בעיה בXCOM הראשון

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: אופיר, Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og

אורח

בעיה בXCOM הראשון

שליחה על ידי אורח » ג' מאי 06, 2008 4:34 pm

שלום אני רוצה עזרה בקשר למשחק טיפה ישן- XCOM הראשון בDOS.
לאחרונה אני מביא לשחקנים לפני משימה נשקים שהיו בחללית ובמשימה אני מגלה שלנשק אין כדורים.
איך אני יכול למלא אותם ? ? ?

Og
מנהל
מנהל

Re: בעיה בXCOM הראשון

שליחה על ידי Og » ג' מאי 06, 2008 4:44 pm

אם יש לך מחסניות הנשקים נטענים לבד. אם הם לא טעונים, סימן שאין לך מספיק מחסניות. אתה יכול לבדוק מה יש לך במלאי ומה מתוך המלאי מועמס על החללית תחת Equip Craft>Skyranger. אם אין לך בכלל מחסניות, גם לא במלאי, אתה יכול לרכוש אותן במקרה ומדובר בנשקים מטכנולוגיה ארצנית (Purchase/Recruit), או לייצר אותן במקרה ומדובר בטכנולוגייה חייזרית (Manufacture).

אם אתה מייצר, זה עולה לך אלריום115 חיוני, אז תחשוב טוב לפני שאתה גומר אותו.

אורח

שליחה על ידי אורח » ג' מאי 06, 2008 4:53 pm

אחלה אבל איך קוראים למחסניות באנגלית ? ? ?

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ג' מאי 06, 2008 5:16 pm

Clip.
כלומר, אם הנשק נקרא (לדוגמה): Heavy Plasma, אז המחסנית שלו נקראת: Heavy Plasma Clip.

אורח

שליחה על ידי אורח » ג' מאי 06, 2008 7:16 pm

אוקיי יש לי בעיה חדשה.
אחרי שסיימתי את הUFO 14 שלי ראיתי שמגיעים הרבה מאוד חלליות בערך 4 וכל אחד מהם הצליח בקלות לחסל את המיירטת שלי. עכשיו ה28 במרץ, אני צריך להשיג כבר בסיס חדש ? ? ?
ראיתי גם שלמיירטת אין כל כך הרבה תחמושת, איך אני קונה לה ? ? ?

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ג' מאי 06, 2008 8:06 pm

מה יעזור לך בסיס חדש?
אתה נראה לי לא הכי בקי במשחק הזה, זה לא משחק פשוט, צריך לקחת בחשבון הרבה מאוד גורמים כדי לנהל ארגון מוצלח, הדבר הראשון שהייתי ממליץ לך הוא לבחור את רמת הקושי הקלה ביותר, אחרי שתשתפשף קצת תנסה לתקל רמות קשות יותר.

אתה קונה תחמושת באותו מקום כמו כל דבר אחר שאתה קונה: ב- Purchase/Recruit. אם לא שינית את נשקי ברירת המחדל של המיירטות, אז בPOD אחד יש טילי סטינגר ובשני Cannon, התחמושת של התותח נקראת Cannon Rounds.

אל תשכח למכור עודפים דרך Sell/Sack, זו הדרך היחידה לקבל מספיק כסף, אם למשל יש בצוות שלך 8 אנשים ויש לך במלאי 20 רובי פלזמה כבדים, אין לך מה לעשות עם ה12 המיותרים... אם אני זוכר נכון, אתה מוכר רובה פלזמה כבד בלמעלה מ 110 אלף, אז זה שווה.

תשקיע את כל מה שאתה יכול במחקר, זה הדבר החשוב ביותר במשחק.

אורח

שליחה על ידי אורח » ד' מאי 07, 2008 5:15 pm

אני די בטוח שלקחתי קל.
אוקיי רק כמה Rounds אני צריך ? ? ?

אורח

שליחה על ידי אורח » ד' מאי 07, 2008 5:24 pm

סליחה אני לא צריך לדעת את זה אבל מה הנשק של הSTINGARY ? ? ?

Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og » ד' מאי 07, 2008 5:46 pm

אתה מתכוון לתחמושת של הסטינגרי?

חשבתי שהיא נקראת טילי סטינגרי... אבל עכשיו כשאתה שואל, אני באמת נזכר שיכול להיות שקוראים לזה משהו כמו D.U.P.E ? שנייה, אני אבדוק ואערוך את ההודעה.

[עריכה]
טוב........... בדקתי עכשיו......... והטילים למשגר הסטינגרי נקראים.... "טילי סטינגרי"...

תגיד, אתה לא טרול או משהו כזה במקרה, נכון? :scratch:

שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא