לאן נעלמה קומפדיה?

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

9Chenh1999

לאן נעלמה קומפדיה?

שליחה על ידי 9Chenh1999 »

פעם המשחקים של קומפדיה היו בשיא, הם היו טובים, היו נמכרים בכל מקום, מוציאים משחקים חדשים ונותנים חינוך והנאה לילדים. בשנת 2010 קניתי בפעם האחרונה שלי מחנות דיסקים את המשחק האחרון שלי של קומפדיה נכון להרגע. נורא אהבתי את המשחק שקניתי ומאוד רציתי לקנות ולשחק את המשחק הבא. העניין הוא שתוך זמן מאוד קצר המשחקים של קומפדיה החלו להיעלם מהחנויות. בהתחלה זה היה שמצאתי משחקי קומפדיה אבל מבחר מצומצם ולא המשחק שרציתי, המשכתי לחפש עד שראיתי שהמשחקים של קומפדיה פשוט נעלמו מעל פני האדמה. מישהו יודע מה קרה פה? למה המשחקים של קומפדיה הפסיקו להימכר בחנויות הרגילות? בנוסף כאשר אני מנסה לחפש משחק ספציפי שלהם באינטרנט עברית או אנגלית אני מתקשה מאוד למצוא ומרגיש גם בחיפוש בגוגל כאילו קומפדיה נעלמה מעל פני האדמה. למה הפסיקו למכור אותם בחנויות? למה הפסיקו לייצר משחקים? וחוץ מזה אם בגלל המכשירים החכמים אין טעם להוציא יותר דיסקים לא היה משתלם לקומפדיה להפוך את המשחקים שלה לאפליקציות? עצוב לי מאוד שחברה שמשווקת משחקים טובים הולכת. אשמח לשמוע את דעתכם.
סמל אישי של משתמש
Ingsoc
משתמש רשום
משתמש רשום
איש קשר:

Re: לאן נעלמה קומפדיה?

שליחה על ידי Ingsoc »

בכמה חנויות יש היום בכלל משחקי מחשב למכירה? :scratch:

בכל מקרה מעיון באתר שלהם הרושם שלי שהם כבר לא מפתחים בעיקר מחשבי מחשב (לפחות לא כאלו שמיועדים לצרכנים פרטיים).
איתמר וגורדי
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי איתמר וגורדי »

מסכים איתך בכל מילה,
חלק מהמשחקים שלהם נמכרים באביבים הפצות..
אורחת לגלדצד

שליחה על ידי אורחת לגלדצד »

גם אני גדלתי על קומפדיה ורציתי לשחק שוב במשחקים, וכדומה לך, חיפשתי ולא מצאתי.. ממש מבאס
אנונימי

שליחה על ידי אנונימי »

[הקישור הוסר]
סמל אישי של משתמש
Octarine
מנהל
מנהל

שליחה על ידי Octarine »

שלום אורח אנונימי, אני מבין שאתה מאוד רוצה לפרסם את קבוצת הטלגרם שלך אבל להספים את כל הנושאים שמדברים על משחקי קומפדיה זו לא הדרך.
אם אתה רוצה, תפתח שרשור אחד ותכתוב בו כמה מילים מעבר לזריקת לינק.
כל ספאם נוסף ימחק.
אורח

שליחה על ידי אורח »

גם אני מאוד אהבתי את המשחקים שלהם.

הבעיה שהמשחקים ישנים וכל פעם שמערכות ההפעלה עוברות שידרוגים ושיפורים - המשחקים נהיים פחות מתאימים ועם בעיות תאימות.

עד כמה שאני יודע ההתאמה האחרונה של קומפדיה הייתה ל - WIN XP .
אבל בהתחשב ש - WIN7 יצא עכשיו בימים האחרונים מתמיכה - והוא ה - WIN האחרון שתומך ב - 32 סיביות - כנראה שתיאורטית יצטרכו לעשות עוד התאמות וזה כבר לא יקרה... ( גם ככה חלק מהמשחקים לדעתי לא פעלו על WIN7 , הגרסא הכי מתקדמת שהרצתי עליה משחקים ישנים של קומפדיה הייתה WIN VISTA הישן. )

כנראה שהם עברו למוצרים אחרים.
zibib
משתמש רשום
משתמש רשום

שליחה על ידי zibib »

אורח כתב: ש' ינואר 18, 2020 12:28 am והוא ה - WIN האחרון שתומך ב - 32 סיביות
לא נכון.
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא