פורום מול דיסקורד, הדיון הרשמי

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

Smaper
משתמש רשום
משתמש רשום

Re: פורום מול דיסקורד, הדיון הרשמי

שליחה על ידי Smaper »

הי איתי.
אני מציע לך לבקש מאחים/אחיות גדולים או הורים להתחבר לדיסקורד ולעזור לך להעתיק משם משחקים. הם גם יכולים להרוויח מזה בעצמם בלקבל תמיכה בנושאים שונים.
סמל אישי של משתמש
ITAIGAMING
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

שליחה על ידי ITAIGAMING »

Smaper כתב: ד' פברואר 17, 2021 6:01 am הי איתי.
אני מציע לך לבקש מאחים/אחיות גדולים או הורים להתחבר לדיסקורד ולעזור לך להעתיק משם משחקים. הם גם יכולים להרוויח מזה בעצמם בלקבל תמיכה בנושאים שונים.
היי זה כנראה רעיון לא רע :) :) :) :) :) :) :) :)
סמל אישי של משתמש
משתמש חדש
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי משתמש חדש »

Smaper,האתר לא מעלה משחקים שניתן לרכוש באופן חוקי. זה נהיה מסוכן מדי. לאחרונה חברות משחקים נהיו מאוד סנטימנטליות כלפי המשחקים שלהן, ואתרי משחקים החלו להיות מאויימים בתביעות.
אתרים כמו iso Zone (ז"ל :cry: ) ו-Emuparadise נאלצו למחוק את כל המשחקים שהוצעו להורדה אצלם אחרי שהם אויימו בתביעה על ידי נינטנדו המרשעת.
גם אתרים כמו My Abandonware מחוייבים לקשר כל משחק שזמין לקנייה באינטרנט לדף שלו בsteam או gog.
זמנים השתנו. נינטנדו מוכרת במחיר מופקע משחקים ל-NES מלפני כמעט ארבעים שנה, bethesda מוכרת את דום המקורי בעשרים שקלים באתר שלה, ו-square enix מציעה למכירה משחקים מלפני 25-30 שנה בלא פחות מ-40 שקלים בחנות של אנדרויד.
Smaper
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי Smaper »

למה שאקנה דום אם אני יכול למצוא מלא מקומות להוריד אותו בחינם? לדעתי הסיבה האמיתית היא להרוויח מהתביעות ולא מהמכירה עצמה.
ממש חא...אנשים מאוד לא טובים...
סמל אישי של משתמש
איתן
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתן »

הסיפור עם דום באמת לא ברור לי, אם אני זוכר נכון שחררו את קוד המקור כבר לפני שנים...
יוני גרין

שליחה על ידי יוני גרין »

פורום ודיסקורד זה דברים שונים לגמרי:
פורום מיועד להתכתבות ציבורית בצורה של התכתבות פתוחה
דיסקורד מיועד להתכתבות פרטית (או ציבורית חלקית, בשרת עם הרבה אנשים) אבל גם זה רק לגיימינג
יוני גרין

שליחה על ידי יוני גרין »

משתמש חדש כתב: ד' פברואר 17, 2021 8:05 am אתרים כמו iso Zone (ז"ל :cry: ) ו-Emuparadise נאלצו למחוק את כל המשחקים שהוצעו להורדה אצלם אחרי שהם אויימו בתביעה על ידי נינטנדו המרשעת.
מרשעת מרשעת אבל משפטית הם צודקים
חוץ מזה היו לי הרבה פחות שעות של הנאה אם הם לא היו מפתחים את המשחקים המדהימים שלהם (כולם חושבים ככה: ברשימת 5 המשחקים הנמכרים בעולם יש 2 משחקים שלהם)
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא