אשמח לקצת עזרה באלאדין, שלב 6

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

טל-יה

אשמח לקצת עזרה באלאדין, שלב 6

שליחה על ידי טל-יה »

יש קטע בו אני חייבת לקפוץ כדי שסלע לא יהרוג אותי,
ואני לא מצליחה לנחות על המרבד.
איך אני עושה את זה?
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

Re: אשמח לקצת עזרה באלאדין, שלב 6

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

אבל את רואה את המרבד, לא? כלומר, את בסוף השלב. את מצליחה לנחות על המרבד אבל הסלע פוגע בך והורג אותך, זה לא שאת "מפספסת" את המרבד, לא?
אם אני צודק, אז יש שתי תשובות לשאלה שלך. התשובה הראשונה היא שאפשר לקפוץ באופן שבו הסלע לא יפגע בך, זה בעיקר עניין של מזל וכנראה שלא נסית מספיק (כנראה כדאי לקפוץ ממש ברגע האחרון וגבוה, לא להתעכב בכלל בבריחה מהסלע בתעלה לפני כן, וכו'). התשובה השניה היא שבעצם שאפשר לשרוד את הפגיעה של הסלע כשהוא נופל עליך כשאת על המרבד - אם את מגיעה לנקודה עם בריאות מלאה (שזה לא קשה מדי, רב הדברים בשלב הזה הורגים מיד). במקרה כזה הסלע יוריד לך כמעט את כל מד הבריאות אבל תישארי בחיים (שוב, כנראה שלא נסית מספיק). יש מצב שהתשובה השניה נכונה רק לגבי גרסת ה-DOS, אז אם את משחקת בגרסה אחרת וזה לא עובד תמשיכי לנסות לחמוק מהסלע בסוף במקום להתמקד בלהגיע לשם עם בריאות מלאה.

[עריכה]
נזכרתי בעוד משהו שיכול להיות שיש לו קשר, אבל לא בטוח. אני תמיד מעדיף את הדרך למעלה ברב חלקי השלב, ובפיצול לקראת הסוף (בתוך התעלה) אני תמיד הולך למעלה. יש סיכוי שזה נותן יתרון למהירות של השחקן בסוף.
אורח

Re: אשמח לקצת עזרה באלאדין, שלב 6

שליחה על ידי אורח »

ככנראה שפשוט קפצתי רחוק מדי,
תודה על ההתייחסות!
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא