[חידה] 20 שאלות [נפתרה]

פורום החידות של "מסע אל העבר", בו תוכלו לבחון ולהפגין את הידע שלכם בכל מה שקשור למשחקים ישנים. כולם מוזמנים לנסות ולפתור את החידות הקיימות ואף להציג לקהילה חידות מקוריות, בהתאם לחוקי החידון.

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Og
מנהל
מנהל

Re: [חידה] 20 שאלות [נפתרה]

שליחה על ידי Og »

raztk כתב:הייתי נותן לא מעט כדי לראות את ההבעה על הפנים של עוג כשהוא קורא את התשובה. :>
אם נתעלם רגע מהעובדה שהבעות הפנים שלי בדר"כ לא מייצגות את ההרגשה, אני אשמח לדעת למה הבעת הפנים שלי הייתה אמורה להשתנות?

עידן כתב:עכשיו אני רוצה שכל אלו שאמרו שהם לא מכירים את המשחק יחזרו בהם. אין מצב שלא שמעתם על המשחק לפחות
לחזור בי ממה? ואם שמעתי על המשחק, איך זה עוזר לי? :scratch:
הדבר היחיד שידעתי, או יותר נכון שחשבתי שידעתי על המשחק זה שהוא קווסט קלאסי, לכן אני אשמח לשמוע, באופן תמציתי ולא ספויילרי, כמובן, באיזו דרך המשחק הוא "שילוב ז'אנרים"?
סמל אישי של משתמש
raztk
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי raztk »

Og כתב:אם נתעלם רגע מהעובדה שהבעות הפנים שלי בדר"כ לא מייצגות את ההרגשה, אני אשמח לדעת למה הבעת הפנים שלי הייתה אמורה להשתנות?
מסיבה כלשהי חשבתי שכן שיחקת במשחק המדובר (?), אז הנחתי שכשתראה את התשובה היא אולי תפתיע אותך, אבל עכשיו מסתבר לי שלא. לא התכוונתי ללעוג חלילה. :)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

הצג/הסתר תוכן
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Og כתב:
raztk כתב:הייתי נותן לא מעט כדי לראות את ההבעה על הפנים של עוג כשהוא קורא את התשובה. :>
אם נתעלם רגע מהעובדה שהבעות הפנים שלי בדר"כ לא מייצגות את ההרגשה, אני אשמח לדעת למה הבעת הפנים שלי הייתה אמורה להשתנות?

עידן כתב:עכשיו אני רוצה שכל אלו שאמרו שהם לא מכירים את המשחק יחזרו בהם. אין מצב שלא שמעתם על המשחק לפחות
לחזור בי ממה? ואם שמעתי על המשחק, איך זה עוזר לי? :scratch:
הדבר היחיד שידעתי, או יותר נכון שחשבתי שידעתי על המשחק זה שהוא קווסט קלאסי, לכן אני אשמח לשמוע, באופן תמציתי ולא ספויילרי, כמובן, באיזו דרך המשחק הוא "שילוב ז'אנרים"?
קודם כל-אתה צריך לשים את המשחק גבוה ברשימה שלך...אחד הטובים, ואם בחיים לא שיחקת בו- בושה! :lol:
הצג/הסתר תוכן
עריכה פעם נוספת: הייתי מציע שאת ההודעה הקודמת שלך, Og, תשים בתגית ספויילר, זה די מסגיר את המשחק שעליו חדתי את החידה
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא