אהלן לכולם, שאלה לגבי blackthorne

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

winter40000
משתמש רשום
משתמש רשום

אהלן לכולם, שאלה לגבי blackthorne

שליחה על ידי winter40000 » ב' נובמבר 17, 2008 1:46 pm

היי לכולם אני חדש כאן, יש לי שאלה לגבי המשחק blackthorne, מאיזושהי סיבה אני לא מצליח להפעיל את sound effects של המשחק, אלא רק את המוזיקה, כשאני מנסה להגדיר סאונד אז המשחק נעצר בהתחלה בשורת פקודה ונתקע, לא מגיע למסך הראשי או לאיזשהי צורה גרפית, בכול מקרה אני משתמש בדוסבוקס, ובמחשב הקודם שלי הצלחתי אבל בנוכחי (dell xps laptop) אני לא מצליח, ולשניהם יש אותו כרטיס סאונד, מוזר לא?

(אגב, יש לי comixZone ל xp) למי שרוצה

Og
מנהל
מנהל

Re: אהלן לכולם, שאלה לגבי blackthorne

שליחה על ידי Og » ב' נובמבר 17, 2008 5:44 pm

אם אתה משתמש בדוסבוקס, אין קשר לכרטיס הקול שלך.

לא הצלחתי להבין מדבריך מה בדיוק אתה עושה. האם אתה מפעיל את המשחק באמצעות פקודות? דרך godosbox שמריץ את הקובץ go.bat? דרך פרונאנד?
אילו הגדרות קול אתה בוחר?
האם שינית משהו בקונפיגורציה של דוסבוקס (לא בקונפיגורציה של המשחק)?

winter4

שליחה על ידי winter4 » ב' נובמבר 17, 2008 5:59 pm

הדבר היחיד שעשיתי זה הפעלתי setup דרך דוסבוקס ושמרתי קונפיגורציית סאונד של 220, 7, 1,5 נו הקונפיגורציה הרגילהאבל זה לא עובד, וזה היחיד שהוא מסכים לקבל
אם הייתי משנה את ההגדרות סאונד במקום 7 ל 5 הוא היה רושם לי error , הדבר היחיד שהוא קיבל זה ה default וזה הגיוני, אבל זה עדיין לא עובד, ניסיתי גם להעלות setup דרך xp ולשמור את ההגדרות ואז בחזרה ל דוסבוקס כדי להפעיל שוב את המשחק אבל הוא עושה אותו הדבר, מראה כאילו הוא עומד להפעיל את המשחק בשורת הפקודה של דוסבוקס ושם הוא נתקע .

אם אני מבטל את הסאונד ומשאיר רק מוזיקה אז הוא עובד

winter4

שליחה על ידי winter4 » ב' נובמבר 17, 2008 6:00 pm

אגב , כן אני מריץ את המשחק דרך שורת פקודה בדוסבוקס

winter4

שליחה על ידי winter4 » ב' נובמבר 17, 2008 6:03 pm

אגב, לא שיניתי שום הגדרות בדוסבוקס, אני רק אומר שהיה לי לפטופ אחר לפני כן ושם זה עבד, וזה מוזר כי הלפטופ הנוכחי הוא עם בדיוק אותו כרטיס קול
מה עושים?

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ב' נובמבר 17, 2008 6:15 pm

א. אם תתחבר לשם המשתמש שלך תוכל לערוך את ההודעה במקום לפרסם 3 עוקבות (ובכלל, נסה להגיב יותר בסבלנות, כך לא תצטרך לעדכן כל הזמן).

ב.
winter4 כתב:אני רק אומר שהיה לי לפטופ אחר לפני כן ושם זה עבד, וזה מוזר כי הלפטופ הנוכחי הוא עם בדיוק אותו כרטיס קול
כפי שאמרתי, אין קשר לכרטיס הקול או למחשב.

ג.
winter4 כתב:הדבר היחיד שעשיתי זה הפעלתי setup דרך דוסבוקס ושמרתי קונפיגורציית סאונד של 220, 7, 1,5 נו הקונפיגורציה הרגילהאבל זה לא עובד, וזה היחיד שהוא מסכים לקבל
אתה מתכוון ל- 220, 7, 1 (זו הקונפיגורציה הנכונה), אבל לא ציינת איזה כרטיס קול אתה בוחר... בכל מקרה, אתה צריך לבחור sound blaster pro.

אגב, איזו מערכת הפעלה יש במחשב? XP או ויסטה?

winter40000
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי winter40000 » ב' נובמבר 17, 2008 6:21 pm

זה בדיוק מה שבחרתי, אני משתמש ב xp

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ב' נובמבר 17, 2008 6:41 pm

אוקיי בוא נראה אם הבנתי, אז בחרת ב SBpro גם למוזיקה וגם לצלילים ואז אתה שומר את השינויים ויוצא מהSETUP ואח"כ מפעיל את הקובץ go.bat עדיין תחת דוסבוקס וכשאתה משחק אתה לא שומע צלילים (כלומר כשאתה יורה אין קול של ירייה).

עד כאן הכל נכון?

winter40000
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי winter40000 » ג' נובמבר 18, 2008 8:25 am

עד כאן קלעת בול בהנחה שלא הורדתי את המשחק מ"מסע אל העבר" משמע שלא הפעלתי את go.bat אבל כל שאר התיאור לגבי המשחק היה נכון לגבי הבעיות :)
בכל מקרה, הורדתי מהאתר מסע אל העבר את המשחק, הפעלתי את setup ניסיתי לבחור ב sound effects את 220 1 7 והוא רשם שאני לא יכול "error" אז בחרתי 220 1 5 ואז הכל היה בסדר, שמרתי ויצאתי , הפעלתי go.bat ועדיין לא עבד, הפעם הוא רושם לי illegal command:bethorne.exe
החלטתי לבטל לגמרי את הסאונד, ועדיין קיבלתי את אותה ההודעה, נראה לי שדווקא הפעם זה בכלל לא קשור לסאונד .

אגב, ניסיתי את כל מה שאמרתי גם דרך אקספי וגם דרך דוסבוקס, רושם את אותה הודעה מוזרה כשאני מפעיל את go.bat

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ג' נובמבר 18, 2008 3:22 pm

מה זאת אומרת? תמיד הפעלת את הקובץ go.bat כדי להריץ את המשחק? בהתחלה זה עבד רק עם מוסיקה וכעת זה לא עובד בכלל ומציין את השגיאה שהבאת? אתה בטוח שתמיד הפעלת את אותו קובץ או שלא נסית לפרוס מחדש את המשחק או משהו?

אורח

שליחה על ידי אורח » ג' נובמבר 18, 2008 6:06 pm

go.bat זה לא קובץ מקורי של המשחק, זה סה"כ קובץ פרסומת לאתר "מסע אל העבר" , אחרי שאתה לוחץ על מקש כלשהו אז הוא מפעיל קובץ אחר אוטומטית וזה מפעיל את המשחק.
בכל מקרה עד להודעה הלפני אחרונה שלי אני דיברתי על המשחק blackthorne שלא הורד מהאתר מסע אל העבר, ולכן אין לו את הקובץ go.bat אלא יש לו ישירות את הקובץ blackthorne.exe ועוד כמה קבצי exe אבל כשהבנתי שאתה רוצה שאני אפעיל את הקובץ go.bat הבנתי ישר שאתה מדבר על קובץ שנוצר מלאכותית ע"י מישהו (במקרה הזה ע"י חברי מסע אל העבר) וזה לא קובץ מקורי של המשחק, בכל מקרה הורדתי מהאתר שאנחנו נמצאים בו את המשחק blackthorne ושם יש קובץ go.bat וכשהפעלתי אותו הוא רשם illegal command .... מקווה שהבנת למה אני מתכוון.

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ג' נובמבר 18, 2008 6:21 pm

עכשיו הבנתי. כשאתה מסביר בדיוק מה אתה עושה - זה ברור הרבה יותר.
כלומר, המשחק עבד מהמקור האחר ללא מוסיקה, ומכאן לא הצלחת להפעילו כלל דרך קובץ ה-go.bat.
השגיאה שאתה מציין נשמעת כאילו לא פרסת את המשחק כמו שצריך, מכוון שכרגע הורדתי את המשחק וקובץ ה-go.bat אכן תקין, אבל מהמעט שאמרת נשמע שאתה מבין מספיק כדי לפרוס קבצים כמו שצריך. על כל פנים, הורדתי כעת את הגרסה מהאתר - פעם ראשונה המשחק פעל אכן ללא קול כלל, אבל לאחר שהפעלתי את התכנית SETUPG.BAT ובחרתי כרטיס קול עבור אפקטים ומוסיקה, המשחק רץ ללא תקלות עם קול מלא.
אם אתה אכן בטוח שפרסת כמו שצריך, נסה להריץ את קובץ ההפעלה המקורי של המשחק, או שנסה להריץ ישירות את הקובץ SETUPG.BAT ולאחר שתשמור את ההגדרות ותצא ממנו כנס אליו מאותה הרצה של DOSBox. דווח לנו איך זה הולך.

אורח

שליחה על ידי אורח » ג' נובמבר 18, 2008 7:06 pm

טוב הורדתי את הקובץ מחדש, מאיזושהי סיבה הקובץ הקודם שהורדתי והקובץ הנוכחי שהורדתי שונים בגדלים שלהם, מוזר, בכל מקרה,
הפעלתי את המשחק כרגיל, ומסתבר שהבעיה מופיעה כרגיל כמו בהודעות הראשונות שלי, אין סאונד של הרובה, יש רק מוזיקה.... יש פיתרון לדבר המוזר הזה.. (פרטים לגבי הסאונד נמצאים למעלה:)

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ג' נובמבר 18, 2008 9:47 pm

R.G, הקובץ setupg.bat מיועד למחשבים בהם יש GUS (זה פרוש ה-G). מן הסתם לדוסבוקס זה לא מפריע אם מריצים את הקובץ הזה או את setup.exe אפילו עבור כרטיס קול אחר אבל יתכן שבמחשב עם כרטיסי קול מסויימים מעידן הדוס זה יעשה בעיות, אז סתם לידיעה, הקובץ אותו צריך להפעיל הוא setup.exe.

וינטר:
תוריד את הקובץ הזה לתיקייה חדשה:
http://rapidshare.com/files/165085693/b ... z.exe.html" target="_blank
תפעיל אותו והוא יפרוס קבצים לאותה התיקייה, לאחר מכן תפעיל את הקובץ dosbox.exe ותגיד לי אם אתה שומע קולות.

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ג' נובמבר 18, 2008 10:10 pm

כן, צודק. זה נאמר מתוך מבט מרופרף כאשר זה ה-Setup הראשון שהבחנתי בו (וגם הוא הרי מריץ את אותה תכנית). וכמו שאמרת קודם, כשמדובר ב-DOSBox זה לא באמת משנה.

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא