[הורדה] בת הטוחן - Rumpel (מסדרת משחקיד)

הפורום הראשי של האתר. מחפשים קישור למשחק אבוד? מנסים להפעיל משחק ולא מצליחים? מצאתם קישור לא פעיל? נתקעתם במהלך משחק ואתם זקוקים לעזרה? יש לכם חידוש/הערה/הארה? זה המקום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Og
מנהל
מנהל

[הורדה] בת הטוחן - Rumpel (מסדרת משחקיד)

שליחה על ידי Og »

שם המשחק: בת הטוחן
שמות נרדפים: בת הטוחן: כיצד ניתן להפוך קש לזהב?
שם באנגלית: Rumpel
חברה: סקוֹפס (מבית מחשבת)
שפה: עברית (ישראלי מקורי)
שנה: 1997
מערכת הפעלה: חלונות
שם קובץ: rumpel
סוג כיווץ: 7-zip בתוך WinRAR SFX
גודל מכווץ: 199MiB
גודל לאחר פריסה: 479MiB (קובץ NRG של נִרו)

עזרים: תיאור:
זהו סיפור אינטראקטיבי שמבוסס על האגדה של האחים גרים אשר בארץ זכתה לשם "עוץ לי גוץ לי". מדי פעם במהלך הסיפור יש משחקון אך אל תצפו ליותר מדי. המשחקונים משוחקים בצורה מאוד דומה למשחקי הוגו.

ישנן שתי סיבות שבגינן לא רציתי להעלות את המשחק הזה: הראשונה היא מכיוון שזה בעצם סיפור אינטראקטיבי ולא משחק והשנייה היא בגלל שאף אחד לא ביקש אותו... יש לי כמות עצומה של משחקים מקוריים שהייתי רוצה להעלות (ג'וני קווסט הוא דוגמא טובה) אך מכיוון שאפילו לא נפש אחת ביקשה אותם אני לא רואה בזה טעם.
הסיבה שכן העליתי את המשחק הזה היא בגלל בקשה של עודד ה. שביקש משחקים מסדרת משחקיד (וגם בגלל השלמוּת של הסדרה). וזה אומר שאני מחפש את שאר המשחקים מהסדרה (אני יודע רק על: "זהבה דובים ודברים אחרים", "קופיקו" ו-"טעם המסטיק") ואם אמצא, אעלה אותם.

תמונות(ללחוץ להגדלה):
תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה תמונה

הורדה
לחצו כאן כדי להוריד את בת הטוחן.

הוראות הפעלה לחלונות XP ומעלה
המשחק בא בצורת קובץ תמונה של תקליטור, אם אינכם יודעים איך להתמודד עם כזה קובץ אנא קראו את המדריך לטיפול בקבצי תמונה של דיסקים.
לאחר מכן יש לבחור במצב תאימות לחלונות 95 עבור הקובץ Setup.exe ואז להפעיל אותו ולהתקין את המשחק לפי ההוראות על המסך.
אצלי המשחק עובד מצויין וללא שום בעיות בחלונות XP אבל משחקי סקוֹפס ידועים בחוסר האהבה שלהם למחשבים מסויימים, אז אם נתקלתם בבעיה אנא דווחו עליה וננסה לעזור.
הערה: במידה ולאחר הפעלת המשחק אתם נתקלים במסך שחור, סגרו את המשחק והפעילו אותו מחדש במצב תאימות לחלונות 98.

ותודה לאיתי שהמליץ לי להשתמש בפורמט NRG. הוא באמת שוקל הרבה פחות.
ב.ו.
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי ב.ו. »

אם זה מה שאני חושב שזה (היו בפינה 4 פיות שלכל אחת אופי שונה) אז היה לי פעם גם של נסיך צפרדע ושל ביגדי המלך החדשים
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

לא, זה לא. אתה מתכוון לסדרת סי.די.פדוף של מחשבת+סטימצקי, יש לי את הנסיכה והצפרדע אבל הדיסק לא תקין(אז אני מניח שאפשר לומר שאין לי בעצם...)

את בגדי המלך החדשים יש בנוסטלגיה אם אתה מעוניין.
ב.ו.
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי ב.ו. »

אה אוקיי
תודה
matanss9
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: [הורדה] בת הטוחן - Rumpel (מסדרת משחקיד)

שליחה על ידי matanss9 »

אני צריך עזרה. המשחק לא עובד לי, והוא מראה לי מסך שחור וסימן כזה של החץ של העכבר בצבע ירוק.
אני מפעיל אותו על מערכת של חלונות XP, ועשיתי את הקובץ התקנה בתאימות ל-95 ועקבתי אחרי ההוראות, אבל המשחק לא עובד לי. עזרה?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

נסה לעשות כזה דבר: תפעיל מחדש את המחשב, עכשיו תפעיל את המשחק ובדיוק כשהמשחק מציג את המסך הראשון, כלומר, חצי שנייה עד שנייה לאחר שלחצת על קיצור הדרך - תלחץ alt+tab לחזור לחלונות(כך שתראה את שולחן העבודה), חכה בין שלוש לארבע שניות ואז תלחץ על החלון הממוזער של המשחק שבשורת המשימות כדי לחזור אליו. אם פיקששת קצת עם הזמנים נסה שוב עד שתצליח.
תגיד לי אם זה עזר או לא.
matanss9
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי matanss9 »

לא עזר. כל מה שזה מראה שאני עושה את זה, זה סימנים לבנים מוזרים על המסך השחור, או שזה משכפל את החץ הלבן=/
אבל מעבר לזה כלום.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אוקיי, השלב הבא: להפעיל את המשחק בVPC. עקוב אחר המדריך הזה:
http://www.old-games.org/virtualpc.php" target="_blank
matanss9
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי matanss9 »

יש לי בעיה.
הפעלתי את המשחק דרך התוכנה, אבל זה כותב שצריך להתקין DictorX משו... וזה כותב שאין לי את האפשרות להתקין את זה :S
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

באיזה שלב נתקעת?
התקנת את VPC והצלחת להריץ את המערכת הוירטואלית של חלונות 95 עליו? אם כן, כפי שכתוב בהוראות ההפעלה, אתה צריך לטעון את קובץ הNRG עם דימון טולז:
http://www.old-games.org/iso.php" target="_blank
ואז כאשר המערכת הוירטואלית פועלת, לבחור Use physical drive X (כאשר X היא אות הכונן של דימון טולז) בתפריט CD, כפי שמוסבר בתת סעיף 7.2 במדריך לVPC.

משם ההתקנה צריכה להיות ברורה, מלבד זה שכנראה תצטרך גם להתקין DirectX - נסה את הגרסה שבאה עם המשחק.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

מתן, בבקשה אל תשנה תוכן של הודעה בעריכה, זה אסור בחוקי הפורום. אתה יכול להוסיף תוכן חדש אבל אל תסיר את הישן.

בקשר לDX, תתקין את הגרסה הזו:
http://downloads.old-games.org/masagame ... dx6eng.exe" target="_blank
כאשר היא מבקשת לעדכן מנהלי התקן, תאשר.

[עריכה]
אני מתכוון שתתקין אותה במכונה הוירטואלית של חלונות 95, לא בXP.
matanss9
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי matanss9 »

אח שלי חושב שזה יהרוס את המחשב התוכנה הזו.
יש לי שם במכונה הוירטואלית אינטרנט, אני אמור להתקין אותו ואז משם להוריד את התוכנה? כי לא הבנתי איך להתקין את זה שם :?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

זה עלול להזיק למחשב אם זה מותקן על מערכת ההפעלה המארחת (XP) ולכן הדגשתי שתתקין את זה מהמכונה הוירטואלית, אם תעשה את זה, אין סיכון לנזק (המכונה הוירטואלית מופרדת מהמחשב שלך).
matanss9 כתב:אני אמור להתקין אותו ואז משם להוריד את התוכנה? כי לא הבנתי איך להתקין את זה שם :?
לא, אתה אמור להעביר את זה למכונה הוירטואלית, כפי שמוסבר בתת-סעיף 7.1 של המדריך לVPC שמפנה אותך לסעיף 6 כדי להתקין את VMA.
אורח

שליחה על ידי אורח »

בבקשה אם יש לך עוד מישחקים של חברת מחשבת תעלה ובימיוחד של קופיקו שאני מחפש שנים ואם יש עוד בבקשה תעלה
יש לי את זהבה ושלושת הדובים וזה משחק ממש טוב
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא