משחקים מוזרים, נפלאים ובזול

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
משתמש חדש
משתמש רשום
משתמש רשום

משחקים מוזרים, נפלאים ובזול

שליחה על ידי משתמש חדש »

אני מאוד אוהב משחקים מוזרים, ואני גם מאוד אוהב לא לבזבז כסף, לכן אני שמח ששני הדברים הללו בדרך כלל באים יחד. הנה כמה משחקים נפלאים ומומלצים בחום:

DiveKick- משחק מכות משעשע ומטורף בעל קונספט מעניין: היריבים נלחמים זה בזה רק בזינוקים ובעיטות.
אני אסביר: השליטה במשחק דורשת שני מקשים בלבד, אחד לזינוק ואחד לבעיטה, ניתן לבעוט רק לאחר זינוק, והבעיטה באה לידי ביטוי בצלילה אל היריב מהאוויר, ופגיעה אחת ביריב גורמת ל-K.O מיידי. כל דמות מזנקת ובועטת באופן טיפה שונה, ואפשר לבצע קומבואים מיוחדים באמצעות לחיצה על שני המקשים ביחד או בקומבינציה מסויימת. אני משחק בו עם אחי הקטן מפעם לפעם, ותמיד נהנה מכל רגע.
Divekick זמין לרכישה ב18 וחצי שקלים חדשים

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

VVVVVV- משחק ממכר ואינטנסיבי על קפטן של ספינת חלל שיוצא למשימה למצוא ולחלץ את חמשת חברי הצוות שלו (שהשמות של כולם מתחילים באות V, משם בא שם המשחק {נראה לי}) שנכלאו בחור תולעת לאחר שהתרסקה הספינה. זהו משחק פלטפורמה מיוחד: במקום לקפוץ על פלטפורמות הקפטן יתהפך וינחת על התקרה, מכניקה הדורשת מכם לחשב כל נחיתה כראוי. זהו הקונספט העיקרי במשחק, אך הוא מאוד מאתגר וכיפי, והפסקול הקצבי של המשחק מוסיף מאוד לחוויה.
VVVVVV עולה 18 ש"ח וחצי בsteam

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

Isolomus- משחק אמנותי וקודר המשתמש באנימציית פלסטלינה (נושא קרוב לליבי). זהו משחק סוריאליסטי שמותח ביקורת על שגרת החיים של החברה ועל ההרס העצמי שנגרם כתוצאה ממנה (זוהי פרשנות שלי כמובן).
הממשק פשוט להבנה ומופעל כולו באמצעות העכבר. זהו משחק קצר בעל מספר סופים התלויים בבחירות שתבצעו.
Isolomus זמין להורדה במחיר של שלושה וחצי שקלים בלבד.

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

Ok/Normal: משחק פלטפורמה פסיכולוגי סוריאליסטי שמעביר מסר עמוק על נושאים כמו אנורקסיה, דיכאון וביקורת עצמית. הגרפיקה והעיצוב של המשחק שואבים השראה ממשחקי הפלייסטיישן 1.
המטרה היא לסייר בעולם מוזר וקלסטרופובי ולאסוף מספר מסויים של פריטים בכל שלב לפני המעבר לשלב הבא. די פשוט, אבל האווירה של המשחק והדרך המיוחדת שלו להעביר רגשות וסימפטיה הן מה שהפכו את החוויה לכל כך מסקרנת ומשמעותית עבורי.
OK/NORMAL
מוצע למכירה ב10.95 שקלים.

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

My Exercise משחק חמוד ומקסים על ילד שמנמן שעושה כפיפות בטן בעזרתו של כלבו האדיש, ומשום מה ככל הנראה המשחק האהוב עליי ברשימה.
מטרתכם היא לבצע חזרות על התרגיל באמצעות לחיצה על מקש הרווח. כל כמה חזרות יצטרפו אליו חבריו המשונים בכדי לתמוך בו או סתם כדי לעשות שטויות. האנימציה יפהפייה והאווירה של המשחק פשוט משמחת אותי, לא בטוח כל כך למה.
My Exercise עולה 10.95 ש"ח.

תמונה
תמונה
תמונה
תמונה

זה הכל בינתיים. תרגישו טוב כולם ותמליצו על כמה משחקים אם יש לכם בשלוף.
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

Re: משחקים מוזרים, נפלאים ובזול

שליחה על ידי Octarine »

תודה על ההמלצות, אולי יום אחד אפילו אנסה אחד מהם.
הייתי ממליץ גם על משהו אבל אין לי על מה.
אורח

Re: משחקים מוזרים, נפלאים ובזול

שליחה על ידי אורח »

Ok/Normal וVVVVVV נשמעים כמו משחקים מעניינים.
תודה על הפרסום. :)
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא