המשחק Z

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

משהו
משתמש רשום
משתמש רשום

המשחק Z

שליחה על ידי משהו » ב' יולי 28, 2008 6:35 pm

יש למשהו קודים למשחק Z ? הוא מהאתר הזה

Og
מנהל
מנהל

Re: המשחק Z

שליחה על ידי Og » ב' יולי 28, 2008 9:49 pm

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ב' יולי 28, 2008 9:58 pm

טוב, הם נראו לי חשודים אז בדקתי והם לא עובדים. למעשה, אני שמח, זה משחק שכ"כ חבל להרוס עם רימויים... אם תתאמן מספיק אני מבטיח לך שלא תצטרך קודים.

אם אתה ממש חייב לרמות, נדמה לי שיש טריינר למשחק הזה, חפש אותו.

משהו
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי משהו » ה' יולי 31, 2008 4:43 pm

Og כתב:טוב, הם נראו לי חשודים אז בדקתי והם לא עובדים. למעשה, אני שמח, זה משחק שכ"כ חבל להרוס עם רימויים... אם תתאמן מספיק אני מבטיח לך שלא תצטרך קודים.

אם אתה ממש חייב לרמות, נדמה לי שיש טריינר למשחק הזה, חפש אותו.
נתקעתי בשלב 11 :blackeye: את כל שאר השלבים גמרתי בלי בעיה אבל נתקעתי

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ה' יולי 31, 2008 7:51 pm

חחחח, שלב 11... חכה שתגיע לשלב 17, אז נראה מה תגיד...

שמע לי, אם נתקעת - נסה שוב.

ושוב

ושוב.
עד שתצליח. אני נתקעתי על שלב 17 כמה חודשים (לא, אני לא מגזים), אבל היום? אני כ"כ מיומן במשחק שאני יכול לגמור את כל 20 השלבים ללא שמירה אחת אפילו. איך אני יודע שאני יכול לעשות את זה אתה שואל? כי זה בדיוק מה שעשיתי לפני שנה-שנתיים.

סמל אישי של משתמש
א ני
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי א ני » ה' יולי 31, 2008 7:54 pm

Og כתב:איך אני יודע שאני יכול לעשות את זה אתה שואל? כי זה בדיוק מה שעשיתי לפני שנה-שנתיים.
אם לא משחקים הרבה זמן כישורי המשחק שלך עלולים לרדת.

משהו
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי משהו » ה' יולי 31, 2008 8:41 pm

משהו יכול לתת כמה עצות בבקשה?

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ו' אוגוסט 01, 2008 5:55 am

משהו כתב:משהו יכול לתת כמה עצות בבקשה?
יש לי הרבה, אבל אין זמן לכתוב את כולן. אני אנסה לתת כמה פויינטרים מהירים:

1. לפני הכל Be quick or be dead - המהירות זה הדבר הכי חשוב במשחק הזה. אתה חייב להיות בעירנות מתמדת. אם אתה מוצא את עצמך לא עושה כלום אפילו לשנייה אחת (כן, ממש שנייה, לא בהגזמה) זה אומר שאתה לא משחק נכון.
נסה למצוא דרכים לקצר תהליכים, לדוגמה, אם אתה גולל את המפה ע"י הזזת הסמן לקצה המפה, אתה מבזבז כמות עצומה של זמן, הרבה יותר מהיר ללחוץ על הכפתור הימני של העכבר, להחזיק אותו לחוץ ולהזיז את הסמן.

2. שמור וטען הרבה - זה אמנם סוג של רימוי, אבל לפי הנושא שאיתו פתחת את ההודעה, לא נראה לי שהנ"ל ממש מפריע לך... אז דע שגורם המזל במשחק הזה הוא עצום, לא פעם קרה לי ש Grunt הוציא חייל מ Heavy ועוד השתלט עליו אח"כ. אז שמור את המשחק לפני הקרב ואם לא הלך טוב טען את המשחק השמור ונסה שוב.

3. אם יש לך אפשרות (ורק אם יש לך אפשרות), דאג שהחיילים החכמים יותר יתפסו את הרכבים החזקים יותר. לכל חייל יש אינטיליגנציה וככל שהיא גבוהה יותר כך הוא יתפקד בקרב טוב יותר, למשל ל SNIPER האינטיליגנציה הגבוהה ביותר במשחק בעוד של TOUGH הנמוכה ביותר.

4. נהל קרבות חשובים בעצמך - אלא אם בתוך הרכב יושב SNIPER או LASER, לרוב תשיג תוצואות טובות יותר אם תנהל את הקרב בעצמך - כך אתה יכול להתחמק מטילים שנורים לעברך ולנעול את הצריח (או המקלע במקרה של הג'יפ) על המטרה עוד לפני שאתה מגיע אליה (אל תזלזל בנעילת הצריח, זה יכול להיות ההבדל בין חיים למוות).

5. אם יש לך אפשרות ליצור נגמ"שים (כלומר, אם הגעת לשלב גבוה מספיק) ויש לך מפעל בדרגה 3 ומטה - אמור לו ליצר נגמ"ש ולמפעל חיילים בדרגה 3 ומעלה שסמוך אליו אמור לייצר TOUGH ואז הכנס את הTOUGH לנגמ"ש.
השילוב בין השניים הוא הדבר המדהים ביותר במשחק, הוא משלב את כל היתרונות של הרכב והחייל ואף לא אחד מן החסרונות. אתה מקבל כלי רכב שיותר טוב מMEDIUM וכמעט שקול לHEAVY בזמן בנייה קצר יחסית.
החסרון היחיד הוא שכל התהליך הזה דורש זמן ועירנות, אם אתה לא מצליח לעשות את זה בזמן סביר, בנה במפעל הרכבים LIGHT במקום הAPC - אני חושב שLIGHT יותר טוב מMEDIUM אבל יכול להיות שזוהי רק דרך המשחק שלי שגורמת לLIGHT להיות יותר טוב.

טוב, אני מקווה שאלה יספיקו לך.

אורח

שליחה על ידי אורח » ו' אוגוסט 01, 2008 9:24 am

Og כתב:
משהו כתב:משהו יכול לתת כמה עצות בבקשה?
יש לי הרבה, אבל אין זמן לכתוב את כולן. אני אנסה לתת כמה פויינטרים מהירים:

1. לפני הכל Be quick or be dead - המהירות זה הדבר הכי חשוב במשחק הזה. אתה חייב להיות בעירנות מתמדת. אם אתה מוצא את עצמך לא עושה כלום אפילו לשנייה אחת (כן, ממש שנייה, לא בהגזמה) זה אומר שאתה לא משחק נכון.
נסה למצוא דרכים לקצר תהליכים, לדוגמה, אם אתה גולל את המפה ע"י הזזת הסמן לקצה המפה, אתה מבזבז כמות עצומה של זמן, הרבה יותר מהיר ללחוץ על הכפתור הימני של העכבר, להחזיק אותו לחוץ ולהזיז את הסמן.

2. שמור וטען הרבה - זה אמנם סוג של רימוי, אבל לפי הנושא שאיתו פתחת את ההודעה, לא נראה לי שהנ"ל ממש מפריע לך... אז דע שגורם המזל במשחק הזה הוא עצום, לא פעם קרה לי ש Grunt הוציא חייל מ Heavy ועוד השתלט עליו אח"כ. אז שמור את המשחק לפני הקרב ואם לא הלך טוב טען את המשחק השמור ונסה שוב.

3. אם יש לך אפשרות (ורק אם יש לך אפשרות), דאג שהחיילים החכמים יותר יתפסו את הרכבים החזקים יותר. לכל חייל יש אינטיליגנציה וככל שהיא גבוהה יותר כך הוא יתפקד בקרב טוב יותר, למשל ל SNIPER האינטיליגנציה הגבוהה ביותר במשחק בעוד של TOUGH הנמוכה ביותר.

4. נהל קרבות חשובים בעצמך - אלא אם בתוך הרכב יושב SNIPER או LASER, לרוב תשיג תוצואות טובות יותר אם תנהל את הקרב בעצמך - כך אתה יכול להתחמק מטילים שנורים לעברך ולנעול את הצריח (או המקלע במקרה של הג'יפ) על המטרה עוד לפני שאתה מגיע אליה (אל תזלזל בנעילת הצריח, זה יכול להיות ההבדל בין חיים למוות).

5. אם יש לך אפשרות ליצור נגמ"שים (כלומר, אם הגעת לשלב גבוה מספיק) ויש לך מפעל בדרגה 3 ומטה - אמור לו ליצר נגמ"ש ולמפעל חיילים בדרגה 3 ומעלה שסמוך אליו אמור לייצר TOUGH ואז הכנס את הTOUGH לנגמ"ש.
השילוב בין השניים הוא הדבר המדהים ביותר במשחק, הוא משלב את כל היתרונות של הרכב והחייל ואף לא אחד מן החסרונות. אתה מקבל כלי רכב שיותר טוב מMEDIUM וכמעט שקול לHEAVY בזמן בנייה קצר יחסית.
החסרון היחיד הוא שכל התהליך הזה דורש זמן ועירנות, אם אתה לא מצליח לעשות את זה בזמן סביר, בנה במפעל הרכבים LIGHT במקום הAPC - אני חושב שLIGHT יותר טוב מMEDIUM אבל יכול להיות שזוהי רק דרך המשחק שלי שגורמת לLIGHT להיות יותר טוב.

טוב, אני מקווה שאלה יספיקו לך.
תודה רבה הם באמת עוזרים אפילו שאת הראשון אני יודע חח אבל כל השאר ממש טובים תודה רבה

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא