torrent/CCD733B7A0A6 ... C6.torrent" target="_blank

לצערי אבל אני לא מצליח להוריד איתו..אתה יכול לנסות להוריד ולהגיד לי אם זה בכלל מתחיל להוריד? כי אצלי זה רושם מוריד, ולא מוריד שום דבר..אפילו קצב הורדה אין.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי Ingsoc »

מצטער אני לא מתעסק עם טורנטים.
סמל אישי של משתמש
matan2001
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי matan2001 »

יכול להיות שישלי את המשחק, אני אבדוק.

עריכה: היה לי את המשחק, אבל מכרתי אותו לפני כמה שנים, ונשאר לי רק משחק בקופסה דומה של טרזן.
zibib
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי zibib »

Ingsoc כתב: א' מאי 06, 2012 9:29 am זה המשחק היחיד האחר שמצאתי שמתאים להגדרה שלך:

אני גם מחפש משחק שפעם שיחקתי בו של הרקולס, שהוא לא משחק הפלטפורמה הידוע, אלא ספר אינטראקטיבי, כמו המשחקים של living books.

זה לחלוטין לא disneys-hades-challenge.
אני יכול לתאר סצנות ספציפיות שאני זוכר מהמשחק אם מישהו רוצה, אבל באופן כללי, זאת הייתה גרפיקה כמו בסרט, היה דיבוב לעברית, ופעם בכמה סצנות היה משחק גדול שיכולת לשחק בו אם רצית.

אשמח אם מישהו יוכל לתרום את השם של המשחק, צילומי מסך שלו, וקישורים להורדה.
zibib
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי zibib »

טוב, דבר ראשון פתחתי פוסט, {או הגבתי לפוסט קיים} ורק אחר כך חיפשתי בגוגל.
הנה קישור לגרסא האנגלית נyoutube:
https://www.youtube.com/watch?v=6R4mKC7gl_4

עכשיו נשאר לי למצוא את הדיבוב לעברית.
סמל אישי של משתמש
Ondskan
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Ondskan »

מצאתי את הדיסק הצרוב שהיה לי, לצערי הוא היה שרוט.
לקחתי אותו לניקוי והצלחתי לגבות אותו (:
תמונה
נערך לאחרונה על ידי Ondskan ב א' ינואר 08, 2023 2:31 am, נערך פעם 1 בסך הכל.
סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis »

תודה רבה :P

איפה ניקית את הדיסק? ועד כמה הוא היה שרוט?
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא