מהו המשחק המכוער ביותר?

אם חיפשתם במה לשתף את הקהילה בנושאים שלאו דווקא קשורים באופן ישיר למשחקים ישנים או ל"מסע אל העבר", זהו הפורום בשבילכם!

מנהלים: Gordi, Radioactive Grandpa, Octarine, Og, אופיר

סמל אישי של משתמש
משתמש חדש
משתמש רשום
משתמש רשום

מהו המשחק המכוער ביותר?

שליחה על ידי משתמש חדש »

היי חבר'ה. רציתי להתחיל דיון בנושא משחקים בעלי הגרפיקה הגרועה ביותר שראיתם בחייכם. אתם יודעים, משחק שנראה כל-כך רע עד שהוא גרם לכם להקיא באופן מטפורי על מסך המחשב שלכם. הייתי רוצה לדעת אילו משחקים לדעתכם נחשבים לאסון ויזואלי שאין כמותו.
לדעתי המשחק בעל הגרפיקה המכוערת ביותר הוא simon the sorcerer 3d, שיצא בשנת 2002. תראו בעצמכם:

תמונה
אפילו המסך הראשי נראה רע.

תמונה

תמונה
אין לאף דמות אצבעות! כפות הידיים שלהן הן פשוט קוביות בעלי ציור של אגרופים קפוצים!

תמונה
סורדיד בשלושה ממדים.... :tard:

תמונה
הבחורצ'יק הזה הוא לדעתי שפל המדרגה. נראה כמו דמות מקרטון.

אני יודע שאסור לשפוט קווסט לפי הגרפיקה שלו (ונכון לכרגע, זהו קווסט לא רע בכלל), אבל בחייכם! זה מזעזע! :puke:

גם אנימציות הדיבור של הדמויות נראות איום ונורא. כשהדמויות מדברות הפיות שלהן נפתחים ונסגרים לסירוגין במהירות של 100 קמ"ש בערך, דבר הגורם להן להראות כמו מפצח אגוזים על אקסטזי (פרט ללוחמת שבתמונה הראשונה, שלא מרגישה צורך להזיז את פיה כלל כשהיא מדברת).

מה איתכם? מהו לדעתכם המשחק בעל הגרפיקה הנוראית ביותר?
סמל אישי של משתמש
Gordi
מנהל ראשי
מנהל ראשי
איש קשר:

Re: מהו המשחק המכוער ביותר?

שליחה על ידי Gordi »

אכן תמונות קשות :-O

אני אוסיף שניים ישראלים לרשימה, למרות שמשהו בי אומר שצריך לשפוט אותם לפי קריטריונים אחרים בהשוואה למשחק בסדרת Simon:
ממש לא מזמן הוספנו את "ללמוד בכיף", שתפס את עיני במובן הרע.
תמונה

ו"המשחקיה של שני ושירן" גם זכור לי בתור הפתעה לא נעימה:
תמונה
שלח תגובה הנושא הקודםהנושא הבא