דיון גיבוש נהלים

פורום החידות של "מסע אל העבר", בו תוכלו לבחון ולהפגין את הידע שלכם בכל מה שקשור למשחקים ישנים. כולם מוזמנים לנסות ולפתור את החידות הקיימות ואף להציג לקהילה חידות מקוריות, בהתאם לחוקי החידון.

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Og
מנהל
מנהל

Re: דיון גיבוש נהלים

שליחה על ידי Og »

בשבילי "במכונית הישנה" הוא של אתניקס, לא של איינשטיין.
על כל השאר, אענה מחר (בתקווה).
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

שיניתי קצת את ה"ספוילר" - הוא לא נסגר לאחר לחיצה על הטקסט עצמו, הוא אמור להראות קצת יותר טוב ב-proSilver והטקסט שלו כבר לא ירוק.

הערות, מישהו?
סמל אישי של משתמש
עידן
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי עידן »

Gordi כתב:שיניתי קצת את ה"ספוילר" - הוא לא נסגר לאחר לחיצה על הטקסט עצמו, הוא אמור להראות קצת יותר טוב ב-proSilver והטקסט שלו כבר לא ירוק.

הערות, מישהו?
נראה בסדר...כבר התרגלתי לקודם למען האמת :)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

נראה הרבה יותר טוב לדעתי.

[עריכה]
תיקון: זה נראה הרבה יותר טוב בIE8. בפיירפוקס זה נראה על הפנים, אם כי עדיין יותר טוב ממקודם...
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

Og כתב:זה נראה הרבה יותר טוב בIE8. בפיירפוקס זה נראה על הפנים, אם כי עדיין יותר טוב ממקודם...
?
אני לא רואה הבדל.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

בין מה למה?
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

הצג/הסתר תוכן
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

שליחה על ידי Gordi »

לא נגעתי בקוד מאז, אני מנחש שזה היה המטמון שלך.
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

קשה לי להאמין שזה היה המטמון כי אלא אם אני טועה מאד, זה היה שונה בפיירפוקס לפני ואחרי השינוי...
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

סליחה שלא עניתי על ענייני הדיון עד עכשיו, זה לא שלא היה לי זמן, פשוט לא מצאתי את הכח, הדיונים האלה מתישים אותי.
גורדי ביקש ממני לזרז את העניינים כי הוא היה רוצה לסגור את כל הקטע של השילוב באתר כמה שיותר מוקדם.

לפני שאני מתחיל, הייתי רוצה לומר שאם מישהו (טוב, נו, על מי אני עובד, אני מדבר על R.G) היה מוכן לקחת ממני את כל התפקידים שלקחתי על עצמי לארגון כל נושא החידות, הייתי מאושר. אני מדבר על לנסח את הנושא הדביק של הכללים (כלומר ליצור אחד חדש ולמחוק את שלי), על הדיונים לשיפור ועל הדיבור עם גורדי לגבי השילוב באתר. כמובן שאני לא רוצה אפילו לבקש כזו טרחה, זה יהיה חוסר נימוס, אבל הרגשתי שאני חייב לומר את זה למקרה שאני טועה ו"מישהו" רוצה לקחת על עצמו את האחריות הזאת...
בהנחה שלא טעיתי, לעומת זאת, אני אמשיך:

אז מה היה לנו שם?
Radioactive Grandpa כתב:
Og כתב:תוכל לתת דוגמה? כלומר, לעשות את זה ולהדביק פה, שאראה למה אתה מתכוון?
כללי התנהגות:
יש לכתוב בשפה נאותה ובצורה שתשמור על האווירה הטובה בפורום, שגם עליו חלים כמובן כללי ההתנהגות בפורומים של מסע אל העבר.
יבוצע.
Radioactive Grandpa כתב:
Og כתב:
Radioactive Grandpa כתב:מציע להוסיף לחופש המוחלט בקשה להירשמות, או לכל הפחות הזדהות בשם קבוע כאורח
למה?
כדי לדעת מי משתתף, אל מי אתה מדבר, לשמור על עקביות... זה עשוי להידרש אם נרצה למשל לעשות רשימה/טבלה של פותרים.
יבוצע.
BluePrint כתב:לצורך תעוד מסודר, אני מעלה גם כאן את ההשערה שציון היות החידה פתורה בכותרת ההודעה, יכול להיות עזר כנגדה המרחיק מבקרים אקראיים ומונע מהם להשתתף.
כך גם לגבי הרצון לפתור חידות מהר.
אני יודע שאני לא הייתי מנסה להשתתף אם הייתי רואה שהקבועים "סוגרים" (ע"י ציון חידה כפתורה) חידות תוך יום או יומיים.
אני מבין את מה שאתה אומר אבל בכל זאת, הייתי רוצה שלגולשים תהיה דרך לגשת רק לחידות שלא נפתרו עדיין. יכול להיות שיהיה שרשור לחידות שטרם פוצחו או שזה ישולב בעמוד באתר, נראה כבר בהמשך.

יש לי עוד כמה דברים שרציתי לדון בהם, וכמה שינויים שרציתי לעשות אבל אני אמשיך את ההודעה הזו בקרוב (הפעם באמת בקרוב) כי הם כרוכים במשהו שאני צריך לחכות עבורו.
סמל אישי של משתמש
Radioactive Grandpa
מנהל
מנהל
איש קשר:

שליחה על ידי Radioactive Grandpa »

Gordi כתב:שיניתי קצת את ה"ספוילר" - הוא לא נסגר לאחר לחיצה על הטקסט עצמו, הוא אמור להראות קצת יותר טוב ב-proSilver והטקסט שלו כבר לא ירוק.
אחלה.

עוג, לא טעית. אני מצטער, מראש לא ששתי להיכנס לזה ואני חייב להודות שהעניין מתיש אותי לא פחות (לא ממש מכובד מצידי, לחפור ולחפור ואז ליסוג... מה לעשות. מתוך כוונה טובה, וזה...). גם הפניות האישית לא נעשית רבה יותר...
בכל אופן אני עדיין מציע אוזן קשבת, הערות כשיש, ויד לעזר. אבל לא יכול לקחת על עצמי "תיקים" כרגע. :)
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

כן, לא חיכיתי לתשובה וכבר התחלתי לשנס מותניים, מה שכן, אני בהחלט אזדקק לאוזן, ליד ולהערות כשאסיים עם עמוד החידות (מה שיש שם כרגע זה סתם נסיון, לא בטוח שזה יראה כך לכשיושלם), אז אני רוצה להזכירך שאני מתייחס להבטחותיך לעזור כחוזה משפטי מחייב...
Og
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Og »

אני וגורדי מתדיינים על עמוד החידות באתר וחשבנו לשתף אתכם בלבטים: מה אתם חושבים על העמוד ואופן התצורה שלו? נכון לעכשיו, לדעתי, הוא נראה די מסורבל ומגושם. האפשרויות שעומדות בפנינו נכון לעכשיו הן:
1. להשחיז קצת את המראה של העמוד אבל להשאיר אותו באותו פורמט - כל החידות בעמוד אחד ארוך.
2. כל חידה תוצג ככותרת בלבד, לחיצה על הכותרת תפתח את התוכן של החידה בחלון יעודי בסגנון החלון שמוצג כאשר לוחצים על כפתור ה "שינוי מאפייני תצוגה" שנמצא בפינה השמאלית עליונה שבאתר.
3. כל חידה תוצג ככותרת ולחיצה עליה תציג את התוכן באותו עמוד בפורמט המודגם בעמוד הבא:
http://davidwalsh.name/dw-content/fancy-faqs-jquery.php" target="_blank
4. אותו הדבר כמו הקודם רק בסגנון ויזואלי אחר, אחד מן הבאים:
http://webdesignledger.com/tutorials/13 ... -tutorials" target="_blank

אשמח אם תוכלו להביע דעה בנושא.
סמל אישי של משתמש
Yoyole
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Yoyole »

3. עמוד החידות נראה קצת מבלבל כרגע, וכותרות (תיאור קצרצר של החידה ותגית [פתורה] בירוק או [לא פתורה] באדום אחריו) שלחיצה עליה חושפת את החידה נשמע לי כמו פתרון נעים לעין וגם ידידותי למשתמש.
סמל אישי של משתמש
C-man
מנהל
מנהל

שליחה על ידי C-man »

גם לדעתי 3 הכי מתאים.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא