WINGS OF FURY רק לי זה כל כך קשה?

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

WINGS OF FURY רק לי זה כל כך קשה?

שליחה על ידי dj_anubis » א' יולי 27, 2008 8:53 pm

הורדתי מפה WINGS OF FURY משחק קלאסי יפה הורדי את הCYCLES שיהיה במהירות סבירה אבל וואלה המשחק נורא קשה לי. (רק לי זה קשה ככה? זאת לא שאלה רטורית...)
נגיד אני מצייד את המטוס בפצצות ומתחיל להפציץ את הביתנים שיורים עלי זה נורא קשה אפיחלו אם פיצצתי את כולם אני לא מצליח לנחות על הספינה זה היא נורא קצרה.
וגם לא הבנתי מה הקטע אני אמור לנחות באי כדי לאסוף את השבויים? (נשמע הגיוני קשה לביצוע)

דרך אגב מה המקשים של המשחק
G - GEARS נראה לי גלגלים אבל לא תמיד עובד נראה לי רק ליד הספינה
ואין FLAPS נגיד כמו שיש בסימולטורים כדי שהוא יטוס לאט יותר? או שצריך רק ללחוץ אחורה

סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: WINGS OF FURY רק לי זה כל כך קשה?

שליחה על ידי dj_anubis » ב' יולי 28, 2008 9:21 pm

מישהו יכול בבקשה להסביר לי איך נוחתים? זה כל כך קשה הצלחתי פעם אחת בפוקס לנחות אבל אני מקווה שיש שיטה יותר נורמלית
הצילוווווווווווווווווווווווו :cry:

סמל אישי של משתמש
BluePrint
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Flagging Down

שליחה על ידי BluePrint » ב' יולי 28, 2008 10:32 pm

Wings of Fury זה כמו שמפו...
אז נתחיל מהקשה: נחיתה.
במרכז החלק התחתון של המסך יש חלון המראה לך את המבט מתא הטייס. בזמן גישה אל נושאת המטוסים מופיע צלב שמסייע לך למצוא את גובה הטיסה הנחוץ לקראת נחיתה. עליך ליישר אותו עם הקו הלבן שמופיע על הסיפון.
אם כיוונת ישר, המטוס יהיה כמעט בגובה הסיפון ולחיצה קלה מטה תנמיך אותו.
שים לב: בזמן המראה, כשאתה לוחץ שמאלה כדי להאיץ, המטוס מרים את הזנב.
כשאתה לוחץ למעלה כדי להמריא, המטוס מוריד את הזנב חזרה אל הסיפון. (בנסיון להרים את האף)
זה מה שצריך לעשות בזמן נחיתה:
כשהגלגלים נוגעים בסיפון, עליך ללחוץ למעלה, מה שיוריד את זנב המטוס אל הסיפון ויאפשר לו לתפוס את אחד מארבעת כבלי הבלימה הממוקמים בצד ימין של הספינה. (נוחתים מצד ימין, כן?)
לאחר הנחיתה תוכל להתגלגל לאט חזרה אל המעלית ולרדת בה לתיקונים וחימוש מחדש.

החלק הקל הוא להפציץ ולירות בכולם:
לאחר שהפצצת את האי וכל האנשים יצאו החוצה, חזור לגיחה נוספת בגובה נמוך ו"קצור" אותם עם המקלעים. (מקש רווח, קול הזמזום)
השיטה היא לטוס נמוך כך שרואים את המטוס מקרוב. מעל העצים או תחילת החוף, כשאתה יודע שהאנשים קרובים, גע קלות במקש מטה כדי להביא את המטוס לגלישה מבלי להוריד את האף, ו"סחוט" את הדק המקלעים.

לחזור על הפעולה במידת הצורך.

סמל אישי של משתמש
dj_anubis
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי dj_anubis » ב' יולי 28, 2008 11:36 pm

וואי זה פשוט משחק מגניב הצלחתי לנחות אני מאושר :smilebox:
זה כזה כיף. כשהייתי קטן המשחק הזה עבד לי אבל אף פעם לא הצלחתי לסיים שלב כי לא ידעתי לנחות. :blob: :blob:
זה פשוט כל כך מגניב שיש את הפורום הזה ואפשר לקבל עזרה ממש מהר בקשר למשחקים הנהדרים האלה. :P
דרך אגב בלי קשר לאחרונה הצלחתי פעם ראשונה בחיי לסיים את דייב 1 לבד, בלי YOUTUBE בלי פתרונות מהאינטרנט לקח כמה שעות טובות אבל בסוף הצלחתי. :wav:
מי שלא סיים מהר להוריד ולחרוש על המשחק פשוט משחק אדיר :toothy1:
תודה!!!!!!!!!!!!!!!! :occasion7:

סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa » ג' יולי 29, 2008 12:45 am

וואו.
צריך להיות איזה כלל להגבלת מספר הפרצופונים האלו בפוסט אחד.
שמא נהפוך לעדת חובבי דובוני אכפתלי, או שנשכח כיצד להביע עצמינו בתווי שפה תקינים.

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא