החידון

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

יוני גרין
משתמש רשום
משתמש רשום

החידון

שליחה על ידי יוני גרין »

טוב, למי שלא יודע לפני כ13 שנה היה חידון בפורום
החידון הפסיק להיות פעיל ולאחר שנה נוצר השרשור הזה שדן האם כדאי להחזיר את החידון

עברתי על השרשור הזה ולפי מה שראיתי אם יהיה היום מנהל טוב אפשר ליצור מחדש את החידון, השאלה היא אם מישהו מהצוות מעוניין לעשות דבר כזה, במידה וכן יש לי מספר הצעות
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: החידון

שליחה על ידי Octarine »

בעיקרון בדיוק בשביל זה נוצר פורום החידות, שאנשים יוכלו להציג חידות שונות ולא להגביל את עצמנו לשרשור אחד ענק ולא מזמין.
גם לא צריך מנהל בשביל זה, אם יש לך חידות אתה יכול לפרסם אותן כבר עכשיו בפורום.

זה נכון שמשתמשי עבר בפורום כמו עוג, סבא או BP היו יותר בקטע ומאז שהם עזבו פורום החידות התדרדר קצת (לא שבשאר הפורום יש יותר מדי פעילות...). אבל באמת שלא צריך לחכות ל-second coming of Og בשביל להחיות את הפורום.
אם יש משהו שאני כמנהל בפורום יכול לעשות רק תגיד. אם כי אין לי יותר מדי כוחות מיוחדים... אני מקסימום יכול לנעול שרשור לתגובות או למחוק תגובות עם ספויילרים.
יוני גרין
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: החידון

שליחה על ידי יוני גרין »

Octarine כתב: ב' מרץ 14, 2022 12:16 am בעיקרון בדיוק בשביל זה נוצר פורום החידות, שאנשים יוכלו להציג חידות שונות ולא להגביל את עצמנו לשרשור אחד ענק ולא מזמין.
גם לא צריך מנהל בשביל זה, אם יש לך חידות אתה יכול לפרסם אותן כבר עכשיו בפורום.
אני מבין את הרעיון אבל הסגנון של החידון (הוודאות שיחודו הרבה חידות והחיוב לפעילות) הוא זה שגורם לפעילות, ולפי דעתי הוא יעבוד נפלא אם יסדרו אותו בצורה קלה יותר לדוגמה שיקחו מלא חידות ויעשו שמי שרוצה שולח את הפתרון ואז חייבים לחוד חדשה ואם לא חדים תוך כמה זמן שמים חידה אחת ממה שהכינו מראש
Octarine כתב: ב' מרץ 14, 2022 12:16 am זה נכון שמשתמשי עבר בפורום כמו עוג, סבא או BP היו יותר בקטע ומאז שהם עזבו פורום החידות התדרדר קצת (לא שבשאר הפורום יש יותר מדי פעילות...). אבל באמת שלא צריך לחכות ל-second coming of Og בשביל להחיות את הפורום.
אני אדייק, אמנם לא צריך לחכות לעוג אבל צריך לחכות להגעה של מספר אנשים פעילים (כמוני וכמו המלך גוליאן) שיתניעו קצת את הפורום ואז צריך פשוט לרכב על הגל לכמה זמן שאפשר
Octarine כתב: ב' מרץ 14, 2022 12:16 am אם יש משהו שאני כמנהל בפורום יכול לעשות רק תגיד. אם כי אין לי יותר מדי כוחות מיוחדים... אני מקסימום יכול לנעול שרשור לתגובות או למחוק תגובות עם ספויילרים.
לערוך הודעות ולדבר עם גורדי (אגב שלחתי לפני מספר ימים הודעה פרטית לגורדי עם מספר הצעות לשיפור האתר והוא לא ענה עדיין, אני מחכה שיענה.)
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא